Leki psychotropowe, a silownia

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez adhab 13 mar 2011, 10:12
Czu branie psychotropow ma jakis wplyw na sprawnosc fizyczna ?
Mam zamiar cwiczyc na silowni, biore efectin er75 i zastanawiam sie, czy przy braniu odzywek itp nie dojdzie do jakiejs intereakcji

przez gymkid 13 maja 2011, 02:58
Jeżeli zamierzasz brać suplementy który są odpowiednikami pożywienia to nie. Np bcaa, białko, carbo. To wszystko jest normalnie w jedzeniu a suplementy sprawiają ze łatwiej dane rzeczy konsumowac i większych dawkach. Z dala bym sie trzymał od kreatyny, spalaczy tluszczu czy boosterow testosteronu i podobnych wynalazków. Chociaż jak chcesz miec najlepsze efekty to kreatyna i booster najwiecej mnie porobily. Byl okres ze naraz brałem bcaa, białko, booster teścia, animal pack (mocne multiwitaminy), omega3, lecytyna, kreatyna i cos na pompę z azotem no xplode. Ale na tym czujesz sie jak młody bóg a zelastwo lata na silce :great:

Nie wiem jak jest z lekami ale ja jak biorę np antybiotyki to wszystko przerywam oprócz białka. Wole chuchać na zimne

przez Pasman 13 maja 2011, 16:41
Zauważyłem że po antydepresantach puls jest wyższy niż przy tych samych ćwiczeniach bez leków.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adhab 13 maja 2011, 17:19
no i pot sie leje ciurkiem przy kazdym wysilku....

Sortuj wg