Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez Michuj 13 kwi 2012, 11:06
Nie bierzesz go zbyt długo. Więc trzeba jeszcze poczekać. Z czasem powinno wszystko wrócić do normy.
Avatar użytkownika
Offline
Loża szyderców
Posty
7562
Dołączył(a)
13 sty 2012, 16:39

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez izzie 13 kwi 2012, 11:13
carmen1988, ja pierwszy raz na seronilu zaczęłam chudnac.
Teraz pernazyna i venlectine. Na pernazinum chyba tyje!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
981
Dołączył(a)
14 lip 2011, 13:58

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez carmen1988 13 kwi 2012, 11:38
Jaki te leki mają na nas wpływ, przeraża mnie to.
nerwica wegetatywna
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3473
Dołączył(a)
07 lut 2011, 20:50
Lokalizacja
Poznań

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez NextMatii 13 kwi 2012, 12:53
carmen1988, tak,a ja miałem więcej skutków ubocznych niż dzialania leków to były jazdy..jak królik doświadczalny...Ponad dwa lata...
NextMatii
Offline

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez _Jack_ 15 kwi 2012, 22:45
carmen1988 napisał(a):Czy ktoś odnotował brak apetytu po lekach?


Ja po Anafranilu przez ok 3 tygodnie jadłem tylko kanapke na śniadanie i zupę w obiad.Schudłem ok 6 kg. Podobnie działa na mnie wenlafaksyna przez pierwszy miesiąc. Ale akurat ten skutek uboczny to jest dobry i go uwielbiam. Chudnie się i nie wydaję się pieniędzy na jedzenie.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44
Avatar użytkownika
Offline
Posty
652
Dołączył(a)
05 cze 2011, 18:22
Lokalizacja
okolice WWA

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Maciej farmaceuta 18 kwi 2012, 03:37
Wenlafaksynę biorę 4 lata,dzięki niej wyszedłem na ludzi i do ludzi..Najbardziej przeraża mnie co się ze mną dzieje gdy nie wezmę leku-od drugiego dnia jestem przez 2 tygodnie nie do życia.Uwłaczające godności jest to,że człowiek jest całkowicie zależny od 3 małych kapsułek i recepty na nie...Kiedyś na spływie kajakowym zabrakło mi wenli,zapłaciłem 300zł w aptece za paczkę leku byle tylko funkcjonować normalnie,przejebane...
Posty
359
Dołączył(a)
22 sty 2012, 03:15

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Saanna 12 cze 2012, 20:27
Dobra, wklejam kopię- ale moje pytanie brzmi, czy to normalne

Jakies 1,5 m-ca temu poszlam do psychiatry, z powodu krótkich snów. generalnie czułam sie jakos dziwnie, za szybą (po wydarzeniu), sny mialam bardzo realistyczne, ale zastanwilo mnie to bo spalam coraz krócej. poszlam do lekarza. ta dala mi cital, na tym citalu rpzezylam męki, ataki apaniki, lęki, podwyzszona temp, drgawki, pieczenie skóry. generalni na nim nabawiłams ie bezsennosci. mialam problem z zasnieciem, jakas nerwowa sie zrobilam. poszlam do drugiej ekarki, dostałam trittico, mialam brac po 1/3. poczatkowo sensownie spalam, ale z czasem było coraz gorzej. lek poczatkowo tolerowalam ok, potem zaczely sie otepienia, odloty, flashbacki (?), gorszy sen, suche sluzówki, krótka miesiaczka, włosy zaczely mi wypadac na potege, stalam sie nerwowa no i jakby mi zaczely zanikac miesnie :/. Pojawily sie piski w uszach i mroczki przed oczami. co sie dzieje? nastój niby ok, ale te objawy sa straszne. najgorsza jest ta bezsennosc. ja WOGÓLE NIE CZUJE sie zmeczona (w przed lekami a i owszem). zmeczenie rozpoznaje po bólu głowy i oczu :), tak jakby powietrze ktoś z głowy wysysał ;) głupie okreslenie, ale tak sie czuje - niby zawrtoty, niby brak tlenu.
dodam, ze pojawily mis ie problemy z cisnieniem - dzis wstałam i mialam 109/60 tetno 60 . mam skoki cisnienia, wczesniej tak nie mialam, nawt jak czulam sie jak gie, to na cisnienie narzekac nie mogłąm
Ostatnio edytowano 12 cze 2012, 20:33 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę
Offline
Posty
916
Dołączył(a)
20 mar 2012, 14:54

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez frustrated 18 cze 2012, 00:41
po fluo mialem straszny spadek apetytu, nie jadlem praktycznie NIC... dodatkowo wystapil prawie calkowity zanik libido :evil:
zdrowymozg.pl
Avatar użytkownika
Offline
Posty
343
Dołączył(a)
21 mar 2011, 03:35

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez Julia6 22 cze 2012, 15:54
Czesc,
czy ktos z was przytyl po doxepinie?

Czy ktos moze mi wyjasnic dlaczego tyje sie po lekach?
tzn czy po prostu mamy wiekszy apetyt?, bo sama tabletka chyba nie moze powodowac tycia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
33
Dołączył(a)
17 mar 2012, 19:23
Lokalizacja
śląsk

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Stonka 09 lip 2012, 14:05
co na spuchniete nogi po lekach? moze jakies witaminy?

prosze o odpowiedzi co Wam pomoglo ?
Ostatnio edytowano 10 lip 2012, 01:42 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu
Offline
Posty
448
Dołączył(a)
05 mar 2012, 17:47

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez ona* 14 lip 2012, 22:25
Stonka napisał(a):co na spuchniete nogi po lekach? moze jakies witaminy?

prosze o odpowiedzi co Wam pomoglo ?



Pomogla mi prawie codzienna jazda na rowerze, generalnie wiecej ruchu. Oprocz brania lekow mam prace biurowa wiec niekiedy szlam do pracy majac chude nozki a wracalam z kluchami. W wolnym czasie nogi do gory. Niestety leki powoduja czesto zatrzymanie wody w organizmie ale da sie to przeskoczyc...
Ostatnio edytowano 15 lip 2012, 23:52 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Offline
Posty
74
Dołączył(a)
29 mar 2012, 13:46

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Nel 14 lip 2012, 23:42
Julia6,
po lekach mozna przytyc z dwóch powodów
po pierwsze wiecej sie je bo wzmagaja apetyt
po drugie wolniej sie spala bo zwalaniaja metabolizm

takze niestety mozna przytyc biorąc leki i jedzac tyle samo albo i mniej

wlasciwie jest jeszcze i po trzecie
niektóre leki wyciszają do tego stopnia ze nie ma sie na nic siły i chęci
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel
Offline
Posty
6089
Dołączył(a)
20 cze 2011, 16:44

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez symphony 15 lip 2012, 23:38
U mnie skutki uboczne leków to pogorszenie wzroku, wypadanie włosów, spadek libido i brak odczuwania przyjemności, przybieranie na wadze, uzależnienie.... jak rano zapomnę wziąć tabletkę to już wieczorem chodzę po ścianach...

Ale tabletki zrobiły tez dużo dobrego - wróciłam do życia :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
73
Dołączył(a)
03 mar 2012, 00:47

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez monia85 16 lip 2012, 21:37
Witam
czy ktoś z was brał nexpram? Bardzo proszę o opinie o tym leku, szczególnie chodzi mi o skutki uboczne. Jest to pierwszy lek zapisany przez lekarza i mam duże obawy.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
16 lip 2012, 21:21

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Przeskocz do