Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez jaktobylo 14 mar 2016, 19:50
Jak jest z amisulprydem przy dawce 100/200, mocno kasuje libido i ogólnie te sprawy, czy wcale(taa wcale heh)?

Ewgf napisał(a):SEKS SEKS SEKS !!! na libido najlepszy testosteron :)

Prolaktynopodwyższacze, a więc srer srer srer i, skurwoleptyki już wgle podobno go obniżają

przez sebastian86 14 mar 2016, 22:03
a jak duzy wplyw kwetiapina u was miala na libido?
We Are The Champions 2016(L)

przez jaktobylo 15 mar 2016, 01:36
ja tam nie wiem, ale kweta niby tej prolki zabardzo nie podwyższa, więc może by było okey, no nie wiem, napewno lepiej niż na amisulpridzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ewgf 15 mar 2016, 10:30
jaktobylo, to trzeba brac agonistow dopaminy i witamine T. A skurwoleptyki odstawić, srsrsreje odstawiać powoli.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez jaktobylo 15 mar 2016, 10:49
No i właśnie taki zestaw antydepresyjny powinien być wypisywany przez specjalistów.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez Carmelo7 01 kwi 2016, 21:08
Tylko depresja depresji nierówna... Mam takie swoje przemyślenia na podstawie swoich doświadczeń. Kilka lat temu zaburzenia depresyjne które mnie dopadły ewidentnie charakteryzowały się pobudzeniem, lękami i męczącym napięciem. Myślę, że uaktywniło się to poprzez długotrwały stres. Wtedy mam wrażenie libido i kwestie sprzętowe nie były tragiczne pomimo różnych objawów. Włączyłem fluoksetyne i jakoś przedryfowałem kilkadziesiąt miesięcy. W sumie mnie to mocno wytłumiło, niestety chyba libido również. Obecnie (po kilku miesiącach bez leków) niestety znowu mnie zaburzenia się uaktywniają tylko są zupełnie inne tj. przeważa brak energii, czarne myśli itp. Z libido i ze sprzętem jest dużo gorzej. Myślę, że to depresyjne badziewie było /jest spowodowane odrzuceniem przez pewną osobę i brakiem perspektyw na przyszłość. Zastanawia mnie czy jeśli włączę jakiegoś energetyzującego antydepresanta to czy libido i erekcja się poprawią? Trittico sprawdzałem i działa hamująco na mnie więc odpada. Bupropion powoduje mega wkurwa więc też słabo. Powrót do SSRI to chyba też kiepski pomysł aby myśleć o poprawie zdrowia i jednoczesnej poprawie seksualności?

przez Ricah 01 kwi 2016, 21:11
Carmelo7, zbadaj sobie poziom prolaktyny. Agonisci dopaminy jeszcze moga swietnie dzialac na libido, a przy tym antydepresyjnie.
Agomelatyna 25mg
some shit

Leki na depresję a męskie libido

przez kamionek 11 kwi 2016, 07:30
Od jakiegoś czasu biorę leki które mają złagodzić skutki depresji. Coś tam pomagają, ale zauważyłem, że zmniejszyło mi się libido i generalnie pojawiły się problemy - hmm powiem wprost - z erekcją. Nie staję na wysokości zadania. Pytanie - czy ktoś z was miał może podobnie? Jak sobie z tym radzić?

przez Ricah 11 kwi 2016, 16:42
Moze chociaz wspomnisz jakie leki bierzesz? Czy sama depresja wplywa u Ciebie na libido? Masz problemy z waga?
Agomelatyna 25mg
some shit

Paroksetyna a zaburzenia erekcji

przez SHM 23 maja 2016, 08:58
Cześć, czy ktoś z Was łączył paroksetynę z sildenafilem? U mnie uzyskanie erekcji jest w porządku ale utrzymanie jej... trudne, delikatnie to ujmując. Ewentualnie może macie jakieś inne rozwiązania?

Dzieki za podpowiedzi.
SHM

przez delka 23 maja 2016, 09:18
Mój mąż obecnie przyjmuje leki na nerwicę ale bardzo źle to na niego wplywa. Nie ma ochoty na seks, wydaje mi sie,ze to przez to,że ma problemy z erekcją. To jeszcze bardziej się blokuje i unika seksu. Wpływa to bardzo negatywnie na nasz związek i zastanawiam się co robić. Czy są może jakieś ziołowe wspomagacze? Bo już sama wizyta u psychologa była dla niego bardzo trudna. Do seksuologa po tabletki na pewno się nie wybierze ( nie mam nawet ochoty mu o tym wspominać bo wiem,ze jedynie by się na mnie zdenerwował...).

przez SHM 23 maja 2016, 09:25
A jakie leki dostał?
═════════════════════════════════════════════════════════════════════════«
10 mg paroksetyna ED
75 mg trazodon ED
0,25-0,50 mg alprazolam doraźnie
SHM

przez Lord Kapucyn 23 maja 2016, 13:45
delka napisał(a):Mój mąż obecnie przyjmuje leki na nerwicę ale bardzo źle to na niego wplywa. Nie ma ochoty na seks, wydaje mi sie,ze to przez to,że ma problemy z erekcją. To jeszcze bardziej się blokuje i unika seksu. Wpływa to bardzo negatywnie na nasz związek i zastanawiam się co robić. Czy są może jakieś ziołowe wspomagacze? Bo już sama wizyta u psychologa była dla niego bardzo trudna. Do seksuologa po tabletki na pewno się nie wybierze ( nie mam nawet ochoty mu o tym wspominać bo wiem,ze jedynie by się na mnie zdenerwował...).

A jakie leki dostał?

Nietrudno się domyślić, że najprawdopodobniej SSRI. Niech poprosi lekarza o zmianę leków na leki z innej grupy które w "gratisie" nie powodują dysfunkcji seksualnych.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez ivo34 24 maja 2016, 07:33
delka napisał(a):Mój mąż obecnie przyjmuje leki na nerwicę ale bardzo źle to na niego wplywa. Nie ma ochoty na seks, wydaje mi sie,ze to przez to,że ma problemy z erekcją. To jeszcze bardziej się blokuje i unika seksu. Wpływa to bardzo negatywnie na nasz związek i zastanawiam się co robić. Czy są może jakieś ziołowe wspomagacze? Bo już sama wizyta u psychologa była dla niego bardzo trudna. Do seksuologa po tabletki na pewno się nie wybierze ( nie mam nawet ochoty mu o tym wspominać bo wiem,ze jedynie by się na mnie zdenerwował...).

Od razu dodam, że sildenafil jest dobry, ale daje też pewne efekty uboczne jak podwyższone ciśnienie. Dlatego nie stosuje się go u osób mających z tym problem.
Z ziołowych środków z własnego doświadczenia mogę polecić cum on i man tabs. Efekt bankowy - piszę to z własnego doświadczenia :) Zażywasz i w ciągu krótkiego czasu jesteś gotowy do działania.

Sortuj wg