Lek znieczulający podczas podróży na około 30h

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez JamesRS 18 maja 2011, 21:25
Film z tańczącym Matt'em naprawdę poprawił mi humor. Jak wyjdę z deprechy to chcę potrafić być tak szczęśliwy jak Ci ludzie i Matt :smile:
Co do twojego problemu to życzę Ci, żebyś z tego wyszedł. Koniecznie pracuj nad sobą (z pomocą specjalisty) i nie dawaj za wygraną!
Chociażbym, przechodził przez ciemną dolinę,
zła się nie ulęknę...

przez gymkid 18 maja 2011, 23:07
Jak na razie moj wyjazd jutro zawiesilem. Dzien na kacu jest nie do zniesienia. Nie wiem co gorsze lęki po xanaxie czy po alkoholu. W tym momencie w teorii wyjazd planuje na niedziele, w praktyce pewnie przełożę o kilka miesięcy. Cóż przynajmniej próbowałem :why: :blabla:

Za leki i alkohol sie nie dotykam, Tylko pozniej wszystko poteguja. Trzeba na trzezwo rozwalic.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Wiele się dowiedziałem. Szkoda, że nie wyszło

przez Adamo 18 maja 2011, 23:22
Też żeście mu wymyślili ten Xanax. Pewnie Relanium byłoby lepsze. Tak kończy się zabawa w lekarza :mrgreen:
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 18 maja 2011, 23:28
Adamo, i kto to mówi...hmmm......
Xanax to najpopularniejszy, najszybszy i najbardziej uniwersalny uspokajacz, więc zwykle jest lekiem pierwszego rzutu, poza tym on był u lekarza po ten lek .... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Michuj 18 maja 2011, 23:35
No i najmocniejszy i najbardziej upierdliwy w odstawianiu ;)
Michuj

przez linka 19 maja 2011, 00:02
Michuj, no tak,, ale na Boga, co tu odstawiać jak się go je z powodu podróży?
Ludzie latami żrą xanax w trakcie latania samolotami, wyjątkowo stresujących sytuacji itd i się nie uzależniają....... ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Michuj 19 maja 2011, 00:05
linka, Od czegoś się zaczyna. Jeśli bierze się z umiarem to nie ma problemów. ;)
Michuj

Sortuj wg