Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

objawy po antydepresantach

przez uzytkownik 20 maja 2011, 21:05
Tak. Ja miałem biegunkę, dreszcze, drgawki i inne atrakcje. Wynikało to z tego, że za szybko wskoczyłem na normalną dawkę.
Miałem brać 4 dni połowę, i później całą. Jeśli tak masz, to bierz połowę przez np. 10 dni i dopiero wskocz na pełną.

Przy zmianach leków też chyba takie rzeczy często mają miejsce.
Ostatnio edytowano 20 maja 2011, 21:07 przez uzytkownik, łącznie edytowano 1 raz
uzytkownik
Offline

objawy po antydepresantach

przez xanax 20 maja 2011, 21:07
ja miałem brać od razu całą dawkę, ale i tak brałem połówkę przez tydzień, dopiero potem wszedłem na całą.
xanax
Offline

jaki antydepresant nie powoduje, chociaż wg ulotki, biegunki

przez xanax 21 maja 2011, 00:37
pytam, bo na pewno nie znam wielu leków, a lekarz tym bardziej, więc coś może mu zasugeruję.
Moja sertralina, poprzednio prozac, powodowały biegunki opisowe z ulotki, więc może znacie takie leki, które nie powodują biegunek z założenia /co nie znaczy, że nie mogą powodować ich osobniczo/ ?
Ostatnio edytowano 02 cze 2011, 00:47 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do działu 'Leki'
xanax
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jaki antydepresant nie powoduje, chociaż wg ulotki, biegunki

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 21 maja 2011, 01:14
xanax,

Chyba dostaniesz opieprz, bo latasz po całym forum jak z tą przysłowiową :mrgreen:

Anafranil powoduje raczej zaparcia.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

jaki antydepresant nie powoduje, chociaż wg ulotki, biegunki

przez xanax 21 maja 2011, 01:26
dokończ :lol:
xanax
Offline

jaki antydepresant nie powoduje, chociaż wg ulotki, biegunki

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 21 maja 2011, 01:27
No tą co ją masz po lekach i kawie :mrgreen:
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

przez michal75 20 sie 2011, 13:33
Jakie antydepresanty wpływają na regulację pracy żołądka, wiem, że niektóre mają takie właściwości, ale zapomniałem, jakie to są.
Opis: biegunki pojawiły się po paroletnim zażywaniu różnych antydepresantów i odstawieniu ich po jakimś czasie.
Jednym słowem pacjent powinien brać być może lek, ale nie bierze, bo psychicznie się nieźle czuje, ale są te problemy z żołądkiem, co nie zje, to zaraz leci do łazienki. Czasem nie wystarczy zjeść, wystarczy wypić.

Macie jakieś pomysły, jak to wyregulować?
Tylko niech piszą osoby które mają coś do powiedzenia, a nie "idź do lekarza" i niech nie piszą moderatorzy w odpowiedzi.
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
20 sie 2011, 05:10

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez *Monika* 20 sie 2011, 14:42
michal75 napisał(a):Tylko niech piszą osoby które mają coś do powiedzenia, a nie "idź do lekarza" i niech nie piszą moderatorzy w odpowiedzi.

Dobrze, przychylam się do Twojej prośby! Nie napiszę ani słowa!

Ludzie piszcie!
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 20 sie 2011, 14:44
michal75, Kolego to Twój pierwszy post na tym forum , nie przeholowałeś czasem?
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

biegunki, antydepresanty, regulacja pracy żołądka.

Avatar użytkownika
przez halenore 20 sie 2011, 15:04
Monia :lol:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Offline
Natręt Gramatyczny
Posty
4811
Dołączył(a)
12 kwi 2010, 21:32

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez L:) 25 sie 2011, 19:33
Witajcie, mam dosyć nietypowy problem, ogólnie mówi sie o skutkach ubocznych zaraz po odstawieniu leków, owszem miałem takie, ale tak na prawdę dopiero po 1,5 miesiąca zacząłem mieć okropne bóle głowy (jakby mi ktoś wiercił w nim lekko gwoździem) w różnych miejscach, zwłaszcza jak siądę przy komputerze. do tego strasznie osłabiona koncentracja.

Brałem wcześniej rok Parogen 20mg/dzień, odstawiłem jakoś z początkiem lipca.

Czy możliwe by był to skutek uboczny, czy coś innego? Nie bardzo mam możliwość w tej chwilii iść do lekarza, gdyż nie mam aktualnie przez biurokrację ubezpieczenia, oraz pieniędzy, a nakręcam się zaraz na raka mózgu czy inne cholerstwo.

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
L:)
Offline

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

Avatar użytkownika
przez Pasman 25 sie 2011, 20:34
Ból głowy po odstawieniu parogenu to normalne. Problem w tym że to mocny psychotrop. Spróbuj brać 1/4 tabletki dopóki nie dostaniesz się do lekarza.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !
Avatar użytkownika
Offline
Posty
762
Dołączył(a)
18 sty 2010, 05:32
Lokalizacja
Łódź

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez uzytkownik 25 sie 2011, 20:40
Rak mózgu... chłopie :) Wyluzuj... Wychodzi na to, że dalej powinieneś brać skoro masz jakieś lęki...
uzytkownik
Offline

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy

przez adamo_ 25 sie 2011, 22:36
To może być wszystko. Idź do lekarza.
adamo_
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do