Pytanie dla tych co biorą leki !

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Pytanie dla tych co biorą leki !

przez coma 28 gru 2010, 23:09
Ori2711, jesteś bezczelna, nie Tobie oceniać wartość merytoryczną moich postów
coma

przez dekiell 03 sty 2011, 19:06
Ori2711 przesłuchałem twój filmik i powiem Ci że bardzo dobrze wpłynął na mnie...

zastanawiam się nad dobrym lekarzem,tylko narazie nie mam poprostu jak mieszkam daleko od większego miasta w którym mógłbym znaleźć taką osobę,ale niedługo myślę będę mógł to zmienić bo zacznę prawojazdy muszę tylko je zdać

przez Ori2711 03 sty 2011, 19:46
dekiell napisał(a):Ori2711 przesłuchałem twój filmik i powiem Ci że bardzo dobrze wpłynął na mnie...

zastanawiam się nad dobrym lekarzem,tylko narazie nie mam poprostu jak mieszkam daleko od większego miasta w którym mógłbym znaleźć taką osobę,ale niedługo myślę będę mógł to zmienić bo zacznę prawojazdy muszę tylko je zdać

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wysłuchałeś i jeszcze się lepiej poczułeś na chwilkę :) to już dobry początek :)
a jak się poczujesz jeszcze lepiej to poszukaj lekarza, terapeuty, kogoś z kim poczujesz się lepiej i bezpieczniej.
Na moje wykłady zapraszam w każdy piątek o 20:00 w tym pokoju wirtualnym - http://szkolenia.ff24.eu/ori2711
i baw się dobrze :)

a prawko zdasz, spokojnie i wtedy zyskasz na wolności i mobilności :), trzymam kciuki :)

pozdrawiam i jestem pełna nadzieji na Twoje dojście do pełni szczęścia i zdrowia :)
Ania

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 03 sty 2011, 19:50
Ori2711, ile razy jeszcze zamierzasz reklamować swoje wykłady wirtualne? Jest Twoje ogłoszenie w Ofertach i wystarczy. W co drugim poście zapraszasz w piątki na 20.00 do pokoju wirtualnego. Znamy to już na pamięć. Wystarczy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Ori2711 03 sty 2011, 19:57
Korba napisał(a):Ori2711, ile razy jeszcze zamierzasz reklamować swoje wykłady wirtualne? Jest Twoje ogłoszenie w Ofertach i wystarczy. W co drugim poście zapraszasz w piątki na 20.00 do pokoju wirtualnego. Znamy to już na pamięć. Wystarczy.

Korba, bo to ważne i te wykłady są ciekawe i mogą pomóc, więc o nich w kółko mówię. Poświęcam im mnóstwo czasu na przygotowanie i na sama prezentację. Uszanuj czyjś czas. Na tym forum mamy pomagać a nie linczowac kogoś kto pomaga, zastanówcie się nad sobą...
Jakoś nie widzę, aby osoby zainteresowane osobiście narzekały, mało tego są wdzięczne za przypomnienie.

Tak bardzo solą w oku Ci jestem, że mnie szykanujesz?
Nie rozumiem takiego podejścia... szczerze to mam ochotę czasem juz tu nie pisac skoro tak niegościnnie mnie traktujesz...

Szkoda tylko, że tym samym pomniejszasz szanse innych ludzi na wyjście z dołka.

Jestem moderatorem na innym forum i jakoś z tego powodu posiadania władzy nie chodze i nie zabraniam ludziom pomagać.
Robisz to bo masz misję czy po prostu jesteś złośliwa/wy?
Jaki masz cel?

przez Korba 03 sty 2011, 19:59
Jestem moderatorem i pilnuję przestrzegania regulaminu, do którego odsyłam:

9. Na forum zabronione jest:
(...)
- Notoryczne wklejanie linków do innych stron
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Ori2711 03 sty 2011, 20:06
Korba napisał(a):Jestem moderatorem i pilnuję przestrzegania regulaminu, do którego odsyłam:

9. Na forum zabronione jest:
(...)
- Notoryczne wklejanie linków do innych stron

nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

mam nadzieję, że kiedyś Ty będziesz w podobnej sytuacji i to Tobie będzie ktoś inny robił dokładnie to co Ty mi, w świetle prawa. Wtedy zrozumiesz, że ślepe traktowanie regulaminu, który ma chronić bo takie są założenia, a nie dręczyć innych z czystej złośliwości.

przez paradoksy 03 sty 2011, 20:07
Ori2711, nikt nikogo nie dręczy, modeator zwrócił Ci uwagę, jak nie skończysz tego o co Cię ładnie prosili to skończy się ostrzeżeniem. Poza tym w większości tematów przez Twoje posty tego typu robi się off-topic.
paradoksy

przez another_memory 03 sty 2011, 23:00
pomóżcie! cholera, wlasnie sie zorientowalam,ze zostawilam swoj ostatni listek asentry u kolezanki,ktora mieszka daaaleeko ode mnie.. recepte bede miala dopiero za dwa dni.. myslicie,ze cos sie stanie jak zastopuje leczenie na dwa dni? mial juz ktos z was taka sytuacje kiedys? jestem przewrazliwiona na punkcie proszkow i teraz sie dygam.. szlag!! jestem na siebie wkur... wrrr :[
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez Korba 03 sty 2011, 23:09
another_memory, 2 dni myślę, że nie powinno nic się dziać.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez another_memory 03 sty 2011, 23:30
oby... :( i tak bede caly czas o tym myslec.. mam co prawda jakies benzo,ktore lykam doraznie wiec bede trzymac w pogotowiu :?
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez GG7 03 sty 2011, 23:34
Dasz radę ;) Staraj się nie myśleć o tym ( choćiaż to łatwo powiedzieć - zrealizować >często wręcz niemożliwe ) ale 3mam kciuki .
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez Ori2711 03 sty 2011, 23:37
another_memory napisał(a):pomóżcie! cholera, wlasnie sie zorientowalam,ze zostawilam swoj ostatni listek asentry u kolezanki,ktora mieszka daaaleeko ode mnie.. recepte bede miala dopiero za dwa dni.. myslicie,ze cos sie stanie jak zastopuje leczenie na dwa dni? mial juz ktos z was taka sytuacje kiedys? jestem przewrazliwiona na punkcie proszkow i teraz sie dygam.. szlag!! jestem na siebie wkur... wrrr :[

nie bój się :) masz pełne wysycenie leku w organizmie i to stężenie nie spadnie aż tak szybko. Na dwa dni masz zapas, więc spokojnie :)
Czas biologicznego półtrwania leku jest porównywalny z długością doby, spokojnie dasz radę do czasu wykupienia nowych tabletek. Jak coś to zadzwoń jutro do piguły i porozmawiaj, opisz temat, może Cie szybciej przyjmą...

Tak na prawdę dopiero ponad dwutygodniowa przerwa w braniu sertraliny powoduje jej prawie całkowite wypłukanie z organizmu a na pewno poniżej stęzeń terapeutycznych :)

pozdrawiam
Ania

przez another_memory 03 sty 2011, 23:42
bardzo Wam dziekuje :) troche sie uspokoilam

Ori2711 taka odpowiedz bardzo przemawia do mojej znerwicowanej dynki :D dzieki dzieki ;)

Sortuj wg