Neuroleptyki/leki przeciwpsychotyczne.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez zima 24 lut 2015, 23:46
celownik, lek ktory nie ma uboków...? nie istnieje taki :D
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez celownik 24 lut 2015, 23:58
No,ale jak jest z tymi emocjami jeśli bym trafił na taki dobry lek to czy on by na te emocje dużo mniej zadziałał czy z czasem by mógł je dużo bardziej przytłumić np. po 2-6 lata brania lekòw?
Każdy dzień coś znaczy.

przez zima 25 lut 2015, 00:09
celownik, niet. to jest tak- na poczatku nie ma ich w ogole, potem sa,ale przytłumione. natomiast jak przestajesz to po jakims czasie butelka odkorkowuje sie i wszystko wylewa- czy dzieje sie to stopniowo, wrecz niezauwazalnie czy wybucha jak gejzer to zalezy od tego czy powoli schodzisz z dawki czy nagle odcinasz dopływ substancji
leki działaja od razu, na poczatku jest duzo ubokow, ale jak zacisniesz zeby i przetrwasz to trafisz do raju.
fajnie jest tez co pol roku robic badania krwi itp., a takze przerwy w braniu leków (np co rok).
genralnie wszystkie emocje sa sukcesywnie miazdzone, radosne równiez i jest sie na stalym poziomie odczuwania.
to nie jest dobry czas na zakochiwanie się czy plomienne uniesienia, jest to czas zasiewu i "dorabiania się".

-- 24 lut 2015, 23:10 --

ps. dzialanie leków w czasie zmienia się, ale nigdy przenigdy nie jest tak ze nagle przestaja dzialac.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celownik 25 lut 2015, 18:28
Mi sie wydaje ze na. wszystkie zaburzenia i tak rauwolfia żmijowa by pomogła lepiej i bez zbędnych skutków ubocznych
Każdy dzień coś znaczy.

przez jaktobylo 04 mar 2015, 16:50
celownik, Ciekawy lek, nie wiedziałem, że istnieją alternatywy neuroleptyków w naturze, podobno rauwolfia wypłukuje dopamine z mózgu, czy jakoś tak,.. a jeśli tak to powinno być skuteczne na schizofrenię. Podobno lek ten jest pomalutku wycofywany ze sprzedaży, nie zdziwiłbym się gdyby było to spowodowane jego nie skutkami ubocznymi, lecz skutecznością, która utrudnia koncernom farmaceutyczny zarabianie nieco większych pieniążków:P
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez celownik 05 mar 2015, 18:02
Ale skąd jest wycofywany z polski? bo są pod różnymi nazwami i na co inne ja kupuje z indi o nazwie siledin
Każdy dzień coś znaczy.

przez AlexCCC2 09 maja 2015, 21:49
Mam do Was pytanie czy neuroleptyki z moim przypadku perazin pomoże mi bo jestem bardzo rozbity psychicznie?

przez Nim2 11 maja 2015, 13:29
Hej mam pytanie... Przez 1,5 miesiaca bralam sulipryd w dawce 100mg na nerwice, efekty byly malo zadowalajace i nie chcialam podnosic dawki tego leku bo sie ich obawiam z wiadomych przyczyn, wiec zmienilam na paroksetyne ze wzgeledu na dobre opinie, i swoj juz naprawde kiepski stan.. Przeszlam z sulpirydu na proksetyne z dnia na dzien, jestem juz 2 tyg na paro w dawce 20mg rano... czuje juz roznice, ale mam niepokojace objawy takie drgania ciala, miesni, konczyn, takie lekkie szarpania, zaczelo mi sie to dziac od jakis 3 dni i nie wiem czy jest to ubok paroksetynowy, czy efekt specjalny po odstawieniu sulpirydu? Bardzo mnie to martwi i wkurza... Jak myslicie? Przejdzie to ?
Jezu Ufam Tobie

przez AlexCCC2 12 cze 2015, 19:42
Mam do Was forumowiczów pytanie psychiatra powiedziała mi że jestem rozbity a ludzie piszą tu że są rozbici po pernazynie wtedy jak u niej byłem to niebrałem dwa lata leków tzn.tej pernazyny może to od niej byłem taki rozbity już nie wiem, co o tym sądzicie? bo jestem w czarnej dupie

przez zalezna 01 lip 2015, 20:03
Nie ma nic gorszego niż dawanie neuroleptyków osobie , która jej nie potrzebuje (leki zmieniają coś w mózgu TRWALE - czyli na zawsze). Dzięki temu można kogoś trwale upośledzić. Tak jak mnie na przykład.... z tego "czegoś" co ze mną zrobiły te leki pewnie już się nigdy nie wygrzebię. Najgorsze jest to, że branie leków jest u mnie związane z pracą - być albo nie być. Jednym słowem - katastrofa :( I jest jeszcze kwestia tych dawek - chyba nikt tu na forum nie jest takim narkomanem jak ja i nie bierze 13stu tabsów dziennie. Do 40stki mój żołądek będzie tak zrujnowany, że już mogę kopać sobie grób.
zalezna

przez suwak 09 lip 2015, 15:19
Żołądek jak żołądek, ale wątroba też może ucierpieć...
A swoją drogą co te leki tak trwale Ci zmieniły? I skąd wiesz, że tak się stało, skoro ciągle je bierzesz?

przez zalezna 09 lip 2015, 21:00
Chociażby to , że odkąd je biorę stałam się całkowicie niezdolna do płaczu. A biorę teraz już o połowę mniej, uff...
zalezna

przez suwak 09 lip 2015, 21:05
No to skąd wiesz że zmieniają coś trwale (na zawsze) jak nie przestałaś ich brać!?

przez zalezna 09 lip 2015, 21:32
Neuroleptyki powodują chemiczne trwałe i nieodwracalne zmiany w mózgu. Na tym to ponoć zresztą polega. Odsyłam do lektury; http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/
oraz http://nowadebata.pl/2011/12/14/o-lekac ... d-choroby/
zalezna

Sortuj wg