Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez kretka 24 sie 2006, 18:48
Też ciągle myślę, że zachoruję na jakąś straszną chorobę. Dzieci na szczęście na razie nie mam;-) Prawie codziennie boję się o swoje zdrowie i wynajduję objawy. Kochana, czego ja nie "miałam"! Sepsa, zapalenie opon mózgowych, wstrząs anafilaktyczny, guzy mózgu i innych rejonow ciała, stwardnienie rozsiane... Jesu, można zwariować;-) Najważniejsze to uwierzyć, że to dzieje się tylko w Twojej głowie, mnie ciągle to mąż powtarza. Może powinnaś poprosić kogoś, żeby Ci w takich chwilach przypominał, że to tylko Twoja wyobraźnia?... POZDRAWIAM!

przez tatiana frankowna 24 sie 2006, 19:34
maż sie ze mnie śmieje, ze ja sie boje np samolotu ,bo moze porwany?
ja mam objawy kazdej choroby o której sie dowiem i co chwile jakies badania robie . tragedia:(((

przez beautty 24 sie 2006, 20:26
Napiszcie, czy zażywając Persen można prowadzić samochód? Chyba nie, co? Choć jedna moja znajoma bierze i codziennie jeździ, mówi, że ją to wycisza, ale nie ogłupia. Co o tym sądzicie?

beautty
"...ona jeszcze nie wierzy, ale juz podejrzewa..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: leki bez recepty

przez atrucha 24 sie 2006, 21:05
burito napisał(a):Czesc, mam pytanko jedno, orientuje sie moze ktos z was, czy leki na depresje bez recepty typu "Deprim" sa skuteczne? Warto sprobowac, czy jest to raczej strata czasu i zdrowia?

Kiedyś już rozmawialiśmy na ten temat. Opinie podzielone były. Wklejam linka do tego wątku:

http://www.forum.nerwica.com/3-vt1450.h ... c&start=36
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Leki bez recepty

przez davina 19 paź 2006, 19:47
na uspokojenie :( :(

przez Toshiro 19 paź 2006, 20:15
Jeśli szukasz czegoś co działa na 30-50 minut to korzeń waleriany. Jeśli szukasz czegoś co ma większy potencjał polecam Ashwagandhe.

Tutaj o niej już raz wspominałem: http://www.nerwica.com/forum/potrzebuje-konkretnej-rady-vt3968.html?highlight=ashwagandha
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Clon 19 paź 2006, 23:50
Witam,

ja polecam Relana Forte, oraz Melise, lub gotowe herbatki z Vitax,
a wczesniej np 30 dlugosci basenu lub pobiegac, rower....
na zmeczenie wydolnosciowe nie silowe i powinno byc ok,

pzdr
j
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

przez Toshiro 20 paź 2006, 12:01
Clon napisał(a):_________________________
6 mc bez Clomazepanu i alko

Gratuluje Clon. :!:
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Clon 21 paź 2006, 02:16
dzieki do kompletu dodam ze fajki rowniez poszly pol roku temu, jest roznie ale z mala pomoca xydroksyzyny i asentry, juz bez cloranxen byl doraznie... jest ok, przszkadza tylko obnizona percepcja i szumienie w uszach, leki na szczescie poszly i niech ida w dal
pzdr
j
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

przez davina 30 paź 2006, 22:27
hey
a ten persen to naprawdę coś działa bomamochotę sobie go spróbować
a tak biore magnez i piję pu erh też uspokaja

Lek na nerwicę bez recepty

przez dash 05 maja 2007, 20:56
Witam,
Niedawno dowiedzialem sie o tym, ze jestem chory na nerwice. Jako, ze do lekarza wybieram sie dopiero za tydzien (+ to, ze bede musial czekac z 2 na wizyte) chcialbym zasiegnac rady. Czy jest dostepny w aptekach lek na nerwice bez recepty?Cos zeby troche uspokoisc skolatane nerwy, zebym sie mogl skupic, a kompletnie tego nie moge zrobic a uczyc sie trzeba:-/ Ostatnio wzialem na uspokojenie valerin, ale na mnie nie dziala 8)

przez agapla 05 maja 2007, 22:03
Jest tego pełno wszystko na bazie ziół wystarczy pójść do apteki ( podobno dobry jest Kalms)a tak na marginesie nie jesteś chory na nerwicę bo nerwica to nie żadna choroba tylko schorzenie ;)

przez atrucha 06 maja 2007, 00:43
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg