Czy leki naprawdę pomagają?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez iwona28210 14 maja 2012, 05:52
cześć :)
zaczynam brać NEXPRM, weszłam na tą strone żeby dowiedzieć się coś więcej o tym leku i szczerze jestem przerażona. Lekarz twierdzi że mam zaburzenie osobowości,a ja nawet nie wiem o co chodzi z tym. dla nich wszystkim jestem nie normalna, dlatego że chciałam odebrać sobie życie. Ja już nie daję rady to co teraz sie dzieje to masakra, myślałam że jeśli zaczne brać leki to moje lęki miną, chociaż trudno mi było sie przełamać zeby pójść do psychiatry.
Kiedyś tak nie było chociaż żyłam z tym to jak by o tym nie myślałam a jakieś dwa lata temu, zaczęłam o tym wszystkim mysleć. Zaczelo się piekło. To spowodowało że mam depresje. Teraz zastanawiam sie czy brać to dziadostwo, nie chce żeby mój stan psychiczny jaki wypracowałam sobie w ostatnich dwóch mieśiącach uległ pogorszeniu. mam juz dość chodzenia do psychoterapełtki, dziwnie się u niej czuje.
Wracając do leków, nie wie ktoś czy sa jakies suplementy diety bogate w serotoninę, cos takiego co będę mogła brać i co mi napewno pomoże. Czytałam wasze wypowiedzi i nie moge uwierzyć że lekarz przepisał mi aż tak silne leki, naprawde musi być ze mną gorzej niż myślałam. Teraz zastanowiam sie czy brać to coś,nie zamierzam brać ich przez 10 lat i tak naprawdę nie być pewna że to mi pomoże.
Ostatnio dowiedziałam się że mój kolega był w szpitalu psychiatrycznym i bierze leki, to co teraz sie z nim dzieje jak on wygląda to masakra , po prostu same dno, nie kontaktuje nic no raczej trochę ale te psychotropy tak mu zjechały głowę że masakra. nie chce zeby było tak ze mną :(

przez borka 21 sie 2012, 22:48
Cześć.

Jak się czujecie po lekach ? Pomagają wam i czy ktoś wyleczył już się z nerwicy dzięki nim ?

przez TheCandyMan 22 sie 2012, 22:29
Ja nic nie wyleczyłem, ale pomagają - organizm to biochemia poza tym - placebo.
Życie sen krótki.
gg44364882

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez symphony 22 sie 2012, 22:59
borka nie wiem czy można wyleczyć nerwicę, bo ona lubi powracać, ale na razie mogę powiedzieć że:

1) leki wyciągnęły mnie z depresji 5 lat temu
2) przywróciły do życia pomimo nerwicy w tym roku (objawy nerwicy odeszły)...

ale z drugiej strony... jak zapomnę rano wziąć leku to jest masakra, a z tego co czytam, to po odstawieniu leków wiele objawów niestety powraca.

Zapomniałam... nie znalazłam jeszcze nic na dystymię :(

Sortuj wg