napad jaskry przy parogenie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez diva 28 gru 2010, 22:46
Witam ! sama nie wiem od czego zaczac :bezradny: ...tydzien temu wybrałam sie do psychiatry. Przepisał mi Parogen-sama o niego poprosiłam, bo duzo sie naczytałam o tym leku. Lecze sie na fobbie społeczna, a dokładnie na erytrofob. Jakies 6 dni temu zaczełąm brac ten lek, najpierw od połowy tabletki i od dzisiaj cała. juz po dwoch dniach zaczeło mnie meczyc nieostre widzenie, a dzisiaj ból prawego oka. Jest to bardzo uciazliwe, gdyz lewe mam niedowidzace i praktycznie widze tylko tym prawym. Czy miał ktos doczynienia z tkimi objawami niepozadanymi. Przestraszyłam sie i nie wiem czy powinnam isc do lekarza. Oko moje lewe na codzień troszke zezuje a teraz po tych tabletkach sie nasilił, czy powinnam je odstawic. Prosze niech ktos mi pomoze!! :why:

Re: napad jaskry przy parogenie

przez linka 28 gru 2010, 23:19
Czy ty wiesz co to jest jaskra? Nie ma czegoś takiego jak "napady jaskry". Masz po prostu pogorszony wzrok, napady nieostrego widzenia. Zobacz czy jest to możliwy skutek uboczny leku - jeśli tak wybierz się do psychiatry i poproś o zmianę, jeśli nie idź do okulisty.
Nikt ci na forum choroby oczu nie zdiagnozuje.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LonLuvois 31 gru 2010, 16:54
Jest coś takiego jak "napad jaskry", choć ten przykład może być również hipochondrią :P Idź do lekarza, najlepiej do okulisty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L:) 03 sty 2011, 01:38
normalna rzecz, raz na jakiś czas mam, przy zmęczeniu nieco wyraźniejsze uczucie niż bez leków jest.
L:)

przez sadi31 03 lut 2011, 20:26
hahaha
zaloze sie ze masz to po lekturze ulotki
tam napisali ze sa mozliwe napady jaskry...
zrob sobie badania u okulisty czy jaskra w ogole ci grozi...

Sortuj wg