Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez ryska 01 maja 2016, 15:02
Czy Anafranil może powodować zmianę koloru moczu na ciemniejszą? W ulotce nie ma nic na ten temat. Jest tylko, ze może wywoływać zaburzenia w oddawaniu moczu (częstotliwości) a nie w barwie.
Czy Anafranil jest "wydalany" z potem?
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez Damka 02 maja 2016, 00:22
Witam, zgłosiłam sie do psychologa z zawrotami głowy i ogólnym osłabieniem - wszystkie inne badania w normie 24 maja kładę sie do szpitala na latyngologie. Moje zawroty opisuje jako bujanie, wbijanie w podłogę, siła odśrodkowa która mną buja a 2 razy nie mogłam zawiesić wzroku na jednym punkcie. Stany lekowe bardzo rzadko sie zdarzały i nie był to dla mnie problem tylko te zawroty . Lekarz przepisał mi Paroxinor 20 mg 6 dni pół tabletki pózniej cała rano. Jutro mam juz wziąć cała ale sie boje ze za mocno na mnie zadziała. Mam straszne uboczne skutki min
Ból głowy dzisiaj straszny zazwyczaj na prawa stronę sie przenosi
Szumy w uszach
W 3 dniu straszne stany lekowe
Szczególnie na wieczór i w nocy jak sie przebudze do dziecka
Rozdrażnienie i niepokój
Nie wiem czy mam dalej przyjmować ten lek? Czytałam ze takie są skutki uboczne. Ile one bedą trwały ? Cały okres leczenia czy tylko te pierwsze dni ? Dziękuje za odpowiedzi

przez Damka 02 maja 2016, 04:46
Czy do paroxinoru moge brać nerwosol przy trudnościach w zasypianiu ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 02 maja 2016, 10:45
Tak, mozesz przyjmowac nerwosol do paroxinoru. Jezeli bardzo odczuwasz skutki uboczne, to nie wchodz poki co na wyzsza dawke, niech Twoj organizm najpierw sie troche przyzwyczai do substancji. Skutki uboczne moga (ale nie musza) trwac nawet az do czasu, kiedy lek sie rozkreci (czyli az do 2ch miesiecy, ale zazwyczaj jest to 4-6 tygodni), aczkolwiek czesc powinna troche zelzec po pewnym czasie, kiedy Twoj organizm po prostu sie przyzwyczai. Kiedy skutki uboczne beda 'znosliwe', to wtedy warto podniesc dawke jak zalecil lekarz, nie ma sensu sie dodatkowo meczyc z wiekszymi skutkami ubocznymi. Powiedz oczywiscie lekarzowi, ze mialas straszne skutki uboczne i wolisz wolniej wchodzic na ten lek.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez spekulant 20 cze 2016, 11:30
Witam. Kilka lat temu leczyłem depresję Rispoletpem 2x po 4 mg oraz Depakiną 900 mg na dobę. Brałem to przez 10 miesięcy. Po tych lekach do dziś mam poważne problemy z odczuwaniem przyjemności, motywacją, mam bardzo niskie libido, podczas seksu nie czuję przyjemności i bardzo ciężko osiągnąć mi orgazm. Mam też problemy ze snem, nie mogę wpaść w głęboki sen, wstaje zmęczony. Wiem, że to efekty brania tych leków. Czytałem, że Rispolept silnie blokuje receptory dopaminy oraz serotoniny. Minęło już 5 lat od odstawienia tych leków, a te negatywne skutki pozostały.

Czy wie ktoś jak to naprawić? Przywrócić receptory do normalnej pracy? Czy stosowanie L-Dopa + 5-HTP załatwi sprawę?

Z góry dziękuję za pomoc.

przez RofTW 21 paź 2016, 15:43
Witam. Jestem tu nowa. Pare dni temu wykryto u mnie depresje oraz nerwice. Przepisano mi rożne lekarstwa w tym pregabalin, po którym czuje sie dosyć dziwnie. Wczoraj wieczorem, jakis czas po ostatniej dawce miałam omamy... Czy to normalne na początku stosowania tego leku? Bo mocno mnie to zaniepokoiło...

Sortuj wg