Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Carmelo7 12 sty 2016, 19:13

przez ICD-10 17 sty 2016, 14:03
Co można dodać do SSRI na poprawę libido.
W siecie można znależć takie opcje:

Johimbina
Cyproheptadyna
Buspiron
Bupropion
Mirtazapina/Mianseryna
Ropinirol/Pramipeksol/Pirebidil
Amantadyna
Sildenafil/Tadalafil/Werdanafil
Gingko Biloba
Metylofenidat
Betanechol
Neostygmina
Pemolina
Tribulus Terestis

Ktoś coś jeszcze doda? Ktoś próbował coś z tego?
Klomipramina 225mg

przez Ricah 17 sty 2016, 14:25
ICD-10, najlepszy bedzie trazodon lub jakis agonista dopaminy.
Agomelatyna 25mg
some shit

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ICD-10 18 sty 2016, 11:36
Johimbina
Cyproheptadyna
Buspiron
Bupropion
Mirtazapina/Mianseryna
Ropinirol/Pramipeksol/Pirebidil
Amantadyna
Sildenafil/Tadalafil/Werdanafil
Gingko Biloba
Metylofenidat
Betanechol
Neostygmina
Pemolina
Tribulus Terestis
Trazodon

przez spiety99 21 sty 2016, 23:13
Ja jak brałem ssri setaloft to minął mi problem z przed wczesnym wytryskiem.

przez boogyman 28 sty 2016, 23:18
Hej które z SSRI najmniej działa na libido. Ja i tak mam z tym problem normalnie . Na pewno zaburza mi paro i wenla bo kiedyś brałem.
Myślałem o sertralinie, ale nie wiem czy pomoże na lęki przed ludźmi, oceną itd. Chciałbym mieć efekt taki jak po paro a nie być wykastrowanym.
Obecnie nic

przez spiety99 28 sty 2016, 23:50
boogyman napisał(a):Hej które z SSRI najmniej działa na libido. Ja i tak mam z tym problem normalnie . Na pewno zaburza mi paro i wenla bo kiedyś brałem.
Myślałem o sertralinie, ale nie wiem czy pomoże na lęki przed ludźmi, oceną itd. Chciałbym mieć efekt taki jak po paro a nie być wykastrowanym.

jak ja pisałem wcześniej, u mnie ten lek wyleczył przedwczesny wytrysk,miałem normalne libido,żadnych dziwnych akcji

przez ICD-10 29 sty 2016, 20:08
spiety99 napisał(a):
boogyman napisał(a):Hej które z SSRI najmniej działa na libido. Ja i tak mam z tym problem normalnie . Na pewno zaburza mi paro i wenla bo kiedyś brałem.

jak ja pisałem wcześniej, u mnie ten lek wyleczył przedwczesny wytrysk,miałem normalne libido,żadnych dziwnych akcji

No i co k.... z tego. To masz szczęście, że nic się nie działo z twoim gnatem.
Ale grono osób zle znosi te leki, bo ich kastrują i o tym teraz mówimy.
Mi z kolei na paro i wenli aż tak zle nie było z wackiem, ale teraz na escitalopramie to jakaś tragedia... Już 3 miesiące biorę go w dawce 10 mg i nadal wacek półżywy. A lek tak dobrze pomaga na nerwicę i depresje, że strach odstawiać :(

przez spiety99 29 sty 2016, 20:36
ICD-10 napisał(a):
spiety99 napisał(a):

No i co k.... z tego. To masz szczęście, że nic się nie działo z twoim gnatem.
Ale grono osób zle znosi te leki, bo ich kastrują i o tym teraz mówimy.
Mi z kolei na paro i wenli aż tak zle nie było z wackiem, ale teraz na escitalopramie to jakaś tragedia... Już 3 miesiące biorę go w dawce 10 mg i nadal wacek półżywy. A lek tak dobrze pomaga na nerwicę i depresje, że strach odstawiać :(

a może czas ruszyć tyłek i zacząć uprawiać jakiś sport ?,ty piszesz o jakieś kastracji jak ja widzę jak ludzie się odżywiają i ile się ruszają to wcale się nawet nie dziwię że cokolwiek im tam działa
zamiast narzekać na działanie leku to zmień podejście do odżywiania i ruchu to uwierz że zobaczysz wielką różnice

przez Ricah 29 sty 2016, 21:08
Ktos tu zaczyna tworzyc wlasny odlam medycyny. Widze, ze Twoja pierwsza teza jest to, ze mozna wyleczyc PSSD sportem. Powodzenia.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez spiety99 30 sty 2016, 17:24
Ricah napisał(a):Ktos tu zaczyna tworzyc wlasny odlam medycyny. Widze, ze Twoja pierwsza teza jest to, ze mozna wyleczyc PSSD sportem. Powodzenia.

Oczywiście że tworzę własny odłam medycyny,człowiek został stworzony do siedzenia na dupie przecież wdł twojej teorii lekarz ci powie że sport zdrowia nie poprawia ani go nie chroni a ty potulnie i tak mu uwierzysz. Po co przecież słuchać rad innych ludzi prawda ? po co cokolwiek zmienić ?. . Gdybyś trochę główką popracował i poczytał to byś więcej wiedział nieco więcej, no ale co ja tam będę się wtrącał do twoich tez.

przez Ricah 30 sty 2016, 17:41
spiety99, czekaj czekaj, kto tu mowil o zdrowiu? Ja mowilem o PSSD. Zasugerowales, ze sport leczy PSSD. Masz jakies zrodla, ktore o tym mowia?

PS. I daruj sobie wycieczki osobiste.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez spiety99 30 sty 2016, 18:26
Ricah napisał(a):spiety99, czekaj czekaj, kto tu mowil o zdrowiu? Ja mowilem o PSSD. Zasugerowales, ze sport leczy PSSD. Masz jakies zrodla, ktore o tym mowia?

PS. I daruj sobie wycieczki osobiste.

Sobie poszukaj w google. Sam zaczynasz wycieczki osobiste

przez Ricah 30 sty 2016, 18:32
spiety99, skoro nie masz zadnej podstawki, ktora potwierdza glupoty wymyslane przez Ciebie, to nie doradzaj, bo nie masz pojecia czym jest PSSD. Tego problemu nie ruszy szybszy spacer czy piec przysiadow. Problem ten powstal poprzez farmakologie, ktora poczynila pewne zmiany w mozgu (najczesciej downregulacja receptorow) i taka rzecz jak sport, nie wskora nic tutaj, bo jest najzwyczajniej za slaba. To tak, jakbys chcial leczyc ciezka depresje owocami lub lagodzic odstawienie narkotykow czekolada.
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg