Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Avatar użytkownika
przez vampirek82 06 lip 2007, 09:06
zdecydowanie effectin, sex moglby nie istniec :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
309
Dołączył(a)
12 cze 2007, 15:18
Lokalizacja
Wrocław

leki obniżające libido

Avatar użytkownika
przez silesiaster 26 paź 2007, 19:57
Witam

Które leki zaburzały Wasze libido powodując jego spadek? Ja pamiętam że po seroxacie miałem wyraźny spadek popędu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
193
Dołączył(a)
09 gru 2006, 20:18

przez milosz_74 31 paź 2007, 15:23
Po Sulpirydzie :cry:
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
25 paź 2007, 19:12

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez Mooni 31 paź 2007, 19:21
ja biorę asentrę. Sex sprawia mi przyjemnośc, ale nie kończę niestety :evil:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
670
Dołączył(a)
24 sie 2007, 09:13

przez Pstryk 31 paź 2007, 19:37
Anafralin - nawet nie zaczynam :evil:
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez pyzia1 31 paź 2007, 21:01
Seronil. Nie chce się za bardzo (raz na miesiąc:) ale jeśli juz się zacznie to w trakcie jest ok.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
745
Dołączył(a)
15 paź 2007, 10:28

przez Pstryk 31 paź 2007, 21:22
Wiecie, wszystko zależy od organizmu. Znam osobę, która po anafralinie ma niezłą ochotę i wrażenia ;) Ja tymczasem reaguje na odwrót. Ciężko powiedzieć, co tak naprawdę wpływa na obniżenie libido. I to też komplikuje sprawę.
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez jaaa 13 mar 2008, 00:26
Citalec calkowicie mi obnizyl poped i chec ...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1623
Dołączył(a)
22 sie 2007, 20:40

przez del 14 mar 2008, 11:51
mi wssystkie leki podwyzszaja libido

poniewaz kazdy lek dziala na mnie pobudzajaco :)

dlatego ich nie biore
del
Offline
Posty
89
Dołączył(a)
20 lut 2008, 03:28

przez del 17 mar 2008, 02:20
no nie bardzo

to ze mam pobudzenie to jedno

ale kazde pobudzenie powoduje niepokoj

co z tego ze z jednej strony odczuwasz pobudzenie a z 2 niepokoj
to sie ze soba gryzie

a wiec efekt jest jeszcze gorszy

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:21 am ]
leift co do opisu

odpowiem Ci wprost
nie ma takiego leku

mozesz jedynie zamienic objawy somatyczne na objawy leków

zalezy co lubisz
jesli tolerujesz lekkie odrealnienie i pobudzenie na zmiane z sennoscia
jak najbardziej bierz antydepresanty :)

zamienisz soamtyzacje na derealizacje :P
del
Offline
Posty
89
Dołączył(a)
20 lut 2008, 03:28

Antydepresanty a seks

przez donatelka1978 11 lip 2008, 18:03
Zakładam ten temat ponieważ chciałabym się was zapytać czy wasze leki wpływają na waszą seksualność. Ja od czasu kiedy zachorowałam i zaczęlam brać leki nie miałam w ogóle ochoty na seks. Lepiej nie mówię ile lat temu to było.... Lekarz powiedział mi, że antydepresanty ogólnie obniżają libido. W sumie nie martwiło mnie to dopóki ktoś ze mnie nie zażartował na temat braku seksu i tego skutków. Teraz coraz częściej myślę że coś ze mną jest nie tak skoro jeszcze nigdy....
Czy są tu osoby w podobnej sytuacji, które łykają leki od dziecka??
Offline
Posty
18
Dołączył(a)
08 lip 2008, 13:06
Lokalizacja
Bydgoszcz

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do