Który lek lepszy?Pytania.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Który lek lepszy?Pytania.Wątek zbiorczy.

przez Iwcia24.9 13 sie 2005, 16:32
Czy slyszal ktos cokolwiek na temat tych lekow (Stress management ; Rhodiolin - dop. MaRiAnEk) ? Poza tym chcialabym uzyskac informacje na temat lekow przeciwdepresyjnych , nie uzalezniajcych, ktore pomagaja w codziennym normalnym funkcjonowaniu i likwiduja " zawroty" glowy.Pozdrtawiam i czekam na odpowiedz

przez Zuza 17 paź 2005, 19:13
bardzo dobry (i nie uzależniający) jest lek o nazwie ASENTRA.

Ja zażywamgo juz kilka lat (!) i dzieki niemu mogę prawie normalnie funkcjonować.
Zuza

przez towdy 20 cze 2006, 09:40
A nie myślałeś Rafik żeby spróbować odwrotnie. Ja też nie miałem na nic siły ani ochoty. Brałem na to fluoksetynę-bez skutku. Od tamtego czasu przebiłem się przez masę leków. Ostatnio trafiłem na amitryptylinę-z "założenia" lek silnie uspokajający i wreszcie zaczęło mi się chcieć cokolwiek robić :lol: . Może też tak spróbuj
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga1 20 cze 2006, 10:30
Cześć Rafik , i co Ciebie problemy znów dotknęły? Nie wiem czy brałeś PAXIN. Ja go biore od marca i jak narazie nie narzekam.Czuje sie o niebo lepiej. Moja lekarka mówi ze to bardzo dobry lek i wielu jej pacjentom pomógł. Moze on i Tobie by pomógł. Początek brania jest tylko nie zaciekawy , ale da sie przerzyć. Trzymaj sie .Pozdr :roll:

przez dalilah 20 cze 2006, 22:04
Paxtin mnie nic nie dal, ale za to Xanax (wiem wiem ze uzaleznia, ale na krotka mete mozna sprobowac) dal mi niezlego kopa i chec do zycia, fluoksetyna (seronil) nawet mi tkaiego nie dala
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez kratka 21 cze 2006, 13:37
mi seronil dał takiego kopa, ze popadłam w euforię. i trwam w niej nadal. jakaś mania dosłownie. ale skoro brałeś już prozak, to chyba seronil nie za bardzo bo to przeciez to samo...
ja się tylko boje, ze po tym wyżu przyjdzie niż, a będzie tak na pewno.

przez jowita 23 cze 2006, 22:38
RAFIK ja tez seronilu nie moge czuje sie po nim otępiona,moze spróbuj seroxat,albo efectin,ja biore teraz efectin i nie mam juz tak cholernego nastroju pozatym ze musze isc do szpitala i strasznie sie boje ale to nie ma nic wspolnego z efectinem bo lek jest ok
pozdrawiam :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Aga1 25 cze 2006, 15:26
cześć Rafik nie ma PAXTINU i biore SEROXAt.Lekarka mi powiedziała ze to jest to samo. Mówiła mi o tym leku bardzo pozytywne rzeczy. Ja to biore od marca i czuje sie super. Nie mam lęków, jeżdżę autobusami sama , chodze po sklepach i naprawde nic mi nie jest. Z tego co mi powiedziała ze odstawia sie tez pod ścisła kontrolą i to dość długo, anie tak w przeciagu tydodnia czy dwóch.Prawdopodobnie ja bede brała te leki ok 1,5 roku ale już z osdtawianiem.Przykry w odczuciach jest początek brania , ale to zależy od organizmu. Jak rozmawiałam z ludzmi to są tacy co mieli , bardzo małe objawy uboczne, a ja np. mialam dość ciężki ten okres. Jedno co jest dobre ze ten lek nie uzależnia. Dlatego sądząc po tym jak mi pomaga , radziłabym Ci abyś spróbował. Tymbardziej ze różnych leków już sie nałykałeś. Pamietać tylko trzeba aby na recepcie była literka p , to zapłacisz jakieś 13 zl. taniej za opakowanie. Pozdrawiam Cię i zastanów sie nad tym. :twisted:

przez jowita 25 cze 2006, 16:28
RAFIK ja dostawilam seroxat z dna na dzien i zero objawów ubocznych zaczełam zarzywac efectin i po nim dostałam bólu w klatce ale to było tylko raz i tam takie sprawy kobiece ale naprawde nic mi szcególnego nie było jedynie tylko myslenie nie pozytywne bo zawsze jak rozpoczynam nowy lek nakręcam sobie jakis film a juz tyle tych tabletek zmieniałam,a po efectinie czuje sie naprawde w miare,polecam i zdrówka zycze!!
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez czarna741 27 cze 2006, 13:24
hej wszystkim. Ja brałam różne leki ale dopiero efektin mi pomógł..
ale po roku bez leków musze znowu do nich wrócic mam nadzieję że nie na długo :cry: :cry:

przez Aga1 27 cze 2006, 13:36
Cześć Rafik , na poczcie co prawda nie stałam ale musiałam kupić mężowi bilet miesięczny.Też była kolejka. Wszystko zależy od Ciebie.

dobry antydepresant ?

przez iman 28 wrz 2006, 19:42
witam
Od 4 miesięcy zazywam Cilon i nie widze absolutnie zadnej poprawy, teraz mam zmienić leki, ale nie chce znowu tracić czasu ani pieniędzy na cos co nie działa, pomyślalam wiec, ze może tutaj ktos posłuży mi dobra radą w tej kwestii. Będe wdzięczna jesli ktoś poleci mi cos skutecznego i podzieli sie refleksjami odnośnie działania.
pozdrawiam

przez gabi82 28 wrz 2006, 19:55
Ja brałam Cilon nie na dpresje ale na nerwice lekowa. Niestety tez mi nie pomógł i lekarz zmienił mi na rexetin po którym czuje sie znacznie lepiej

przez giovanna 28 wrz 2006, 22:26
to już jest indywidualna sprawa każdego,bo każdy organizm inaczej toleruje leki,ja odstawilam benzodiazepinyi biorę fevarin mi pomaga,a niektórym nie.Niestety to jest metoda prób i błędów,powiedz lekarzowi dobierze Ci inne leki aż do skutku,nie ma innej rady

Sortuj wg