Farmakoterapia nie działa.Co się stało?WĄTEK ZBIORCZY

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: a co kiedy nie dziala juz seroxat?

przez Pasman 26 cze 2010, 08:41
Lekarka zalecila ci rezygnacje z piwa czy z kolegow?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez wieslawpas 26 cze 2010, 10:10
hej,

tych piw to pilem okolo 1,2 dzienie. To znaczy przez ostatni rok jakies 1,14 piwka dziennie. To znaczy 24 piwa w ciagu trzech tygodni.

Wieslaw

[Dodane po edycji:]

lekarka zalecila mi rezygnacje z piwa, ale niktorzy koledzy nie potrwaia inaczej.

przez El Chupacabra 26 cze 2010, 18:07
To bardzo niedobrze, ze tak dlugo. Nie wiem czy jestes czy nie jestes uzalezniony, ale alkoholizm to nie przelewki - mozna wpasc w jeszcze wieksze gowno. Nie ignoruj tego.

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Farmakoterapia nie działa?

przez wovacuum 30 wrz 2010, 16:14
Dean, jesli bèdziesz gdybal ze:leki nie pomagajà,terapia nie dziala,jesli studia -to tylko prestizowe..to nigdy w niczym nie znajdziesz nic pozytywnego, w sensie nadziei na wyzdrowienie,czy jakiegos celu w zyciu.Odnoszè wrazenie,ze jestes na" nie",taki przeciwny zyciu.
I proszè odpowiedz mi -co to jest ta zachodnia medycyna??chodzi o rodzaje lekow?czy metody leczenia??
wovacuum

przez wovacuum 30 wrz 2010, 20:06
Dean, chodzilo mi o to,ze wiele spraw poddajesz wàtpliwosci :D wiem-to calkiem normalne,ale moze srobowalbys isc trochè z "wiatrem",moze bys bral zycie takim jakie jest?z przeciwnosciami losu rowniez.Nie wiem czy mnie zrozumiales-mam problem z przekazywaniem swoich mysli :oops: Np sprawa z lekami-wiesz chodzi o takie nastawienie siè z gory-na ich pozytywne dzialanie.Jednym zdaniem-wg mnie,ale to jest tylko moja opinia-brakuje mi w Tobie nadzieji..i tego "optymistycznego nastawienia.
Kurde mam nadziejè ,ze Ciè nie urazilam.wiesz ja leczylam siè farmakologicznie 9 lat z krotkimi przerwami,i doszlam do wniosku,ze wlasnie ta wielka nadzieja na wyzdrowienie,wiara w lek i terapiè,pozwolila w koncu mi,zblizyc sie do malego suckesu jakim jest jak na razie zaleczona nerwica.
wovacuum

przez _Pete_ 30 wrz 2010, 20:08
Na co bierzesz te leki? Tak ogólnie to brałeś do tej pory jakieś stare, słabiutkie, zamulające gówienka. W dodatku łykasz neuroleptyki więc co się tu dziwić. Jedynie ten velafax się odznacza na tle reszty. Jest cała masa innych leków do przećwiczenia.
_Pete_

przez wovacuum 30 wrz 2010, 20:47
Marek77, myslè ze bedzie mial wielu zwolenikow.. 8) :mrgreen:
wovacuum

przez El Chupacabra 30 wrz 2010, 20:50
wovacuum napisał(a):Dean, jesli bèdziesz gdybal ze:leki nie pomagajà,terapia nie dziala,jesli studia -to tylko prestizowe..to nigdy w niczym nie znajdziesz nic pozytywnego, w sensie nadziei na wyzdrowienie,czy jakiegos celu w zyciu.Odnoszè wrazenie,ze jestes na" nie",taki przeciwny zyciu.
I proszè odpowiedz mi -co to jest ta zachodnia medycyna??chodzi o rodzaje lekow?czy metody leczenia??

Wydaje mi sie, ze wybiegasz troche za daleko, gosc pisal tylko o lekach... Poczulem tez w Twojej wypowiedzi traktowanie "z gory".

Poza tym, czemu odmawiasz czlowiekowi prawa do refleksji ?

przez wovacuum 30 wrz 2010, 20:54
El Chupacabra, nie, zle mnie zrozumiales-bron Boze nikogo nie traktujè z gory!!napisalam,ze sà to moje przemyslenia.Zreszta w nastepnym poscie rozwinelam co mialam na mysli.Nie bàdz proszè wybiorczy. ;)
wovacuum

przez El Chupacabra 30 wrz 2010, 21:10
wovacuum napisał(a):El Chupacabra, nie, zle mnie zrozumiales-bron Boze nikogo nie traktujè z gory!!napisalam,ze sà to moje przemyslenia.Zreszta w nastepnym poscie rozwinelam co mialam na mysli.Nie bàdz proszè wybiorczy. ;)

No dobra, dzisiaj Ci odpuszcze - ale masz sie poprawic :mrgreen:

przez wovacuum 30 wrz 2010, 21:22
El Chupacabra, jesli Ty obiecasz poprawè :twisted:
wovacuum

przez El Chupacabra 30 wrz 2010, 21:37
wovacuum napisał(a):El Chupacabra, jesli Ty obiecasz poprawè :twisted:

Ja jestem niereformowalny ;)

:*

przez wovacuum 02 paź 2010, 18:42
Dean, nie zrazaj siè niepowodzeniami..widzisz z tym pojsciem na "zywiol" to tez roznie bywa.Ja tez zawsze planujè,kalkulujè itp.zachcialo mi siè isc na intensywny kurs jèzyka-i poleglam..absolutnie nie pogodzilam pracy ze szkolà!!przenioslam siè na kurs mniej intensywny i rozlozony w czasie.Tak wièc widzisz-moje pojscie z "wiatrem" nie zdalo tym razem egzaminu.Jednak nie zrazam siè tym.Pewnie za jakis czas znowu cos wymyslè i poplynè z pràdem.Ty tez siè tego nie boj,czasem warto nie kalkulowac :great: <pewnie Ciè nie przekonalam,ale przynajmniej probowalam.Pozdrawiam :D
wovacuum

przez _Pete_ 02 paź 2010, 21:28
Dean napisał(a):
W dodatku łykasz neuroleptyki więc co się tu dziwić.

TZN?

Nie wiem na co łykasz neuroleptyki... Mi się wydaje, że to one mogą stanowić o tym, że czujesz się gorzej. To nie antydepresanty przecież.
_Pete_

Sortuj wg