Leki a pamięć

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki a pamięć

przez intel 05 gru 2011, 17:42
Moim zdaniem wraca.
Lecz to czego nie pamiętasz juz nie wróci. O tym zapomnij.
Natomiast zaczniesz rejestrować to co sie dzieje obecnie i zapewne będziesz o tym pamietała.
intel

Leki a pamięć

przez clone 05 gru 2011, 18:10
Niestety, psychotropy powodują takie zaburzenia, co więcej przyjmując je trudno jest się uczyć a tym bardziej pracować. To z mojego doświadczenia z neuroleptykami.

Leki a pamięć

przez jobs 09 gru 2011, 13:25
wróci, ale okresu na lekach możesz nadal nie pamiętać w pełni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Leki a pamięć

przez PanMedialny 14 gru 2011, 20:04
Miałem coś napisać o mojej pamięci krótkotrwałej, ale.. zapomniałem.

A tak serio to mam dziury w pamięci. Ale to i tak nie przebije stanu na początku brania SSRI - mama wysłała nie po coś tam do hipermarketu - jak zszedłem po schodach na dół i wyszedłem z bloku to.. nie pamiętałem gdzie i po co miałem iść ;-)

Leki a pamięć

przez PanMedialny 15 gru 2011, 23:40
Biorę SSRI (Lexapro) i niestety ale chyba cała jego magia przestała działać po kilku miesiącach. Szczerze mówiąc, najlepszy okres był na początku brania, gdy nie miał jeszcze prawa działać?
Od dłuższego czasu wspomagam się Ketrelem i z tego co widzę to bardziej działa teraz niż samo Lexapro.
Co do dziur w pamięci, to jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, bo staram się nie wracać do przeszłości - to raczej dzięki Ketrelowi - takie przyjemne wyciszenie myśli.
Tak owszem, zdarza się że ktoś coś mówił, ale zawsze można wybrnąć i poprosić o powtórzenie, etc, etc. Kwestia przystosowania się do nowego stanu :smile:

Leki a pamięć

przez hildebrand 28 gru 2011, 19:22
ja też mam niestety problemy z pamięcią. Zacząłem chorować na depresję i nerwicę lękową na trzecim roku studiów. Wtedy lekarz przepisał mi andepin. Lek pomógł na tyle, że mogłem funkcjonować, ale z tego okresu niestety pamiętam niewiele. Mam dziurę w głowie. I bardzo trudno przypomnieć mi sobie szczegóły z tego okresu. Po innych lekach tak bardzo aż mi pamięć nie siadała. Niedawno zakończyłem branie Fluoksetyny i Seronilu, problemy z pamięcią owszem były.Teraz znowu wróciłem do andepinu, niby ta sama grupa leków, działa na mnie lepiej, ale niestety z pamięcią jest do kitu. Bardzo szybko zapominam, trudno mi sobie wiele rzeczy przypomnieć. Początkowo te problemy z pamięcią mnie przerażały, ale już się do tego przyzwyczaiłem.

Leki a pamięć

przez mamak 13 sty 2012, 10:45
A co z Lamitrinem? Trochę się boję, ale tak fajnie znieczula... Biorę 25 mg, mam dojść do 100 dziennie.

Leki a pamięć

przez err 13 sty 2012, 17:23
Wszystkie leki psychotropowe, neuroleptyki, antydepresyjne powodują "niepamięć". Przynajmniej u mnie.
err

Leki a pamięć

przez X-ray 15 sty 2012, 00:59
Miałem tak samo,szczególnie po Coaxilu i Seronilu; nic nie pamiętam z tamtego okresu. W ramach pocieszenia - po odstawieniu leków pamięć wraca,ale tak jak ktoś napisal,czasu spędzonego pod ich wpływem sobie nie przypominam, albo co najwyżej pamiętam bardzo słabo.

Leki - na pamieć, koncentrację, kojarzenie

przez polfarma 18 sty 2012, 19:31
POLECAM MODAFINIL.
Idealny lek na koncentracje nieporownywalnie lepszy od Nootropilu, Aniracetamu, Addrealu i innych dostępnych na Polskim rynku. Niesamowicie zwiększa koncentrację, pamięć oraz
możliwośći logicznego myślenia. Niweluje zmęczenie, senność. Dzięki temu lekowi nieprzespana
nocka nie stanowi problemu. Lek idealny na mature bądź na sesję. Bez efektów ubocznych, nie uzależnia. Poprawia samopoczucie. Znam przypadki osób u których ten lek zmienił pozytywnie życie.

Możliwość kupienia tego leku na polskim rynku, graniczy praktycznie z cudem.

Spróbuj a na pewno nie pożałujesz ? Twoje życie zmieni się diametralnie!

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami to proszę o kontakt:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opinie o leku: http://sprawdzlek.pl/modafinil/
Recenzja 1 : http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6330
Recenzja 2 : http://hyperreal.info/node/1248#axzz1jdlIhpXt

Ten komentarz czeka na potwierdzenie
Ostatnio edytowano 29 sty 2012, 05:21 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin zabrania handlowania lekami na forum

Leki - na pamieć, koncentrację, kojarzenie

przez Michał 1972 29 sty 2012, 01:31
Interesująca propozycja :D jak cenowo wyglada ten cudowny lek ?

-- 29 sty 2012, 16:12 --

Będę zamawiał dla siebie modafinil w USA jak ktoś jest chętny to pisać na pw http://www.eurodrugstore.eu/sleep-aids_ ... _2995.html koszt wysyłki bez względu na ilośc 27 eur, wiec mozna przyoszczedzic :P

-- 29 sty 2012, 16:14 --

Oczywiście nie ma tutaj mowy o handlowaniu tylko o wspólnym przedsięwzięciu , wszystkie ceny podane są na stronie.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Leki a pamięć

przez azkeni 08 lut 2012, 18:07
Brałam Lamitrin 100mg przez ponad pół roku. Nie byłam w stanie się czegokolwiek nauczyć, kułam kilka regułek godzinami i NIC, semestru nie zaliczyłam. Żadnych kolokwiów, sprawdzianów. I teraz wiem, że było to spowodowane na 100% tym lekiem, kiedy przestałam brać zaczęłam zapamiętywać i uczyć się normalnie!

Moje przesłanie do studentów, którzy są na lekach i mają problemy z nauką to zrobić coś z tym na czas!!

Leki a pamięć

przez Badziak 08 lut 2012, 19:17
Jestem właśnie w trakcie sesji i zapamiętanie jednej strony A4 zajmuje mi 1,5h, a następnego dnia i tak jej nie pamiętam! Słabą pamięć miałam już przed lekami, ale to teraz to jest dramat... Nie wiem czy uda mi się zaliczyć ten semestr. :(
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Leki a pamięć

przez mooreover 25 mar 2015, 19:21
http://www.modafinilexperience.com - bardzo dobrym źródłem na temat modafinila. Wiele dobrych, rzetelnych i tanich aptek.Średnia cena 0,9 centów na pigułki

Sortuj wg