Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Kontrast 28 lip 2016, 19:01
b49, Trittico dodaje sie do ssri jako srodek ktory ma poprawic zycie seksualne ale ja ze swojego doświadczenia i z tego co wyczytalem mam nastepujace wnioski. Po trittico sa na pewno mocne poranne mega erekcje ktore gdy pecherz jest ,,pełny'' moga byc nawet bolesne ale te erekcje z czasem mijają i nie przekladaja sie na ochote na seks. Ja nie bralem tego leku z ssri i oprocz tych porannych zawirowań nie odczuwałem wybitnej ochoty. Selegilina dziala poprzez zdegradowanie prolaktyny, nawet to po pocie czuc, ze nie jesteś juz labinarna koniczynka:) Ochota na seks jest naturalna, nie sztuczna nakręcona a wszystko idzie za nakręcenie sie. Plus to na pewno kontrola nad szczytowaniem poprzez co mozna wydłużyć i opóźnić ejakulacje co powoduje mega wytryski.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez b49 28 lip 2016, 21:52
ssri zwiększa ilość serotoniny w układzie dopamina:serotonina ? jeżeli tak to, w moim przypadku, ta przewaga serotoniny występuje naturalnie, co prowadzi do obniżonego libido (vide moje badania).

selegiliną u 30 latka w jakich dawkach można ten układ wypośrodkować lub trochę zwiększyć na korzyść dopaminy ?
b49

przez Kontrast 29 lip 2016, 00:31
Jeśli jesteś zdrowy to zacznij od 5 Jak nie to 10 potem możesz 15 i odstawić bo teoretycznie rozkład amin powinien być zablokowany po dawce powyżej 10 na 14 dni. Tobie nie zależy na działaniu antydepresyjnym tylko na spadku serotoniny a wzroście dopaminy i ubicu prolaktyny. Przy dawce 20 będzie następowało zrównanie, do dopaminy dojdzie serotonina, wiec poniżej stosuj i poczytaj o obostrzeniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 29 lip 2016, 00:33
Jeśli jesteś zdrowy to zacznij od 5 Jak nie to 10 potem możesz 15 i odstawić bo teoretycznie rozkład amin powinien być zablokowany po dawce powyżej 10 na 14 dni. Tobie nie zależy na działaniu antydepresyjnym tylko na spadku serotoniny a wzroście dopaminy i ubicu prolaktyny. Przy dawce 20 będzie następowało zrównanie, do dopaminy dojdzie serotonina, wiec poniżej stosuj i poczytaj o obostrzeniach.

przez b49 29 lip 2016, 01:17
dziękuję, oby doktor przepisał, to chłop to powinien zrozumieć
b49

przez sebastian86 09 sie 2016, 17:25
do seksuologa wymagane jest skierowanie?
We Are The Champions 2016(L)

przez b49 13 sie 2016, 13:49
sebastian86 napisał(a):do seksuologa wymagane jest skierowanie?

Było do 2008 roku, gdy Ministerstwo Zdrowia rządu Platformy Obywatelskiej, cofnęło refundację na wizyty u seksuologa. Od 2008 roku tylko prywatnie.
b49

przez boogyman 24 wrz 2016, 20:14
Panowie ja od 10 lat (a mam 35) mam problemy z poranną erekcją. Ogólnie w czasie seksu też często erekcja zanika. Uważam, że to coś hormonalne. Zrobiłem sobie hormony, ale wszystko w granicach. Nie wiem czy kiedyś za młodu nie rozwaliłem sobie czegoś testosteronem bo wstrzykiwałem go sobie by lepiej cwiczyć (gówniarz byłem). Wiem, że moklobemid podziała na mnie proseksualnie. Obecnie nie biorę nic , ale też jest z tym bieda. Powiedzcie mi czy poziom serotoniny, dopaminy itp bada się z moczu czy z krwi. Nie cierpię pobierania. I powiedzcie coś o tej sylgininie którą tak reklamujecie. Wszyscy mówią że na "minus" ssrri i potwierdzam, a na + "Miansa, mirta i trazodon".
Obecnie nic

przez ziom1623 09 paź 2016, 16:17
Taaa ale selegilina pozostaje w sferze marzeń albo zdobyta nielegalnie. W Polsce nikt tego nie przepisze. Nielegalnie drogie i ryzykowne. Mój psych nie chce przepisać nawet ataraxiku bo można się uzależnić (haha) - asekuranci.
Sertralina 150mg

przez b49 10 paź 2016, 23:24
boogyman napisał(a):Panowie ja od 10 lat (a mam 35) mam problemy z poranną erekcją. Ogólnie w czasie seksu też często erekcja zanika. Uważam, że to coś hormonalne. Zrobiłem sobie hormony, ale wszystko w granicach. Nie wiem czy kiedyś za młodu nie rozwaliłem sobie czegoś testosteronem bo wstrzykiwałem go sobie by lepiej cwiczyć (gówniarz byłem). Wiem, że moklobemid podziała na mnie proseksualnie. Obecnie nie biorę nic , ale też jest z tym bieda. Powiedzcie mi czy poziom serotoniny, dopaminy itp bada się z moczu czy z krwi. Nie cierpię pobierania. I powiedzcie coś o tej sylgininie którą tak reklamujecie. Wszyscy mówią że na "minus" ssrri i potwierdzam, a na + "Miansa, mirta i trazodon".

co to znaczy w normie? jezeli testosteron masz w normie ale w dolnej polowie, no to niedobrze. w angielskojezycznym necie masz tabelki ile powinien miec w danym wieku tescia facet. mi lekarz przepisał selegelinę, psychiatra. powiedziałem mu że mam problem z libido wysoką serotoninę.

zbadaj sobie w moczu kwas 5 hiaa-to metabolit serotoniny,on odwzorowywuje najlepiej jej poziom w organizmie, ja robiłem w laboratorium diagnostyka. na poczatku zadzwon do swojej najblizszej placowki czy nie bedzie problemu z tym badaniem.

ale przed tym badaniem zrob z krwi badania: testosteron, estradiol, lh, fsh, prolaktyna, acth,kortyzol, dheas- wyjdzie gdzies za to zaplacic z 250pln, ale sie opłaca.

parę dni pozniej zrob tsh ft3, ft4

wysokie acth i kortyzol (acth szczegolnie) jest oznaką że prawdopodobnie serotonina jest wysoka. Te 3 ,,współczynniki'' współistnieją ze sobą. Np. selegilina obniza acth (są na to badania w necie), podwyzsza dopaminę.

Niestety Wysoki kortyzol spowoduje ze selegilina podwyzszy na chwilę twoją dopaminę, ale szybko przeistoczy się w noradrenalinę i adrenalinę, które są anty - erkcjogenne.

Mozesz sobie zawsze kupic suplement diety tyrozynę i brać dwa razy dziennie, poniewaz tyrozyna to ,,matka'' dopaminy. Najwazniejsze to nie bierz żadnych supli 2 tyg przed badaniami. TOBIE musi zalezec zeby zobaczyc w jakim stanie jest twoj organizm ,,na sucho''. 3 maj się.
b49

przez seaman1982 11 paź 2016, 07:16
A czy ta selegeline bierzesz juz dlugo? Jakie efekty? Czy to trwale odwraca skutki PSSD czy tylko jak bierzesz leki?

przez b49 12 paź 2016, 01:11
seaman1982 napisał(a):A czy ta selegeline bierzesz juz dlugo? Jakie efekty? Czy to trwale odwraca skutki PSSD czy tylko jak bierzesz leki?

ja mam wysoką serotoninę ale nie z powodu pssd

moje odczucie jest takie zae szybko u mnie konwertuje do adrenaliny i noradrenaliny. Ciężko wtedy zasnąć, serducho szybciej wali. Po 2-3 dniach 5mg dziennie (1 tabletka) mam dość, ale efekt ,,pobudzenia'' moze byc odczuwalny i 1 miesiac, oczywiscie nie tak intensywnego jak podczas tych 3-4 dni po ostatniej tabletce, ale odczuwalnego. Zwiększa agresję, w mniejszym ale zauwazalnym stopniu agresora (po przekształceniu w noradrenaline i adrenaline).

Jednak uwazam ze brany w dawce 5mg, jest chyba lekiem przynoszącym najmniejsze skutki uboczne. brałem mirtazapine i wytrzymałem tylko 1 tabletkę bo byłem taki senny i tak głodny po niej jak masakra. mirtazapina tez jest czasem podawana na pssd, ale nie polecam.

z tego co wiem na problemy ,,z głową'' dobre są szeptuchy, szamani. spróbujcie na podlasiu, ukrainie, białorusi,możecie nawet do buriacji jechać :) to chyba lepsze niz lekarze. trzeba tylko wiezyc w Boga i w to ze wizyta pomoże - to warunek konieczny, bez tego nie bedzie uzdrowienia.
b49

przez sulpiryd34 06 lis 2016, 20:50
Albo leki, albo sex niestety.
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez boogyman 29 lis 2016, 17:37
Proszę pomóżcie, już raz pisałem, ale jeden z forumowiczów podpowiedział mi leki na ukrwienie i Viagrę.Chciałbym też coś przeciwlękowgo, przeciwdepresyjnego. Problem w tym, że sporo leków już przerobiłem. Leżę teraz w szpitalu psych. Chciałbym coś na lęki ale też coś co nie zaburzy mi funkcji seksualnych, ba nawet je poprawi, bo mam słabo z tymi sprawami i bez leków (zwłaszcza utrzymanie do końca pełnej erekcji, brak porannych wzwodów).
Myślę o tej seligilinie, ale ona nie jest raczej lekiem przeciwdepresyjnym tylko na Parkinsona, dodatkowo często piszą że może nasilić lęki (ja mam główni niską samoocenę, lęk przed pracą, że do niczego się nie nadaję).
Myślałem o paro, bo kiedyś zadziałał,ale pamiętam jak ten lek kastruje. To na mnie źle działa. Który z SSRI/SNRI najmniej działa na sferę seksualną, a może ją poprawić? Boże nie mam już pomysłu, w szpitalu dali mi teraz Wellbutrin solo, ale on na erekcję nie pomaga, tylko szybciej dochodzę przy masturbacji, właściwie od razu.
Słyszałem już tysiąc razy, że albo leki albo sex, ale może jednak jest jakiś cud techniki co podziała na moje lęki, depresję i sex. Czy suplementy stoswoać, Myślałem o DAA (nawet kupiłem), ale czasami podobno podwyższa prolaktynę i jest odwrotnie. Nie wiem w którą stronę już iść:( Proszę pomóżcie jutro mam lekarza i chciałbym wnioskować o zmianę leczenia. Dzięki

Sortuj wg