Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Leki i alkohol!!!

przez linka 25 lip 2010, 13:12
Eee Chupacabra, ...oni zawsze wracają ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Leki i alkohol!!!

przez scrat 26 lip 2010, 03:15
Prawdziwe odejście nie potrzebuje pożegnań.
Przyjaciel forum

Re: Uwaga! Benzodiazepiny a alkohol.

przez wiki57 13 sie 2010, 22:11
witam wszystkich...

nie jestem chora, nie biorę leków uspakajających, nawet teraz...

21 lipca znalazłam swojego ukochanego brata w fotelu, spał... tyle, że serce nie pracowało... We śnie zapomniał jak sie oddycha... Brał afobam i eksperymentował z alkoholem... mówił, że uważa... Ile wypił piw i kiedy zażył lek nie wiem... Mieszkał sam... Nie zawsze się udaje... bezsensowna śmierć... piszę, aby Was ostrzec i uczynić JEGO śmierć mniej bezsensowną... BARDZO MI GO BRAKUJE...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Uwaga! Benzodiazepiny a alkohol.

przez Korba 13 sie 2010, 22:17
wiki57, bardzo Ci współczuję...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Re: Velafax a alkohol?? Bardzo pilne.

przez lucia22 15 sie 2010, 12:54
Ja brałam 20 mg seroxatu kiedy wypiłam ponad 300 ml spirytusu na szczescie nic mi nie było.Ale teraz bym tego nie zrobiła!!! Pare drinkow moznawypic ja mam taka dawke nie przekraczajac 150 ml wodki lub 3-4 piwa oczywiscie w ciagu 7 godzin i to i wystarcza

[Dodane po edycji:]

A nie lepiej wypic sobie 2 redbulki????? Lepiej nie ryzykowac...

Re: rispolept consta a alkohol

przez Ventyl78 05 wrz 2010, 10:21
PISZĘ TYLKO O WŁASNYM DOSWIADCZENIU , KAŻDA OSOBA PODEJMUJE SAMA RYZYKO BRANIA LEKU RAZEM Z ALKOHOLEM

Witam , Jestem alkoholikiem z chorobą BPD, Rispolept biorę jako stablizator i działa , jednakże razem z tym lekiem wypijam dziennie alkohol znaczne ilości
skutków ubocznych po 6 miesiącach zażywania takiej mieszanki nie zaobserwowałem , Lek nadal działa dzięki niemu podejmują kolejną terapie leczenia swojego alkoholizmu

przez martini. 06 wrz 2010, 01:22
jeśli napijesz się jednorazowo alkoholu, mam na myśli jedno dwa piwa nic Ci nie będzie jak nie masz wrażliwego organizmu, ale ostrzegam każdy reaguje inaczej!!! Mi nic nie było, ale się nie upijałam na tym. To jest właśnie ten ból kiedy czegoś sie chce a nie można, ale coś trzeba poświęcić, nie ma tak dobrze żeby mieć wszystko. Pytałam się nawet psychiatry i mi właśnie powiedziała to co wyżej napisałam jedno dwa piwa, ale najlepiej sobie wogóle odpuścić......

przez brokenwing 06 wrz 2010, 11:16
Moja siostra bierze rispolept w zastrzykach .
W tamtym roku na święta wypiła dwie lampki czerwonego wytrawnego,i kilka dni później wylądowała na oddziale .6 tygodni zamknięty 3 miesiące dzienny . Odradzam mieszanie.
Ale ,nie twierdze ,że zadziała na każdego tak samo .
brokenwing

Re: seronil + alkochol? wasze spostrzezenia

przez anwet 09 wrz 2010, 16:04
ja tam biorę od ponad 1,5 roku seronil w największej dopuszczalnej dawce, pijam po butelce wina albo z 8 piw, ewentualnie winko i kilka piw i baardzo rzadko udaje mi się spić.. żadnych interakcji w moim org nie ma.
anwet

Cital alkohol

przez kobas 19 wrz 2010, 11:27
Witam wszystkich biorę cital od tygodnia wczoraj popiłem dzisiaj maiłem atak paniki zacząłem płakać pierwszy raz w życiu, mam jakiś nawrót czy to przez alkohol.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2010, 12:50 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do działu Leki

Re: Cital alkohol

przez linka 19 wrz 2010, 11:29
kobas, możliwe, ze to reakcja na alkohol, niestety dużo osób tak ma, że na kacu mają ataki paniki i gorsze samopoczucie. To może potrwać kilka dni nawet zanim wrócisz do stabilnego stanu.
Takie są konsekwencje brania leków i picia alkoholu. Na drugi raz zastanów się czy warto ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

antydepresant, neuroleptyk i aklohol

przez Mattej 23 wrz 2010, 18:28
Biorę olanzapinę, paroksetynę i... alkohol, ten ostatni w różnych ilościach. Odczuwam negatywne skutki na zdrowiu tego zabójczego połączenia. Problem w tym, że jeżeli próbuję odstawić którąś z ww substancji psychoaktywnych pojawia się problem. kontynuuję studia na dwóch kierunkach, jeszcze mi to dobrze idzie, ale co będzie za rok? Kto miał takie problemy?

PS Może to nie ten dział, proszę o przeniesienie.

Re: antydepresant, neuroleptyk i aklohol

przez Zenonek 23 wrz 2010, 18:30
Mattej,

A dlaczego pijesz skoro sie leczysz ? Olanzapine bierzesz mala dawke jako wspomagacz czy przeciwpsychotycznie ?

Jaki problem sie pojawia , nalog ?

Re: antydepresant, neuroleptyk i aklohol

przez xpiotrekx 23 wrz 2010, 18:37
Mattej napisał(a):Biorę olanzapinę, paroksetynę i... alkohol, ten ostatni w różnych ilościach. Odczuwam negatywne skutki na zdrowiu tego zabójczego połączenia. Problem w tym, że jeżeli próbuję odstawić którąś z ww substancji psychoaktywnych pojawia się problem. kontynuuję studia na dwóch kierunkach, jeszcze mi to dobrze idzie, ale co będzie za rok? Kto miał takie problemy?

PS Może to nie ten dział, proszę o przeniesienie.

mam dokladnie takie same zestawienie:) zazywam 20mg paro i 10mg zolaxy. moge wiedziec na co to bierzesz?

Sortuj wg