Leki a rozwój osobisty

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki a rozwój osobisty

przez Pasman 19 gru 2011, 04:09
Dziś naszło mnie pytanie , jak się ma przyjmowanie leków do rozwoju osobistego. Oczywiście leków jest dużo, różne dawki działają różnie na różne osoby, dlatego proponuję podzielcie się ogólnymi doświadczeniami.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Leki a rozwój osobisty

przez L:) 19 gru 2011, 07:35
Co masz dokładnie na myśli ?

Zależy kto jak pojmuje rozwój osobisty. Dla mnie za nim idzie szereg przemyśleń na temat życia, dla wielu innych np. ciężka praca w celach zarobkowych.
Leki przeszkadzały mi strasznie w pracy (ale ich brak nie robi mi różnicy - bo ja pragmatyk i leń ;) ), natomiast leki same w sobie pozwoliły spojrzeć trochę z innej perspektywy na świat, w pewien sposób były dobrą lekcją, choć wcale nie lekką...
L:)

Leki a rozwój osobisty

przez nextMatii 19 gru 2011, 07:57
Bez lekow nie mozliwy bylby miejednokrotnie wogole rozwoj pojście naprzod w jakiejkolwiek dziedzinie życia....Umozliwiaja funcjonowanie,leczenie,powrot do zdrowia..daja szanse by moc zrobic cokolwiek..takze w sferze osobistej..jak i zawodowej.
nextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg