Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Bez depresji i z orgazmem;-)

przez matrixor 25 wrz 2009, 14:55
Tak w miarę przystępnie. Dzięki za czas i cierpliwość :D
matrixor

przez viki1 14 paź 2009, 13:30
Matrixor, jesli jeszcze zagladasz na forum, to napisz jak sie zakonczyla twoja sprawa. Bierzesz Wellbutrin?
Ja mam bardzo podobna sytuacje. 1,5 roku leczylam sie na depresje SSRI ( z tym ze Citalopramem), bardzo dobrze na mnie dzialal, byl to czas mozna powiedziec bez depresji. Byl tylko jeden problem: libido zerowe
Przestalam brac leki i przez jakis czas dobrze funkcjonowalam, niestety jakis czas temu depresja wrocila, i to dosyc nasilona.
Do citalopramu jednak nie chce wracac z powodu tego libido. Lekarz przypisal mi Wellbutrin. Biore go od 5 dni, na razie 150 mg. Na razie nie dziala (ale wiem ze 5 dni to za wczesnie), ale boje sie ze w ogole u mnie nie bedzie dzialal, gdyz fakt, ze citalopram tak dobrze na mnie dzialal, swiadczy raczej o tym, ze u mnie jest gl. problem z serotonina, na ktora Wellbutrin nie dziala.
Dzisiaj mam wizyte u lekarza i chce zaproponowac polaczenie Wellbutrinu z SSRI. Czy ktos bral takie polaczenie?

Matrixor, u mnie depresja tez polaczona jest z nadmierna sennoscia. Ale po Wellbutrinie jak na razie mam problemy z zasypianiem, o spaniu w dzien nie ma mowy.

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 22:49
Tez bralam Asertin ale nie widzialam poprawy.

U mnie tabletki antykoncepcyjne dokonaly cudu-libido na 110%, orgazmy na 200% i biust większy o dwa rozmiary!
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 19 paź 2009, 22:52
magdalenabmw napisał(a):Tez bralam Asertin ale nie widzialam poprawy.

U mnie tabletki antykoncepcyjne dokonaly cudu-libido na 110%, orgazmy na 200% i biust większy o dwa rozmiary!

Magda, a jaka nazwa tych tabletek antykoncepcyjnych? :D
Lili-ana

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 22:53
Yasmin :)
Ale potem zaczela mi sie nerwica i stwierdzilam ze to od tabletek i niestety odstawilam. Teraz zamierzam znow je zaczac brac :)
magdalenabmw

przez Lili-ana 19 paź 2009, 22:59
No w sumie to ja się boję jakichkolwiek tabletek z hormonami :roll:
Ja wolę być 100% natural :lol: Chociaż teraz nie jestem natural, bo biorę asertin od 4 miesięcy i na początku brania było pięknie, tzn libido miałam ogromne przez jakies 3 miesiące ale teraz jest beznadziejnie :-| Ale przynajmniej depresji nie mam... coś za coś niestety :?
Lili-ana

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 23:26
Nie martw sie, depresja minie calkiem to i seksu Ci sie zachce:)
Ja tez mam teraz po lecie problemy z libidem, dzis pierwszy raz sie kochalam od 2-3tygodni z tego co pamietam, a mieszkam z partnerem. Dzis mnie prawie zmusil bo juz wytrzymac nie mogl ;D ;) Ale fajnie bylo, moze warto sie przemoc???
magdalenabmw

przez tracący sens życia 19 paź 2009, 23:53
Asertin to szajs, zresztą wszystkie prochy to jedno wielkie g...no tak samo jak lekarze nie potrafią człowiekowi pomóc i wciskają bzdury. Jak widzę tylko na forum coś o Asertinie to dostaje drgawek to zwykłe placebo

przez magdalenabmw 20 paź 2009, 14:40
Tracący- w dzialanie leku zawsze trzeba uwierzyc, jak sie do niego zle nastawisz to nie pomoze. Mi pomogla praca nad soba, nie leki. Ale leki czasem sa konieczne, np uspokajajace. A na atak dla mnie tylko xanax i jest ok.
magdalenabmw

przez Lili-ana 20 paź 2009, 15:12
mi asertin, który biorę od 4 miesięcy, pomógł stanąć na nogi i zdystansować się do pewnych rzeczy, nabrałam pewności siebie, jestem odważniejsza, zaczęłam stanowczo walczyć o swoje, zaczęłam stawiać warunki... Dzięki temu lekowi nie jestem już taka nadwrażliwa, kiedyś płakałam bardzo często(depresja) a na asertinie już to się rzadko zdarza, nie tak łatwo mnie urazić, zranić jak kiedyś.
Oczywiście pracuję nad sobą już od wielu lat i myślę, że jestem na dobrej drodze ku zdrowiu. Na lek zdecydowałam się z oporami, bo ogólnie do leków chemicznych mam trochę awersję i zamierzam odstawiać na wiosnę.
Lili-ana

przez miko84 20 paź 2009, 15:50
Jak piszesz lek znieczulił Cię na uczucia negatywne. A czy zauważyłaś, że jesteś także mniej czuła, wrażliwa itd? Chodzi o pozytywne uczucia.
miko84

przez silverado251 02 lis 2009, 05:12
Matrixor, skutków a.d. libido nie powoduje jeszcze np. coaxil, wprawdzie jest nazywany lekkim ale na pewno aktywizuje i nie powoduje spadku libido, to wiem, jeszcze chyba nie powoduje buspiron ale nie jestem pewien.

[Dodane po edycji:]

Aha matrixor i jest jeszcze kompletne novum-Valdoxan, własnie mi lekarz przepisał ale drogi jest.
silverado251

przez Lili-ana 02 lis 2009, 12:19
miko84 napisał(a):Jak piszesz lek znieczulił Cię na uczucia negatywne. A czy zauważyłaś, że jesteś także mniej czuła, wrażliwa itd? Chodzi o pozytywne uczucia.

Pozytywne uczucia mam, jeśli chodzi o moje dzieciaczki to mam ich więcej, bo mam więcej cierpliwości i częściej dobry nastrój więc uczucia pozytywne jak najbardziej są.
Lili-ana

przez kuzyn 02 lis 2009, 19:15
a jakie macie (pytanie do facetów) metody na twardość-wykluczam preparaty testosteronu?
leki podnoszące jeden z przekażników noradrenaline-według mnie nasilają erekcje, ale tylko na pocazątku stosowania, póżniej jest odwrotnie
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

Sortuj wg