Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Kot_ 20 mar 2015, 14:36
jaktobylo, jesli Ci na tym tak zależy, to wszystkie ssri/snri odpadają. Prócz tych leków które wymieniles wyżej jest jeszcze moklobemid - lek który ma we wskazaniach skuteczność w FS i nie zaburza libido. Bupropion może zmniejszyć lęk spoleczny ale moze tez nasilić lęk uogolniony. Musisz próbować metodą prób i błędów bo nikt z góry nie powie ci jaka bedziesz mial reakcje reakcje na lek.
Kot_

przez achino 03 maja 2015, 15:23
Moklobemid nie dziala na FS, ani na lęk uogolniony. To jest wielka sciema. Taki pseudo IMAO. Bralem w dawce 600 mg na dobe razem z mianseryna. Czulem sie caly czas rozdrazniony i zirytowany. W niczym ta kombinacja mi nie pomogla. W seksie tez zadnych pozytywow nie odczulem.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez chomik44 11 maja 2015, 21:13
Witam
Prosze o pomoc.

Biorę lek symfaxin ER w dawce 225 mg dziennie.
Po długiej przerwie chce rozpocząć współżycie i za 1 razem kompelna klapa, bez wzwody, bez ejakulacji, bez podniecenia.

Czy może ktoś polecić który lek moge brać dodatkowo aby te sprawy wróciły do normy??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaktobylo 16 maja 2015, 12:43
A jak wpływają na te sprawy benzodiazepiny? Wie któś?

przez achino 25 maja 2015, 22:12
POdobno bromazepam dziala pozytywnie w przypadku impotencji. Czy ktos moze to potwierdzic?

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6152121
[Clinical experience of bromazepam for psychogenic impotence patients].
Matsuhashi M, Maki A, Takanami M, Fujio K, Miura K, Nakayama K, Shirai M, Ando K.
Abstract
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez feniksx 02 cze 2015, 21:22
ja mialem problem z libido pierwsze 6 miesięcy potem wróciło do normy... a i nawet lepiej jest.... teraz jak 3 raz wracam do Parogenu to problem z libido utrzymał się 3tygodnie....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez sebastian86 23 sie 2015, 11:26
czy ktos moglby mi polecic lek lub suplement ktory sprawi ze bedzie mi sie chcialo uprawiac seks i miec podniecenie?
We Are The Champions 2016(L)

przez aptasia 23 sie 2015, 11:30
sebastian86 napisał(a):czy ktos moglby mi polecic lek lub suplement ktory sprawi ze bedzie mi sie chcialo uprawiac seks i miec podniecenie?

Trittico
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez sebastian86 23 sie 2015, 12:22
bralem trittico i bylo tak samo jak teraz...

przez achino 26 sie 2015, 15:48
Wracając do bromazepamu - rozumiem teraz, dlaczego właśnie ta, a nie inna, benzodiazepina jest stosowana w leczeniu impotencji psychogennej - ponieważ w ogóle nie wywołuje sedacji. Sam w sobie żadnych właściwości proseksualnych nie ma - zwykle benzo, jak każde inne.
Zolpidem, Phenibut

przez kmlt 17 wrz 2015, 00:32
Z leków, które stosowałem, najgorzej było po Anafranilu. Brałem dawkę 150-225 (2-3 tabletki 75 mg SR) i generalnie byłem pod wpływem tych środków człowiekiem aseksualnym. Człowiekiem, którego sprzęt nawalał nawet podczas robienia siku, nie wspominając już o innych skutkach ubocznych.

przez sailorka 19 wrz 2015, 23:17
Brałam Setaloft i miałam ochotę na seks, tylko nie mogłam dojść do orgazmu. Minęło po odstawieniu. Po neuroleptykach wszystko jest już w porządku.
Cześć, jestem czubkiem

przez Tweedles 30 wrz 2015, 15:37
a jak z lamotrygina u panow? ja biore 50 mg na dobe od 2 tygodni i straciłem libido bardziej niz przy ssriach.
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

przez Kalebx3 30 wrz 2015, 15:41
a jak z lamotrygina u panow? ja biore 50 mg na dobe od 2 tygodni i straciłem libido bardziej niz przy ssriach.

- to bardzo dziwne , by po tym leku aż tak .
ja biorę lamotryginę od 2011 roku w dawce 50 mg /d. i nie ma ona zupełnie żadnego wpływu na libido . W dodatku dawka śmieszna .
sam juz nawet nie wiem po co to biorę , ale jest to biorę .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg