Leki a sex.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Natrectwa - jaki lek nie polozy libido ?

przez Freddie Mercury 14 mar 2010, 14:18
Bierzesz same zamulacze... aż dziw bierze co za geniusz sprezentował Ci taki zestaw
Freddie Mercury

przez El Chupacabra 14 mar 2010, 14:29
Freddie Mercury napisał(a):Bierzesz same zamulacze... aż dziw bierze co za geniusz sprezentował Ci taki zestaw

Profesor psychiatrii, hehe :)

Wbrew pozorom tylko po Anafranilu czuje sie zamulony. Pozostale biore na noc. Zazwyczaj kiepsko znosze SSRI.
Co wiec moge brac z TLPD zamiast Anafranilu ?

wola człowieka jest jego niebem

przez Freddie Mercury 14 mar 2010, 17:05
Klomipramina (Anafranil) zamula równiez i dlatego ze jest antagonistą dopaminy a z trójcyklicznych leków jedynie Trimipramina działa agonistycznie wobec dopaminy..więc moze ona??
Choć zapewne wiesz że generalnie wszyskie TLPD mają to do siebie ze stępiają umysł w większym bądź mniejszym stopniu.
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna R. 14 mar 2010, 20:34
Odpisuje Ci w twoim wątku, bo mam problem z wysyłaniem wiadomości prywatnych. Nie wiedzieć dlaczego zalegają mi w skrzynce, w związku z tym przepraszam tych, którzy nie otrzymali odpowiedzi- nie było w tym jednak mojej winy.

Zestaw leków masz dobry, a z natręctwami jest ciężka sprawa. Wszystkie leki działające skutecznie na natręctwa zaburzają libido i reakcje seksualne, bo aby usunąć myśli lub zachowania obsesyjne potrzebne są antydepresanty oddziaływujące na serotoninę. Ja bym na twoim miejscu przestała brać Anafranil i podniosła powoli Trittico do 150 mg, a Lerivon do 10 mg.
Potem trzeba poczekać z tydzień do dwóch. Jeśli nie będzie poprawy podniosłabym Lerivon do 30 mg, zachowując Trittico na poziomie 150 mg.

Natręctw nie da się w pełni wyleczyć, można je jedynie zmniejszyć i kontrolować za pomocą leków SSRI i TLPD. Obie grupy są niestety dla seksu zabójcze.
Jeśli chcesz poprawić potencje, wybór leków masz naprawdę niewielki.
W razie gdy przepisany przez twojego profesora zestaw nie zadziała, pozostają dwie możliwości: żyć z natręctwami i prowadzić normalne życie- nie tylko seksualne (uwierz mi, ze można to zrobić, wiem po sobie) lub żyć bez natręctw i bez seksu. Przykro mi, ale pozostają tylko takie alternatywy, jakie opisałam.

Niemniej jednak życzę powodzenia i pozdrawiam
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez wovacuum 14 mar 2010, 20:43
Anna R., Aniu :D wracaj na forum :D brakuje tu Ciebie..
wovacuum

przez El Chupacabra 14 mar 2010, 23:32
Freddie Mercury napisał(a):Klomipramina (Anafranil) zamula równiez i dlatego ze jest antagonistą dopaminy a z trójcyklicznych leków jedynie Trimipramina działa agonistycznie wobec dopaminy..więc moze ona??
Choć zapewne wiesz że generalnie wszyskie TLPD mają to do siebie ze stępiają umysł w większym bądź mniejszym stopniu.

Czy Trittico i Lerivon dzialaja na natrectwa ? W ulotce nic o tym nie ma.

przez Anna R. 15 mar 2010, 00:34
wovacuum napisał(a):Anna R., Aniu :D wracaj na forum :D brakuje tu Ciebie..

Wovacuum, ciesze się, ze ktoś jeszcze tu o mnie pamięta ;)

A co do powrotów: pomimo chęci pomocy szkoda mi czasu i energii na przepychanki z frustratem, który ma obsesje na punkcie każdej Ani, która chciała nie jego a..... Niemca :P

"Czy Trittico i Lerivon dzialaja na natrectwa ? W ulotce nic o tym nie ma"

Chupacabra, jeśli masz szczęście, to je powinny złagodzić. Czy tak będzie, tego nie wie nikt. Spróbować mimo to warto.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez tomek33 16 mar 2010, 10:21
Po 150mg Trittico i 30mg Lerivonu, to dopiero bedziesz zamulony...

przez El Chupacabra 20 mar 2010, 01:26
tomek33 napisał(a):Po 150mg Trittico i 30mg Lerivonu, to dopiero bedziesz zamulony...

Lerivonu nie chce zwiekszczac. Bede probowal podwyzszyc dawke Trittico CR do100 mg. Nie czuje sie po tym lekarstwie zamulony - wrecz przeciwnie.

Jedynym lekiem, ktory biore i odczuwalnie wplywa zle na pamiec i szybkosc kojarzenia jest Anafranil. Szkoda, ze nie ma na co go zamienic.

Re: sertralina a zaburzenia seksualne - czym je zminimalizować?

przez pasjonat26 17 kwi 2010, 13:03
Może spróbuj Biosteronu DHEA.

przez rober6666 17 kwi 2010, 13:09
Dobry pomysł
ja w ogóle zamierzam wypróbowac na sobie takie "biosterony" ale z wyższej półki i troszke inaczej wprowadzane do organizmu,hehehe
Ładnych kilka lat temu stosowalem i oprócz wiadomych skutków czułem sie znakomicie niczym młody Bóg
Po zdjęciu widze , że wiesz w czym rzecz,hehehe
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez pasjonat26 17 kwi 2010, 13:20
Na ogół jeśli jest problem z podtrzymaniem wzwodu lub wytryskiem mówi się o czynnikach typowo psychologicznych, a to wydaje mi się nie na tyle poważny problem żeby wyszukiwać pigułek na receptę...

przez *Wiola* 17 kwi 2010, 13:23
pasjonat26 napisał(a):Na ogół jeśli jest problem z podtrzymaniem wzwodu lub wytryskiem mówi się o czynnikach typowo psychologicznych, a to wydaje mi się nie na tyle poważny problem żeby wyszukiwać pigułki na receptę...

Jakich psychologicznych? Robert wyraźnie napisał,że to po lekach. Zresztą większość ludzi tutaj mających problemy z tą sferą , ma je właśnie dlatego.
Moderator

przez Zenonek 17 kwi 2010, 13:24
W moim przypadku Sertalina znacznie zwiekszyla poped, libido, zauwazylem nawet, ze latwiej osiagami utrzymuje maksymalny wzwod.

Sortuj wg