Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jak odzyskać seksualność?

przez El Chupacabra 20 cze 2010, 14:07
Golden_Queer napisał(a):Kilka dni temu skończyłem 29 lat, od 10 lat biorę różne leki psychotropowe, jedne pomagały mi bardziej, inne mniej, jeszcze inne wcale. Od trzech i pół roku biorę trilafon. Od maja 2009 do grudnia 2009 brałem seroxat, w dawce 20 mg... gry brałem oba te leki moja seksualność uległa otępieniu, nie miałem orgazmu, bardzo trudno było doprowadzić mnie do wytrysku, ale i tak nie miałem z seksu prawie żadnej przyjemności. Odstawiłem seroxat, ale doznań właściwie nie ma. Jedyną różnicą jest to, że mam przedwczesny wytrysk, więc chyba nawet jest gorzej... :/

Może wiecie co mógłbym zrobić w swojej sytuacji? Trilafonu pewnie nie uda mi się odstawić, ponieważ każda taka próba kończyła się nasileniem różnych przykrych objawów, z psychotycznymi włącznie :/ A ponieważ objawy depresyjne jakby powracają, pewnie będę musiał wrócić do jakiegoś leku antydepresyjnego. Może znacie jakieś sposoby na odzyskanie seksualności...? Przy czym nie chodzi mi o libido, zainteresowanie seksem, które też po seroxacie bardzo zmalało, ale jednak trochę go zostało, tylko o jakieś normalne odczucia podczas współżycia :/

Może są jakieś substancje które działają właśnie na ten problem, np. coś w rodzaju johimbiny... tylko czy to jest bezpieczne i zadziała z neuroleptykami... :)??

Zacznij od badan poziomu hormonow - testosteronu i prolaktyny. Psychotropy potrafia w nich niezle namieszac. Skonsultuj wyniki z endokrynologiem lub seksuologiem. Pomaga tez sport.

Ok, zgodze sie ze te leki generalnie obnizaja libido - cos za cos - ale ja w ten sposob rozwiazalem u siebie prawie calkowicie ten problem i obecnie nie mam zadnych kompleksow w tej sferze :)

PS - skoro masz problemy nerwicowe to czy koniecznie musisz brac neuroleptyk ?

wola człowieka jest jego niebem

przez savior 20 cze 2010, 18:21
Moze sprobuj delikatnego leku przeciwdepresyjnego który praktycznie pozbawiony jest szkodliwego działania na funkcje seksualne-mam na mysli Coaxil
savior

przez rober6666 20 cze 2010, 18:43
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 23 cze 2010, 09:23
- i robotki reczne :)
Ostatnio edytowano 23 cze 2010, 10:12 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zaprawdę, linki do stron erotycznych są na tym forum niezbędne........ :|

przez El Chupacabra 24 cze 2010, 20:16
wieslawpas napisał(a):- i robotki reczne :)

Probowales swoich rad uzywac ?

Polecam lekarstwo - Trittico CR - podwyzsza libido. Ten lek seksuolodzy zapisuja nawet na impotencje.

Lerivon tez u wiekszosci dobrze dziala - podobno.

wola człowieka jest jego niebem

przez montechristo 24 cze 2010, 21:31
wiola173 napisał(a):Jest już kilka tematów poruszających ten problem, tam znajdziesz rady. Ja z osobistych doświadczeń mogę Ci powiedzieć , że mnie bardzo pobudzało w tej sferze trittico, ale nie na każdego działa tak samo.

biorę trittico 7 miesięcy - i nie chce mi się wcale. Już się zastanawiam czy to czasem nie wina partnerki - serio mówie, bo wiele osób mówi że trittico powinno wpływac pozytywnie

przez MOCca 24 cze 2010, 23:17
montechristo, ja brałam prawie rok i na mnie też nie działało. Teraz też na mnie mało co działa. ;) Widać nie ten typ leku...jeśli chodzi o te "sprawy".
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez montechristo 24 cze 2010, 23:33
MOCca napisał(a):montechristo, ja brałam prawie rok i na mnie też nie działało. Teraz też na mnie mało co działa. ;) Widać nie ten typ leku...jeśli chodzi o te "sprawy".

Ale u mnie to chyba się związek sypie - juz mi się chyba nie chce tego sklejać, nie mam sił.
To wiesz, w takich warunkach to jak może się cokolwiek chcieć

przez *Monika* 24 cze 2010, 23:43
montechristo, Co u Ciebie? Depresja odeszła? Czy jeszcze pracujesz nad sobą? Jak oceniasz swój stan sprzed pół roku, w porównainu do czasu na dzień dzsiejszy?
Obrazek
Główny Moderator

przez montechristo 25 cze 2010, 00:05
Monika1974 napisał(a):montechristo, Co u Ciebie? Depresja odeszła? Czy jeszcze pracujesz nad sobą? Jak oceniasz swój stan sprzed pół roku, w porównainu do czasu na dzień dzsiejszy?

Zmieniam pracę - to na pewno. Szefowie głupsi niż mój mały palec u nogi i dno moralne, i zero profesjonalizmu i wiedzy.
Już jestem w 3 etapie na Assesment Center na Dyrektora Handlowego w szwedzkiej firmie.

Jeśli chodzi o życie prywatne to mi się związek sypie, chyba nie do sklejenia. I to i praca powoduje że jest nieraz słabo ale wydaje mi się że jestem na tyle już silny że nie zrobie sobie krzywdy. Najwyżej pozamiatam - i związek i pracę.

Trochę piję - ale mam taki sajgon w domu że musze. Dziś miałem jazdę - a jutro mam przedostatni egzamin na doktoracie.
Moja pani mnie wkurwił...a do łez.

Jeszcze raz i się pakuje. Wkurza mnie to bo swoje mieszka nie wynająłem w Wilanowie i dobrze płacą a dużego nie potrzebuje dla siebie. Jak bym miał umowe na czas nieokreślony to biorę mały kredyt resztę wpłacam i kupuję małe 2 pokoje i pakuję walizki

przez *Monika* 25 cze 2010, 15:33
montechristo, dużo siędzieje w Twoim życiu, widzę,że dajesz radę. Pytałam o sapompoczucie. Czy lęki przeszły, czy depresyjne samopoczucie poszło w las?
Jak sie ogólnie czujesz?
Obrazek
Główny Moderator

przez Jednakowoż 25 cze 2010, 17:30
Wracając do głównego tematu - korzystne dla libido są leki zwiększające opziom dopaminy, np. Wellbutrin. Tutaj znalazłem taki artykuł o roli bupropionu jako antydepresanta w kontekście zaburzeń seksualnych:

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... nG-JbxFIZg

przez eligojot 25 cze 2010, 18:06
Wiecie co, już to wszystko przechodziłem, i Wellbutrin i Tricco. Wydaje mi się, że są dwa rozwiązania: albo odstawić to dziadostwo zupełnie, ale wtedy się ryzykuje nawrotem choroby, albo znaleźć sobie taki obiekt, który będzie dla nas bardzo atrakcyjny, obiekt pożądania albo "przed" nakręcić się jakimiś domowymi sposobami (no chyba każdy ma już wyrobione scenariusze własne).
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez *Monika* 26 cze 2010, 10:30
eligojot, A jak u Ciebie? nerwiczka popusciła? Pochwal się.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg