Pytanie dla tych co biorą leki !

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Pytanie dla tych co biorą leki !

przez dekiell 28 gru 2010, 10:52
witam moja fobia trwa już latami ale że mieszkam na wsi nie jest łatwo zdobyć dobrego lekarza i do niego się udać
nie umiem nad swoimi atakami panować a chce zobaczyć się z lekarzem i chce od niego lepsze leki żeby eliminowały stany NIEPOKOJU i stany lękowe

Pytanie zatem, czy łatwiejsze jest życie z lekami ? jak tak to o ile procent

[Dodane po edycji:]

prosze was o odpowiedz !!

Re: Pytanie dla tych co biorą leki !

przez paradoksy 28 gru 2010, 13:23
dekiell, nie ma odpowiedzi na te pytania... :roll:
paradoksy

przez nnn 28 gru 2010, 13:40
che che: ). Ja do swojego lekarza znalazłem 65km od miejsca w którym mieszkam i jakoś mi to nie przeszkadza..
Ostatnio edytowano 28 gru 2010, 13:42 przez nnn, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
nnn

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dekiell 28 gru 2010, 20:03
jeju, chec konkretnej odpowiedzi ludzie :/
nie moge normalnie z ludzmi przebywac bo albo mi się robi gorąco albo ciarki mi się robią...

przez Ori2711 28 gru 2010, 20:08
jest lepiej o 97% ;)

Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?
Pewnie nie, bo i pytanie zostało źle postawione :)

Jeśli dobrze zdiagnozujemy chorobę i podamy działające leki, to poprawa jest znaczna :)

Natomiast jak widzisz wiele musi sie najpierw zadziać aby rezultat był pozytywny.

Nie wiem jakiego typu problem masz, bo nie napisałeś nic o tym, jednak przy odpowiedzialnym podejściu do tematu powinna być poprawa .

wkleję Ci mój dzisiejszy inspirator, może to coś Tobie pomoże na początek, żeby się ogarnąć. Więcej znajdziesz na moim blogu, link w stopce :)
Obrazek

pozdrawiam
Anna Maria Dębniak

przez dekiell 28 gru 2010, 20:14
o jej o taką odpowiedz właśnie chciałem usłyszeć, a wiec tak :
najprawdopodobniej to fobia społeczna
to znaczy duży lęk przed ludzmi, przed ich wypowiedzeniem i krytyką
występuje też u mnie duży nie pokój
zatem często robi mi się gorąco albo jest zimno jak jest zimno to jest git
jak się zrobi gorąco to odrazu policzki gorące są, robie się taki że każdy może mnie zmieszać

przez Ori2711 28 gru 2010, 20:35
Lęk przed krytyką i przed odrzuceniem występuje u każdego z nas :) . Różnice polegają na stopniu nasilenia tych lęków i ich wpływu na nasze życie :)

Mam dla Ciebie propozycję:
- wejdź na mój blog i często zaglądaj czy nie ma tam czegoś nowego, co może Ci pomóc :)

Na blogu znajdują się moje bezpłatne warsztaty terapeutyczne, które polecam Ci obejrzeć. Dwa pierwsze odcinki to wstęp, od trzeciego zaczynają się warsztaty i omawiam tam lęk przed porażką.
http://
http://

w każdy piątek o dwudziestej pod tym linkiem ( http://szkolenia.ff24.eu/ori2711 ) są bezpłatne moje wykłady i warto w nich uczestniczyć :) w pierwszy piątek po nowym roku ruszamy z kolejną częścią wykładów i będziemy właśnie omawiać lęk przed odrzuceniem, w kolejnym tygodniu lęk przed miernością i lęk przez ryzykiem... Cały cykl składa się z 13stu odcinków, przyjdź.

pozdrawiam i trzymam kciuki za poprawę Twojego nastroju i tych uderzeń gorąca i zimna
Anna Maria Dębniak
Ostatnio edytowano 28 gru 2010, 20:41 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Linki wyciete, potraktowane jako spam. Link w podpisie rowniez.

przez dekiell 28 gru 2010, 20:54
u każdego z nas ale u mnie występują w ten sposób że strasznie wewnątrz mnie trzęsie, np zaczną mi się nogi trzaść albo ręce

na stówe to fobia społeczna wszystko pasuje...

przez Ori2711 28 gru 2010, 21:03
Rozumiem...
przesłuchaj tych nagrań i powiedz jak je odbierasz... Pamiętaj nad wszystkim potrafimy zapanować, należy tylko wiedzieć od czego zacząć.

Byłeś u lekarza jakiegoś ze swoimi dolegliwościami? Próbowałeś rozmawiać o tym z jakimś psychologiem, psychiatrą? Weź pod uwagę, że nie na wszystko są leki. Wiem, bo kiedyś miałam depresję i brałam antydepresanty, dzisiaj ich nie biorę i radzę sobie inaczej :) o tym właśnie opowiadam na wykładach. :)

Najważniejsze do znaleźć u Ciebie źródło i przyczyne takiego stanu, przeciez wcześniej tak ne miałeś... Czy moge zapytać ile masz lat? to by mi ułatwiło, bo czasem w wieku nastoletnim są wahania poziomu hormonów i to ma wpływ na nasza psychikę...

przez dekiell 28 gru 2010, 21:44
ok w wolnym czasie je przesłucham,właśnie nad uczuciem gorąca...
nie potrafie zapanować umiem zaczerwienić się jak cegła w kilka sekund.
Do psychologa chodzę ale psycholog dla dzieci, musiałbym dojeżdżać do innego miasta ale to dopiero jak zrobię prawojazdy.
U psychiatry byłem ale nie doczekałem się wizyty, strach mnie opanował, ludzie na mnie patrzyli, rozwalili mnie i wyszedłem..
boję się jeździć autobusami, boję się chodzić po sklepach bo jest tam masa ludzi, każdy człowiek jest inny i to mnie przerasta tego się boję,
ogolnie to byłem cichym i nieśmiałym chłopcem bardzo wstydliwym :D zawsze inaczej... :/ lat 18

wyslij dokładnie jakich nagrań mam posłuchać

przez Ori2711 28 gru 2010, 22:45
widzę, że usunięto moje linki :(, szkoda, bo to darmowa pomoc, ale nie mam na to wpływu, tacy są ludzie :(
wejdź na mojego bloga www. annamariadebniak. pl wszystko razem pisane i tam wejdź w warsztaty i masz trzy nagrania darmowe. Trzy części, odpisz czy znalazłeś.

pozdrawiam
Anna Maria Dębniak

przez Korba 28 gru 2010, 22:55
Ori2711, swoje linki możesz umieszczać w dziale ofertowym - tam się można reklamować. inne akcje promocyjne i autopromocyjne są niedozwolone. uszanuj regulamin forum. nie wrzucaj swoich linków wszędzie, gdzie się da oraz tych samych plików tekstowych. tak nie robimy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez coma 28 gru 2010, 22:57
Korba, :uklon:
coma

przez Ori2711 28 gru 2010, 23:07
Korba napisał(a):Ori2711, swoje linki możesz umieszczać w dziale ofertowym - tam się można reklamować. inne akcje promocyjne i autopromocyjne są niedozwolone. uszanuj regulamin forum. nie wrzucaj swoich linków wszędzie, gdzie się da oraz tych samych plików tekstowych. tak nie robimy.

juz o tym zostałam poinstruowana, wcześniej w dniu dzisiejszym i jak widać nie wrzucam po tym ostrzeżeniu nigdzie żadnych plików tekstowych. Więc uważam, że kasowanie linków do moich darmowych wykładów jest po prostu świństwem. Pewnie już koleżanka Coma, z większym stażem ilościowym postów (niekoniecznie o jakiejkolwiek wartości merytorycznej) dzielnie się do tego przyłożyła, no cóż nie mam na takie postępowanie wpływu. Mogę tylko dalej pisać, tam gdzie jednak ktoś chce słuchać, natomiast ta nagonka jest zupełnie niepotrzebna i źle świadczy o tym portalu. Szczególnie, że nic nie sprzedaję

Pierwsze ostrzeżenie przyjęłam, więc po co te następne???
Ostatnio edytowano 28 gru 2010, 23:22 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie prowokuj kłótni i nie obrazaj innych userów. Nie masz nic do powiedzenia w temacie to nic nie pisz.

Sortuj wg