Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Wera 29 gru 2007, 14:52
Już jest siódmy dzień jak mam odstawiony efectin a szumy dalej są i
to bardzo nieprzyjemne, jestem na środkach uspakajających, które
niewiele pomagają. Jak myslicie ile czasu efectin będzie uwalniał
się z organizmu po trzy miesięcznym żażywaniu, a szumy pojawiły się po dwóch misiacach zażywania efectinu Teraz zazywam
doxepin, pozdr

przez Wera 30 gru 2007, 14:23
już mi prawie dwa miesiace szumi już jestem skłonnna zazywać sterydy, może one pomogą

przez Wera 30 gru 2007, 19:31
Rafik
a dlaczego trgedia zazywania sterydów? mnie to lekarz laryngolog zaproponował albo szpital. Teraz cały czas jestem na benzo ( tak mi te szumy przeszkadzają, żeby układ słuchowy to tego by się przyzywczaił to bym była bardzo szczeęśliwa) tez jest możliwość uzaleznienia, pozdr

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:48 pm ]
czy zażywanie sterydów jest niebezpiecznie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez daniel_chicago 30 gru 2007, 20:08
w necie można znaleźć pełno artykułów o szumach usznych ale nie ma jednej skutecznej metody ich leczenia, ja je mam już o 7 lat i nie wierzę że kiedykolwiek mogą mi one ustąpić, ani w żadne skuteczne leczenie.
trzeba przetrwać zimę żeby móc poczuć wiosnę...

przez TylkoJa1 31 gru 2007, 12:04
Biore Asentre i Rispolepte jak się budze rano to mi "dzwoni" w uszach czy to przez te leki ?

przez Goplaneczka 31 gru 2007, 12:25
całkiem możliwe
ja nie rozumiem, czemu nie wyjaśniacie takich rzeczy z lekarzem? Oni po to są, by tłumaczyć i wyciszać negatywne objawy.
Jeśli skutki uboczne leków są dokuczliwe (a szumy w uszach mogą przecież takie być), to należy albo je zmienić, albo zniwelować innym lekiem... Antydepresanty wg mnie to paskudne leki, trzeba na nie uważać. Leczymy depresje, ok, ale nie kosztem innych rzeczy.
Goplaneczka

przez Wera 31 gru 2007, 12:36
ja chcę sprónować akupunktury na szumy uszne może w końcu to pomoże. Goplaneczko lek po którym powastały szumy już mam odstawiony a szumy dalej są, pozdr

skutki uboczne... :/

przez Maciek 24 sty 2008, 22:28
Leki biorę od małego... :/ (napiszę Wam później od jakiego wieku - muszę sobie przypomnieć)

obecnie biorę Seroxat, Anafranil, Olzapin

Czy skutkiem ubocznym tych leków może być suchość w ustach i nieświeży oddech.

Byłem chudzielcem od małego, w ostatnich 2 latach przybrałem na wadze (mam 70 kg i 18 lat) mam też duży brzuch (jak od piwa :P), czy to przez leki ?

Czy leki mogą powodować dezorientację, brak skupienia, słabą pamięć długotrwałą ? (np. nie pamiętam tego co było kiedyś (dawno) na lekcji :/)

Wydaje mi się, że mam też wiele innych skutków ubocznych, powiedziałem o nim lekarzowi, ale to nic nie dało.

przez Bad Girl 24 sty 2008, 22:46
Maciek napisał(a):Czy skutkiem ubocznym tych leków może być suchość w ustach i nieświeży oddech.

napewno tak...

przytyć też mogłeś od leków. ja np strasznie schudłam...
jeśli chodzi o pamięć to mam czasem tak że nie pamiętam co przed chwilą mówiłam, albo ciężko jest mi przypomnieć sobie pewne fakty. ale niby koncentracja jakoś mi się polepszyła.
od jak dawna bierzesz te trzy leki?
z tego co wiem, skutki uboczne po dłuższym czasie ustępują. chociaż ja nie zauważyłam u siebie żebym przytyła (chociaż bardzo chce). tak więc moja waga się nie zmienia. a biore leki już prawie rok.

możliwe też że masz źle dobrane leki... ale to już nie moja działka ;)
pozdrawiam i nie przejmuj sie :)

przez ulala 25 sty 2008, 13:40
ja biore drugi dzien bellergot
mam duzo działań niepozadanych wymienionych w ulotce
zawroty glowy, suchosc w ustach ,biegunka ,

nie ma duzo doswiadczenia w braniu tego typu lekow
czy wystepowanie skutkow ubocznych jest norma przy tego typu lekach ??
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez Bad Girl 25 sty 2008, 14:46
ulala napisał(a):czy wystepowanie skutkow ubocznych jest norma przy tego typu lekach ??

dokładnie tak...
organizm musi się przyzwyczaić do nowych substancji które przyjmujesz. ale już nie długo wszystkie te skutki uboczne powinny ustąpić.
wiem to po sobie ;)
więc życze wytrwałości i siły.

przez vice versa 25 sty 2008, 20:45
Jaśkowa napisał(a):mam pytanko wyłażą mi garściami włosy obłęd no i dostałam pryszczy takich bolących jakbym dojrzewała ;) a mam to dawno za sobą ;) poza tym nawet jako nastolatka nie miałam trądziku itp rzeczy. a teraz przetłuszczają mi się koszmarnie włosy wypadają no i te pryszcze mieliście tak od leków macie jakieś pomysły co z tym zrobić??? a może badania powinnam zrobić??

Jaśkowa, ale starego posta wygrzebałam :). Jestem juz odpowiednio dorosłą kobietą a również mam spore problemy skórne. Niestety tez mam te cholerne krosty, pryszcze. I o zgrozo tez sporo przytyłam ;-(. Biorę zoloft od pięciu miesięcy i maleńką hydroksyzyne na wieczór od około 3,5 miesiąca. Czy wzrost masy ciała i zaokrąglenie boczków również kogoś spotkało?

leki na nerwicę i depresję opóźniają ejakulację?

przez marmarc 27 sty 2008, 20:15
czy są na forum osoby które mogą potwierdzić, że antydepresanty i inne leki przypisywane w przypadku nerwic działają na wydłużenie czasu stosunku opóźniając ejakulację?
Wiem z różnych źródeł, że właśne tego typu leki są przepisywane przez seksuologów pacjentom z problemem przedwczesnego wytrysku.
Z drugiej strony - to ciekawe zestawienie, sugerujące, że tego typu problem może mieć podłoże nerwicowe, albo wspólne z nerwicą.
Ostatnio edytowano 27 sty 2008, 21:04 przez marmarc, łącznie edytowano 1 raz

przez marmarc 27 sty 2008, 21:11
no tak - Casanova - i wszystko jasne....

Sortuj wg