Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: seroxat a dwa piwka codziennie

przez linka 12 lip 2010, 22:38
Magdaa,tylko przytoczę taką wypowiedź:
Korba napisał(a):mnie trochę śmieszą wypowiedzi: wypiłem przy lekach i nic mi się nie stało. naprawdę to by było zabawne, gdyby nie było tragiczne. Wam się wydaje, że skutki na wątrobie - na układzie nerwowym i korze mózgowej to już w ogóle - pojawią się na drugi dzień razem z kacem? nie, mogą się pojawić dużo później. i naprawdę, nie wątroba jest tu najbardziej zagrożona - ale psyche...
więc naprawdę - to że wypiłeś i żyjesz - to jeszcze o niczym nie świadczy.

No i jeszcze dodam, to fajnie, że jesteś z siebie dumna, że pijesz i bierzesz leki, bardzo pozytywnie :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 12 lip 2010, 23:41
No jasne, że pozytywnie :mrgreen: Jestem z siebie dumna, bo piję raz na rok, a Ty i reszta pewnie robicie to o wiele częściej niż ja, a i tak to mnie stawiacie w złym świetle :mrgreen:
Może jestem nieodpowiedzialna, ale wg mnie jak raz w roku w wakacje wypiję kilka drinków to nic mi nie będzie.
Magdaa

przez El Chupacabra 12 lip 2010, 23:41
Magdaa napisał(a):
Chupacabra napisał(a): Magdaa - nie chce mi sie szukac po starych watkach, ide ogladac film :P

Ok, poczekam aż znajdziesz czas. Nie będziesz mi wpierał dziecka do brzucha, nie lubię jak ktoś kłamie na mój temat.

Wiecie co Wam powiem? Byłam w sobotę na baletach, wypiłam 4 drinki, miałam malutkiego kacyka w niedzielę ale 'czym się trułeś, tym się lecz' więc wypiłam piwo na plaży i było zajebiście :mrgreen: Żadnych skutków picia na lekach. Macie, zrugajcie mnie teraz, a co- chociaż będziecie mieć zajęcie :lol:
A ja przynajmniej nie tracę życia na spinanie się bez powodu :roll: :D

p.s. Tępy, nie tempy :lol: :mrgreen:

Magdaa - myslisz, ze nie mam co robic ? Uczestniczylem w dyskusji z Toba w poprzednich watkach i tam blyszczalas takimi pogladami. Zreszta co ja mam szukac, jak sama sie teraz obnosisz z chlaniem na lekarstwach... Pewnie chcialabys, zeby ktos Cie zrugal lub wysmagal czyms co lubisz - ale nam to wisi (kompletnie). Ten post pisze na luzie. Nie zgadzam sie tylko z tolerancja wobec alkoholu w polaczeniu z psychotropami. Jestes dobrym przykladem, ze to polaczenie szkodzi korze mozgowej :)

Zlapalas mnie na literowce - zuch ! :great:

pete_27 - rozmiar sie nie liczy - tej wersji bede sie trzymal ! :mrgreen:

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 12 lip 2010, 23:52
Chupacabra :
po 1- wpierasz mi, że ja niby twierdzę iż benzo nie uzależnia itd co tam pisałeś że niby ja tak myślę, proszę zacytuj taki mój post i udowodnij że nie kłamiesz. To takie trudne? Czekam.

po 2- toleruję wypicie kilku piw raz na jakiś czas- u siebie na lekach, u Ciebie ani toleruje ani nie, mam to gdzieś. Jesteście dorośli, róbcie co uważacie. Jednemu zaszkodzi, innemu nie. Ja odpowiadam za siebie.

po 3- tak, moje cztery drinki raz w roku bardzo szkodzą mojej korze mózgowej :mrgreen: :great: Wiesz... sęk w tym, że ja ją przynajmniej mam, bo z tego co widzę to u Ciebie kora już dawno odpadła i został się sam korzeń :roll:

po 4- piszesz, że rozmiar się nie liczy... Jakieś kompleksy? :pirate: Owszem, rozmiar się liczy. A jak jakaś Ci mówi że nie, to kłamie.
Magdaa

przez Korba 13 lip 2010, 11:03
Słuchajcie, nie ma się o co kłócić.

Chyba co do jednego jesteśmy zgodni - trzeba się kontrolować i decydując się na spożycie alkoholu podczas brania leków należy zachować ostrożność - no temu chyba nikt nie zaprzeczy?

Chodzi mi tylko o to, że hasło "od czasu do czasu można" każdy może po swojemu zinterpretować. Dla jednego to będzie raz na pół roku, dla innego 2 razy w tygodniu. Chodzi mi również o to, aby nieświadomie nie zachęcać nikogo, kto np zaczyna brać dopiero leki, kto wejdzie tu i przeczyta taki wątek i weźmie z niego tylko to, co mu pasuje.
My jesteśmy stare wygi..., umiemy się obserwować, ale ktoś świeży może to uznać za przepustkę do nieodpowiedzialności i zrobić sobie krzywdę.
Naprawdę tylko o to mi chodzi. Że trzeba ostrożnie z takimi eksperymentami.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 13 lip 2010, 11:37
No, z tym postem powyżej to ja się w pełni zgadzam :great:
Magdaa

przez El Chupacabra 13 lip 2010, 18:39
Magdaa - ok, zmusilas mnie do wysilku. Faktycznie pomylilem Cie z kims innym - o nicku "magdalenabmw" - i za to chce oficjalnie przeprosic. Oficjalnie tez przynaje, ze to nie Ty pisalas wczesniej o tolerancji benzo+alkohol.

Cala reszte podtrzymuje :mrgreen:

przez Shadowmere 13 lip 2010, 18:41
Chupacabra, ale przeież Magda to wlasnie magdalenabmw :?
Shadowmere

przez Magdaa 13 lip 2010, 18:52
:brawo: :uklon:

Nadal czekam na moje cytaty gdzie piszę że np benzo nie uzależnia.
p.s. Mi się już nie zdarza wypić na benzo, ale zdarzało się. Mi nic nie było, ale Tobie może być. Jak widać ja tolerancję mam, za innych nie będę odpowiadać.
Magdaa

przez El Chupacabra 13 lip 2010, 19:54
Shadowmere napisał(a):Chupacabra, ale przeież Magda to wlasnie magdalenabmw :?

haha ! w takim razie wszystko sie zgadza :mrgreen: BMW sie stluklo ? :(

Magdaa - zadnych cytatow nie bedzie, jak Ci sie chce to poszukaj w moich postach co Ci pisalem na ten temat. To tam jest. Nie mam ochoty
poswiecac na to ani minuty wiecej.

Do nastepnego :mrgreen:

przez Magdaa 13 lip 2010, 20:42
No widzisz, cytatów nie będzie bo nigdy nic takiego nie napisałam. Powinieneś teraz podkulić ogon i grzecznie przeprosić użytkowników za to, że skłamałeś i wprowadziłeś w błąd. A Ty wymigujesz się brakiem czasu, zamiast jak prawdziwy facet przyznać się do błędu. Brawo!
p.s. Nie, bmw się nie stłukło, a chciałbyś ?
Magdaa

przez shadow_no 13 lip 2010, 20:43
O tym czy by chciał to może na pw porozmawiajcie. Proponuję wrócić do tematu.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez pete_27 13 lip 2010, 20:54
Korba napisał(a):Słuchajcie, nie ma się o co kłócić.

Chyba co do jednego jesteśmy zgodni - trzeba się kontrolować i decydując się na spożycie alkoholu podczas brania leków należy zachować ostrożność - no temu chyba nikt nie zaprzeczy?

Chodzi mi tylko o to, że hasło "od czasu do czasu można" każdy może po swojemu zinterpretować. Dla jednego to będzie raz na pół roku, dla innego 2 razy w tygodniu. Chodzi mi również o to, aby nieświadomie nie zachęcać nikogo, kto np zaczyna brać dopiero leki, kto wejdzie tu i przeczyta taki wątek i weźmie z niego tylko to, co mu pasuje.
My jesteśmy stare wygi..., umiemy się obserwować, ale ktoś świeży może to uznać za przepustkę do nieodpowiedzialności i zrobić sobie krzywdę.
Naprawdę tylko o to mi chodzi. Że trzeba ostrożnie z takimi eksperymentami.

Co za zmiana tonu :shock: Z takim postem to ja się zgadzam. Tylko Korba, powiedz mi co ja teraz mam zrobić z tym krzyżem, który dostałem na drogę, hmmmm? ;)

[Dodane po edycji:]

Chcociaż nie, już wiem, dam go Chupacabrze! Niech się pomodli chłopak o większego członka :lol:
pete_27

przez Korba 13 lip 2010, 21:00
pete_27, róbta co chceta :P

żadna zmiana tonu, jestem za tym by brać odpowiedzialność za to, co się mówi bądź pisze ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg