Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Coś na eliminację libido

przez Hitman 21 lut 2015, 17:23
Może tak ale nie wyobrażam sobie mówić komuś obcemu o tym... A nie wiem czy są jakieś konkretne rozwiązania czy tylko doraźne bo jeśli to drugie to już wolę sobie wkręcać, że jestem aseksualny i tak się chwilowo dzieje.

-- 21 lut 2015, 16:24 --

nieboszczyk, a takie usunięcie bez żadnej choroby nie jest możliwe? W sensie płacę bo chcę mieć określony efekt i mam, bez żadnych nieoficjalnych przelewów i problemów.

Coś na eliminację libido

przez na_leśnik 21 lut 2015, 17:25
po prostu przeszkadza mi ten debilny popęd i świadomość, że to jest coś głupiego, złego, nigdy nie zostanie zrealizowane a mimo to jest.

Głupiego i złego nic w tym nie widzę, natomiast dziwi mnie to, że zakładasz że nigdy nie zrealizujesz swojego popędu. Czemu? Jesteś sparaliżowany, albo coś w ten deseń?

Momentami przeszkadzało to myśleć i robić cokolwiek a kiedy indziej jest gdzieś w tle psychiki i niszczy życie.

Mnie to raczej napędza do działania i rywalizacji. Taki dodatkowy motywator.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Coś na eliminację libido

przez magnolia84 21 lut 2015, 17:25
Hitman, potraktuj go jak każdego innego specjalistę. Kto wie, może uda Wam się dotrzeć do sedna problemu i coś w tym kierunku zdziałać. Wybierz się, przecież nic nie tracisz, bo tak na własną rękę nic raczej nie zdziałasz, a nie widzę sensu drastycznych i nieodwracalnych rozwiązań, bo nigdy nie wiesz jak dalej potoczy się Twoje życie i możesz tego później żałowac
Ostatnio edytowano 21 lut 2015, 17:28 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Coś na eliminację libido

przez Hitman 21 lut 2015, 17:50
na_leśnik, mój popęd mi przeszkadza - nie mam nic do zaoferowania kobiecie ale umiem udawać, że mam... A podobają mi się kobiety, które same są powiedzmy nieodpowiednie. Cechy, które lubię świadczą o różnych zaburzeniach więc wolę nie lubić tego.

No Ciebie napędza do działania i rywalizacji a ja przegrywam z każdym rywalizację a działania kończą się niepowodzeniem bo jestem zjebany.

magnolia84, no właśnie o dość drastyczne rozwiązania chodzi i nie wiem czy seksuolog mi w tym pomoże czy tylko będzie gadał jakieś głupoty, że trzeba się godzić z tym co jest nie tak.

nieboszczyk, ale ja nie chcę wypadku. Nie można tak po prostu się zoperować pod tym kątem na życzenie?

Coś na eliminację libido

przez magnolia84 21 lut 2015, 17:55
Hitman, z tego co czytam, to myślę, że tak naprawdę nie chciałbyś się wyzbyć libido i raczej nie o nie się tu rozchodzi, a o preferencje, których się wstydzisz i uważasz za złe. Myślę, że gdybyś znalazł odpowiednią partnerkę, przy której nie musiałbyś udawać i która pociągałaby Cię, sytuacja uległaby radykalnej zmianie. O tym śmiało możesz porozmawiać z seksuologiem.
magnolia84

Coś na eliminację libido

przez zima 21 lut 2015, 18:37
a bor nie jest dobry na zmniejszenie popędu?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Coś na eliminację libido

przez magnolia84 21 lut 2015, 18:39
zima, bor absolutnie nie, ale brom jak najbardziej :mrgreen:
magnolia84

Coś na eliminację libido

przez magnolia84 21 lut 2015, 19:02
zima, dokładnie :mrgreen: bromek, a nie borek :P

zima, tak, ale nie wiem czy dożywotnie przyjmowanie go nie wiąże się z jakimiś poważnymi ubokami. Pewnie nawet krótkotrwałe przyjmowanie odbija się w jakiś sposób na zdrowiu. Niestety nic, co narusza naturalną i niezaburzoną gospodarkę hormonalną i nie tylko człowieka nie pozostaje bez następstw, również zabiegi chirurgiczne
magnolia84

Coś na eliminację libido

przez Arhol 21 lut 2015, 19:32
Po pierwsze,nie czytaj nieboszczyka i nie wdawaj się w dyskusje,szkoda fatygi

po drugie,wiem że tego typu tematy są tym,czym jest gówno albo lep dla much,ale nie jesteśmy muchami psze państwa,więc nie róbcie tu chlewu.

Co do samego tematu,niektóre leki,operacji "kastracja na życzenie" w drodze legalnej/oficjalnej ci nie zrobią,mniej oficjalnej pewnie też nie,w sumie większość została powiedziana.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Coś na eliminację libido

przez zima 21 lut 2015, 20:01
GDZIE MOJE POSTY
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Coś na eliminację libido

przez Kot_ 21 lut 2015, 20:23
Z tym bromem to chyba zabobon jest :) kiedyś to podobno w wojsku i więzieniu do kompotu dodawali aby zapędów homoseksualnych nie było, ale to chyba smut.

Hitman, duża dawka paroksetyny prawdopodobnie skutecznie by cię spacyfikowała, ale przyjmowanie tego leku wyłącznie w tym celu to czysta głupota według mnie.
Kot_

Coś na eliminację libido

przez benzowiec84 21 lut 2015, 20:31
magnolia84 napisał(a):zima, dokładnie :mrgreen: bromek, a nie borek :P

zima, tak, ale nie wiem czy dożywotnie przyjmowanie go nie wiąże się z jakimiś poważnymi ubokami. Pewnie nawet krótkotrwałe przyjmowanie odbija się w jakiś sposób na zdrowiu. Niestety nic, co narusza naturalną i niezaburzoną gospodarkę hormonalną i nie tylko człowieka nie pozostaje bez następstw, również zabiegi chirurgiczne

brałem w psychiatryku do zupy dawali :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Coś na eliminację libido

przez magnolia84 21 lut 2015, 20:32
benzowiec84, w trosce o pielęgniarki :mrgreen:
magnolia84

Coś na eliminację libido

przez Hitman 21 lut 2015, 21:21
magnolia84 napisał(a):Hitman, z tego co czytam, to myślę, że tak naprawdę nie chciałbyś się wyzbyć libido i raczej nie o nie się tu rozchodzi, a o preferencje, których się wstydzisz i uważasz za złe. Myślę, że gdybyś znalazł odpowiednią partnerkę, przy której nie musiałbyś udawać i która pociągałaby Cię, sytuacja uległaby radykalnej zmianie. O tym śmiało możesz porozmawiać z seksuologiem.

Właśnie, że chcę się pozbyć libido bo nie mam możliwości związku i wiem, że tak będzie już zawsze a przez to jestem zdołowany kiedy myślę o czymkolwiek bo wiem, że we wszystkim jestem od wszystkich gorszy. Gdyby nie chęć miłości, związku to bym się tym w ogóle nie przejmował i mógłbym sobie normalnie i spokojnie żyć.

Jak mógłbym spotkać kobietę, która by mnie pociągała a jednocześnie byłoby dobrze? Bo pogodziłbym się z tym, że jestem zjebany i moja kobieta też może być zjebana i głupsza niż reszta społeczeństwa? Z żałością patrzę na takie pary i sam wolę nie wchodzić w skład takowej.

Arhol, a może jakieś inne kraje? W Polsce nie zrobią bo to zaścianek ale może istnieje kraj gdzie szanuje się wolę obywatela i nie zmusza go do niewolniczego życia wbrew sobie.

Kot_, głupota czy nie, hmm... warto to przemyśleć.

Sortuj wg