Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez PJT 07 lis 2013, 11:02
brałem moklobemidu właśnie z 'tego' powodu, w dawce 600mg i odczułem różnicę
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez khaleesi 07 lis 2013, 11:55
boogyman napisał(a):Czy psychiatra wystawi mi receptę na wszystkie te leki, oczywiście zdecyduje się na jeden. I czy moge brać Lamitrax 50-100 czy lepiej zrezygnować.

Nie wypisze absolutnie. Żeby jeden wypisał który chcesz to będzie dobrze. :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Another_World 07 lis 2013, 15:31
Dark Passenger napisał(a):Wybacz kolokwializm, ale moklobemid ma się do fenelzyny czy iproniazydu tak jak składak do kolarzówki Lance'a Armstronga

No co ?:P ... Jakby zamienić kierujących właścicieli to wszyscy chcieli by mieć tego "wariata" - składaka, rower Lance'a kupiła by jakaś babka , żeby z hali warzywa do domu wozić.

Inną sprawą jest pełna zgoda, że moklo przy fenelzynie jest jak Karmi przy czarnym Wojaku (i to jeszcze walonym w 45st. upale).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 11 lis 2013, 23:34
nic mi tak nie gasiło libido jak tabl. antykoncepcyjne. Antydepresanty to nic w porównaniu do anty-baby
magnolia84

Leki a sex.Wątek zbiorczy

przez korniszon 17 lis 2013, 21:30
boogyman napisał(a):
korniszon napisał(a):
zima napisał(a):korniszon, weź sobie do tego trazodon...przejdzie...

Dzieki za radę Dołożyłem Trittico CR .Czekam na poprawę Pozdrowienia.

Korniszon jak tam rezultaty, poprawa po Tritticoi tradozanie? Zauwazalna?
Daj znać:)

Hallo Trittico CR mi pomaga (biore 50mg )nie jest idealnie ale cos tam udaje mi sie.Mam zamiar dołożyc Viagrę:)Partnerka nie wie ze co biorę-kobiety nie lubią facetow z depresją.Pozdrawiam
Sertralina 0.25mg + Trittico 50mg

przez Kalebx3 17 lis 2013, 21:40
nic mi tak nie gasiło libido jak tabl. antykoncepcyjne. Antydepresanty to nic w porównaniu do anty-baby

Magnolia , pierwsz raz slyszę ,żeby tabletki antykoncepcyjne gasiły libido u kobiet . Tak to na Was działa? :shock:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez magnolia84 17 lis 2013, 21:42
na mnie tak :( z antydepresantami tak nie mam jak z hormonami, których zresztą już od 3 lat nie biorę
magnolia84

przez depresyjny 23 lis 2013, 23:51
Ale w duzych dawkach anafranilu nie ma szans na libido co nie? Trazadony, mianseryny.
depresyjny

przez Vizir 30 lis 2013, 18:44
depresyjny napisał(a):Ale w duzych dawkach anafranilu nie ma szans na libido co nie? Trazadony, mianseryny.

Na żadnych dawkach SRI nie ma szans na dobry seks - przekaźnictwo serotoninergiczne to jest zabójstwo dla doznań seksualnych, na małych dawkach i dodaniu bupropionu/agonisty D2/D3/trazodonu/mianseryny, będziesz najwyżej jechał z dupą przez 8godzin, że już dawno zaśnie, a ty bedziesz miał doznania na poziomie drapania się po głowie :) - Lepiej dać sobie spokój z seksem podczas terapii SRI tak samo jak z siłownią podczas ostrej chemioterapii, boksem podczas Parkinsona, jedzeniem sucharów podczas dopiero wyrabiania sztucznej szczęki czy udziałem w 1z10 z Altzheimerem.

przez evka 04 gru 2013, 23:17
magnolia84 napisał(a):nic mi tak nie gasiło libido jak tabl. antykoncepcyjne. Antydepresanty to nic w porównaniu do anty-baby

Kurcze chyba różnie to działa na ludzi ja np po anty baby ;) nie miałam problemów z libido.

Nawet w ciąży miałam potworną ochotę (całą ciążę pod koniec nie można już było ;) )

Brałam prędzej z 8 mies escilatopram 15 mg i miałam ochotę, poźniej była przerwa z 7 tyg i zaczełam brac sertalinę 50 mg i nie mam wogóle ochoty a o orgazmie pomarzyc... Dlaczego tak jest? Przecież i escilatopram i sertalina to ssri?

Teraz lipa :(
Ostatnio edytowano 04 gru 2013, 23:23 przez evka, łącznie edytowano 1 raz
Sertralin 50 mg

przez magnolia84 04 gru 2013, 23:22
evka, sertralina jest silniejsza.
Słyszałam, że po anty-baby problemy z libido to normalna rzecz. Brałam różne antydepresanty i żadne nie stłumiły mi libido tak jak robiły to anty-baby. Jedne wręcz go podkręcały.
magnolia84

przez Reiben 04 gru 2013, 23:28
magnolia84 jak gardełko?
Reiben

przez magnolia84 04 gru 2013, 23:33
Reiben, miło mi, że tak się o mnie troszczysz...już nie boli :yeah:
magnolia84

przez evka 04 gru 2013, 23:40
magnolia84 napisał(a):evka, sertralina jest silniejsza.
Słyszałam, że po anty-baby problemy z libido to normalna rzecz. Brałam różne antydepresanty i żadne nie stłumiły mi libido tak jak robiły to anty-baby. Jedne wręcz go podkręcały.

aha to mówisz że sartalina jest silniejsza a to czemu się jej bierze więcej niż escilatopramu? Nie czaję teraz tego...

W sumie ja brałam anty baby z rok to nie wiem dokładnie ale ja miałam wtedy ok z ochotą ;)
Sertralin 50 mg

Sortuj wg