jak bede czuł się po lekach?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

jak bede czuł się polekach?

przez Zenonek 05 mar 2011, 11:12
dekiell,

Byles ty w koncu u jakiegos psychiatry ?

Nerwice moga dawac bardzo wiele roznych objawow , od tachykardii po biegunki, zaparcia, dreszcze itp itd

Czas zaczac sie leczyc.

przez dekiell 05 mar 2011, 11:22
nie byłem dopiero skończyłem 18 lat i
od nie dawna zacząłem się interesować swoim napadom paniki dreszczy gorąca biegunki itp. :(

-- 05 mar 2011, 11:25 --

http://erytrofobia.pl/viewtopic.php?f=11&t=40&start=50 zobacz ten temat i ogarnij jakieś 3-4 ostatnie posty.

przez wielkamała 05 mar 2011, 11:47
Wszystko zależy od organizmu i od podejścia. Ja wmówiłam sobie, że leki mi pomogą i muszę je brać, choć naczytałam się różnych opinii, że na początku jest jeszcze gorzej itp. W moim przypadku nic nie było gorzej. Na początku zadziałało trochę jak placebo- ale to raczej z przyczyny mojego stanu, gdzie otworzyłam się po iluś latach i poczułam euforię. Jedyne co to senność o dość wczesnych (jak dla mnie) godzinach- ok 19 już "ziewajka" i 21 odlot. Ale to też duży plus w kierunku mojej chronicznej bezsenności spowodowanej lękami. Po jakimś czasie to się stabilizuje i nie ziewam tak często. Natrętne, galopujące myśli ustąpiły, lęki można powiedzieć się uspokoiły. Piszę- uspokoiły, bo nie ustąpiły całkowicie (cudów nie ma), ale pozwalają mi na spokojne życie. Żołądek zaczął żyć swoim życiem po wielu latach skrętów i kotłowań. Ostatnio jadąc na spotkanie do pracy zaczęłam myśleć, że go nie mam, ponieważ nie czułam bólu. Zaczęłam myśleć intensywnie o tym spotkaniu z szefem, a on ( żoładek, nie szef hehe) ani drgnął!!!!
Jeszcze w kwestii uzależnienia. Nie czuję się uzależniona, czasem nawet zapominam że mam wziąć lek, a kiedyś jak nie wzięłam jeden dzień, to nic, ale to nic się nie działo!
Leki pomogły mi i to bardzo, chodzę też na terapię do psychologa, który stwierdził, że żeby nie moja determinacja i podejście do leczenia, to nawet najlepszy lek by mi nie pomógł.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dekiell 05 mar 2011, 12:28
wielkamała napisał(a):Żołądek zaczął żyć swoim życiem po wielu latach skrętów i kotłowań. Ostatnio jadąc na spotkanie do pracy zaczęłam myśleć, że go nie mam, ponieważ nie czułam bólu. Zaczęłam myśleć intensywnie o tym spotkaniu z szefem, a on ( żołądek, nie szef hehe) ani drgnął!!!!
Pozdrawiam i powodzenia życzę!

mój żołądek zawsze ma związek z moimi lękami.... zawsze jak coś ma się stać albo mam gdzieś się wybrać to od razu on się odzywa

-- 05 mar 2011, 12:33 --

uf a napadów gorąca nie nawidze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez Anna R. 06 mar 2011, 09:08
gosia hd napisał(a):czy możesz mi napisać jak działa sertralina i olanzepina i jak się po nich czujesz.czy są to leki uzależniające?Nie wiem czy jeszcze jest możliwe żebym mogła być szczęśliwa tak jak przed braniem( benzo) może te leki by mi pomogły.Gosia

Sertralina i olanzapina nie uzależniają. To dobry zestaw. Sertralina dodaje energii, a olanzapina motywacji. Oba leki poprawiają funkcje poznawcze. Skutki uboczne u mnie to lęki po Asentrze i zwiększony apetyt po Zolafrenie.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez gosia hd 16 mar 2011, 18:07
Anna R. napisał(a):
gosia hd napisał(a):czy możesz mi napisać jak działa sertralina i olanzepina i jak się po nich czujesz.czy są to leki uzależniające?Nie wiem czy jeszcze jest możliwe żebym mogła być szczęśliwa tak jak przed braniem( benzo) może te leki by mi pomogły.Gosia

Sertralina i olanzapina nie uzależniają. To dobry zestaw. Sertralina dodaje energii, a olanzapina motywacji. Oba leki poprawiają funkcje poznawcze. Skutki uboczne u mnie to lęki po Asentrze i zwiększony apetyt po Zolafrenie.

Dzięki wielkie

przez marzena9669 17 mar 2011, 13:26
Czy ktoś brał Valdoxan i jak się po nich czuł?
„Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości.”

przez gosia hd 14 kwi 2011, 12:43
Witam wszystkich.Lekarz wypisał mi REXETIN ,CHLORPROTHIXEN,MIANSEK.Czy wie ktoś coś o tych lekach i czy są skuteczne.Pozdrawiam

przez linka 14 kwi 2011, 13:06
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg