Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez L:) 25 sie 2011, 22:46
Pasman napisał(a):Ból głowy po odstawieniu parogenu to normalne. Problem w tym że to mocny psychotrop. Spróbuj brać 1/4 tabletki dopóki nie dostaniesz się do lekarza.

Czytaj uważnie, już odstawiłem 1,5 miesiąca później i dziwi mnie, że tak późno by efekty uboczne dopiero były.

Rak mózgu... chłopie :) Wyluzuj... Wychodzi na to, że dalej powinieneś brać skoro masz jakieś lęki...

Nie ma takiej opcji.


Do leków wracać nie zamierzam, w takim wypadku mogę od razu poddać się eutanazji, więcej nie pozwolę ponownie robić sobie kiślu z mózgu i przyspanego organizmu.
L:)
Offline

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

przez PanMedialny 28 sie 2011, 15:42
Może ma zatrucie? :D

No cóż, nerwica się różnie objawia.. skoro ma biegunki to nie czuje się jednak tak nieźle ;-)
Offline
Posty
80
Dołączył(a)
14 sie 2011, 23:27

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez manko 01 paź 2011, 19:41
Po czym Wy poznajecie, że ktoś bierze antydepresanty??

a) spuchnięta gruba twarz,
b) szklące ( często wytrzeszczone) oczy,
c) głośna - gładka mowa,
d) ślinienie się podczas mowy,
e) mocne uderzenia o klamkę w czasie otwierania drzwi ...itp,
f) agresywność, wesołkowatość
g) latanie za kimś bez przerwy w różne miejsca
Ostatnio edytowano 01 paź 2011, 19:52 przez *Monika*, łącznie edytowano 4 razy
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu
Avatar użytkownika
Offline
Posty
83
Dołączył(a)
20 kwi 2011, 17:57

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez Lord Kapucyn 01 paź 2011, 19:53
Nie ma żadnych naocznych, zewnętrznych objawów czy oznak, które jednoznacznie wskazywałyby, że ktoś przyjmuje leki przeciwdepresyjne. Ewentualnie poszerzone źrenice, ale to też nie w przypadku wszystkich leków.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Avatar użytkownika
Offline
Moderator/ R2 - D2
Posty
14243
Dołączył(a)
05 maja 2011, 00:00

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez manko 09 paź 2011, 18:40
a ja ci powiem że są. Ja od razu poznaje jak ktoś bierze leki. np. po Venlafeksynie się oczy błyszczą.
Zresztą zobacz sobie te oczy po effexorze:
http://www.youtube.com/watch?v=hWf4s2qD ... re=related

Tam pod tym filmikiem ktoś to nawet skomentował:
"You have Effexor eyes. Shiney and bright. Mine get like that when I remember to take my poison. Sometimes dilated pupils, too.  I'm stuck on Effexor because the withdrawals are too horrible. I'm sorry you have depression. It's a real pain in the ass. "

Po za tym po tych lekach człowiek ma więcej siły no i nawet jak drzwi otwiera to wali mocno o klamkę. Zauważyłem to u siebie i u paru osób które podejrzewam o branie leków. To że ktoś bierze leki to widać słychać i czuć!

Sam widziałem kiedyś mojego sąsiada w windzie jak stał bokiem i mu oczy świeciły a jak otwierał drzwi do mieszkania to z podwójną siłą. Na tym filmiku tego nie widać ale jak się stoi do kogoś bokiem to to widać.
A ponadto po wielu lekach SSRI puchnie twarz.

-- 09 paź 2011, 19:06 --

o na tym:
http://www.youtube.com/watch?v=lzGcNuU_ ... re=related
filmiku gościu też ma takie połyskujące oczy.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
83
Dołączył(a)
20 kwi 2011, 17:57

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez *Monika* 10 paź 2011, 01:52
manko, Dobrze, zgodzę się, ale w przypadku kiedy obserwujący ma pojęcie na temat w/w leków.
Ludzie zdrowi, zazwyczaj nie interesują się działaniem takich leków, po prostu nie kojarzą błyszczących oczu i poszerzonych źrenic z faktem brania w/w leków przez innych ludzi.
To jest przewrażliwienie na własnym punkcie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Stonka 26 mar 2012, 11:44
A ja mam prawdopodonnie dyskinezy:( i trwają mimo odstawienia leku i pewnie będę je miałado końca zycia. A polegają ma tym, ze rzuca moim ciałem i odgina je w czasie snu, wiec sie nie wysypiam...a juz wczesniej mialam potworne problemy ze snem...biorąc pod uwagę moje nieuatnne cierpienie z ost 3 lat to sie nie miesci w glowie, ze jeszcze to musialo mnie spotkac...moj tata tez nie moze uwierzyc, ze tyle nieszczescia spadlo na 1 osobe...nigdy nie wyjde z benzo, bo tlyko one trzymają mnie przy zyciu
Ostatnio edytowano 26 mar 2012, 12:52 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Kolejny temat,który założyłaś,nie sprawdzając,czy już jest inny o podobnej tematyce.SZUKANIE NIE BOLI!!!
Offline
Posty
448
Dołączył(a)
05 mar 2012, 17:47

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez clone 26 mar 2012, 13:59
Dyskinezy może stwierdzić neurolog i to u niego należy próbować je leczyć.
Offline
Posty
256
Dołączył(a)
06 kwi 2011, 08:58

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez kiciaczek88 28 mar 2012, 23:09
Witam!
Przez 1,5 roku brałam symfaxin er 37,5mg, było ok bez sensacji. Po pól roku próbowałam wrócic do leków (niestety powinnam), ale już nie mogę :( Objawy:

Symfaxin, Miansec, Depralin : podwyższona temperatura już po 1. tabletce(dobiłam do 38,5 po czeterech, więcej nie próbowałam), bóle stawów masakryczne, obrzęki rąk (palce jak kiełbaski)
Coaxil : ból mięśni.. brak słów, żeby opisać siłę, ale pewnie coś ala zawał, po 2 tyg nadal bolą mnie uda, ledwo chodzę.

Jeśli ktoś słyszał o takich objawach będę wdzięczna za każde info.

Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 28 mar 2012, 23:20 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę
Offline
Posty
15
Dołączył(a)
13 gru 2011, 18:33

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez faeton 30 mar 2012, 21:09
Zakładam nowy temat, by dowiedzieć się jak radzicie sobie z zaparciami po lekach :shock: , i po których lekach one Wam dokuczają? U mnie koszmarne zaparcia występowały po Velafaxie (wenlafaksyna), Mozarine (escitalopram), obecnie jestem w fazie odstawiania Mozarinu. Czyi ogólnie SSRI wywołują u mnie zaparcia, ale nie wszystkie bo brałem też Asertin (sertralina) i Seronil (fluoksetyna) i zaparć nie było. Jestem pewien, że moje zaparcia występują po lekach, jak nie brałem wymienionych leków, to nie było zaparć. Obecnie biorę Doxepin, a po nim też mogą być zaparcia.
Jak do tej pory jedynym lekiem jaki pomaga mi na zaparcia jest Bisacodyl, jest to dość silny lek, brałem go przez miesiąc i nie stracił na działaniu. Ziółka, tabulette laxantes, lactulosum, suszone śliwki, itp. zupełnie mi nie pomagały, jeżeli już, to tylko jeden raz. Jeszcze nie wypróbowałem oleju z pestek winogron.
Ostatnio edytowano 30 mar 2012, 22:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę
Avatar użytkownika
Offline
Posty
101
Dołączył(a)
19 mar 2012, 20:06
Lokalizacja
Lublin

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez Angst 30 mar 2012, 22:14
faeton napisał(a):Jak do tej pory jedynym lekiem jaki pomaga mi na zaparcia jest Bisacodyl, jest to dość silny lek, brałem go przez miesiąc i nie stracił na działaniu. Ziółka, tabulette laxantes, lactulosum, suszone śliwki, itp. zupełnie mi nie pomagały, jeżeli już, to tylko jeden raz. Jeszcze nie wypróbowałem oleju z pestek winogron.

A probowales moze makorgole (n.p. Forlax). Jest to lek ktory ma dzialanie pasywne tzn. nie pobudza jelit jak srodki przeczyszczające tylko zatrzymuje wode z pokarmu przez co ma dzialanie zmiękczające. Dlatego trzeba to brac regularnie razem z posilkiem razem z przynajmniej szklanka wody i nie dziala od razu tylko w "normalnym trybie". Jest napewno duzo bardziej lagodny niz Bisacodyl.
Offline
Posty
48
Dołączył(a)
18 cze 2011, 15:43

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 30 mar 2012, 22:23
Featon , na wyżej wymienione dolegliwości ( zaparcia)polecam siarczan magnezu ( sól magnezowa) - kupisz w aptece. Pół saszetki( 10mg) ,a po godzinie po wypiciu tego ,jak nie będzie wypróżnienia ,dopij soku z kiszonej kapusty( szklankę), i nie wychodż przez półtora dnia z domu ,bo dupę może rozerwać( nie daj Boże na ulicy).DZIAŁA! ,nawet bez soku,,,ale z sokiem wybitnie, konkretnie ,osiągając cel.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>
Avatar użytkownika
Offline
Posty
9004
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
człowiek śmiertelny i grzeszny

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez faeton 02 kwi 2012, 16:13
Kupiłem ten Forlax, jednak na razie nie działa, a minęło już 48 godzin.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
101
Dołączył(a)
19 mar 2012, 20:06
Lokalizacja
Lublin

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez el_testosterone 03 kwi 2012, 00:43
Na wszystkich SSRI i klomipraminie: pocenie się, nudności, suchość w ustach, dysfunkcje seksualne. Nasilenie objawów lekowych na początku brania tez.
Offline
Posty
194
Dołączył(a)
18 mar 2012, 20:04

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do