Pytanie dla tych co biorą leki !

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Pytanie dla tych co biorą leki !

przez another_memory 03 sty 2011, 23:42
bardzo Wam dziekuje :) troche sie uspokoilam

Ori2711 taka odpowiedz bardzo przemawia do mojej znerwicowanej dynki :D dzieki dzieki ;)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez linka 04 sty 2011, 13:02
Ori2711 przesyłaj linki na priv i będzie po kłopocie. Zaakceptowałaś regulamin rejestrując się tu to go przestrzegaj.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez another_memory 04 sty 2011, 19:59
a ja znow uparcie wracam do tematu dziewczyny ;]

... Lyknelam dzis benzo..znowu. Nie wiem czy to przez schizy,ze cos sie ze mna dzieje bo nie zjadlam asentry czy po prostu znow cos jest nie tak. Mam wrazenie,ze po dlugim "dobrym okresie" znow wraca ten cholerny dół... Pieprzona sinusoida :[.
A benzo tak niesamowicie mnie luzuje i wycisza,ze jest to dla mnie wrecz niebezpieczne..
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dekiell 13 sty 2011, 00:50
oj ci medytatorzy :[ zawsze coś znajdą nie tak....
jeszcze nie byłem na tym piątkowym przyjęciu ale spróbuje w ten piątek o ile nie zapomnę

another_memory jaki jest twój problem ? też fobia społeczna ?

jejciu ja się nie mogę doczekać jednego jak zaczną dawkować lek i poczuję się znacznie lepiej, lęki napady i obawy znikną ..

przez Anna Maria 13 sty 2011, 01:02
ja mam fobie,ale mi mirtor bardzo pomaga
bez niego by mnie tu nie było

[Dodane po edycji:]

poza tym biore:solian,venlactine(nie wiem jak to się pisze),spamilan i jakiś stabilizator,ale nazwy nie pamiętam
Anna Maria

przez dekiell 13 sty 2011, 11:49
ja narazie nie biore ani jednego leku... dlatego tak wypytuje i jak się czujesz kochana :D ?

Sortuj wg