Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: seroxat a dwa piwka codziennie

przez Korba 10 lip 2010, 14:59
ależ oczywiście, że piłam - ale nie będę mówić, że moja głupota jest cool i nieszkodliwa.
po pewnym czasie jednak na własnych błędach nauczyłam się rezygnować z pewnych rzeczy na korzyść leczenia.
właśnie dlatego, że uważam, że mi to szkodziło.

każdy ma własny rozum, od czasu do czasu można, ale propagowanie tego i lekceważenie możliwych skutków jest nieodpowiedzialne i nie będę pisać, że to jest niegroźne, bo uważam że jest. a to, że tak kilka razy zrobiłam, świadczy o mojej głupocie, nie hipokryzji.
ja nie psioczę na tych co piją - jesteśmy dorośli - ja psioczę na tych, którzy mówią, że to jest ok. a to różnica.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez pete_27 10 lip 2010, 22:46
linka napisał(a):pete_27, :lol: no rozbawiasz mnie zaprawdę, twoja elokwencja mnie poraża, jak nie masz już nic do powiedzenia w temacie to .......przeczytaj mój podpis, bo takie prywatne wycieczki są na niskim poziomie.
Ps. Mało mnie interesuje czy dziś pijesz pijesz czy nie naprawdę, nie musisz mnie o tym informować - to tak na przyszłość.

Tylko tyle? Słabiutko... Marniutko...

To TY nie masz nic do powiedzenia w tym temacie - konfabulujesz, unikasz odpowiedzi na moje pytania ( podanie przykładu szerzenia nieprawdziwych informacji), po prostu dowodzisz, że nie masz argumentów. Dyskusja z Tobą w tym temacie mija się dla mnie z celem, bo nie wnosisz nic merytorycznego do sprawy.

Zresztą cała reszta rozemocjonowanych oponentów ( z Panią Moderator na czele) próbuje tylko szczypać, obrażać i podśmiewywać się, bez odwołania się do meritum - tego o co mi chodziło. Śmieszy mnie to tym bardziej, bo świadczy wyłącznie o Waszych kompleksach i nic poza tym. Mam nadzieję że Wam ulżyło i podbudowaliście swoje ego:D

Nie dyskutuję więcej w tym temacie - jak ktoś ma jakieś merytoryczne informacje ( nie "bo hepatolog" , "bo głupotą..", "bo to ogień z wachą") to chętnie poczytam i skomentuję i zmienię zdanie. Na histeryków szkoda mi czasu.

P.S. Chupacabra mam nadzieję, że tobie również ulżyło. :D Nie przejmuj się jednak jeśli bałbyś się, że narobiłeś ambarasu, bo jesteś w tym co robisz totalnie nieszkodliwy:)
pete_27

przez El Chupacabra 10 lip 2010, 23:51
pete_27 - rob ze soba co chcesz, masz ochote chlac przy psychotropach - chlej. Moze rozregulujesz sobie rownowage biochemiczna w mozgu, a moze ci sie uda. Nam to wisi. Prosimy jedynie, zebys nie wymyslal jakis nowych teorii, ktore usprawiedliwiaja glupote. Takich nie ma. Podwazasz tak podstawowa wiedze psychiatryczna, ze nikt nie bedzie z Toba powaznie rozmawial.

Magdaa - nie chce mi sie szukac po starych watkach, ide ogladac film :P

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 11 lip 2010, 01:00
pete_27, dopraszasz się danych, że SSRI + alkohol to szkodliwe połączenie? Rozumiem, że dopóki nie przekażemy Ci dowodu w postaci kogoś, kto kopnął w kalendarz po tej mieszance, będziesz żył w przekonaniu, że to jest zdrowe? To jest to Twoje meritum? :mrgreen: Jeśli tak to... idź se lepiej walnij flachę i krzyż na drogę :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Majster 11 lip 2010, 08:24
Korba napisał(a):pete_27, dopraszasz się danych, że SSRI + alkohol to szkodliwe połączenie? Rozumiem, że dopóki nie przekażemy Ci dowodu w postaci kogoś, kto kopnął w kalendarz po tej mieszance, będziesz żył w przekonaniu, że to jest zdrowe?
Ja mysle, ze i z takim dowodem facio bedzie cukieraski zapijal alkiem. To jest taki typ czlowieka, ktory ma zawsz racje i nic go nie przekona. W USA maja takie ekstremalne hobby: sex z nosicielem, zjazd ze stromizny 90stopni, skok na spadochronie z wysokiego budynku, bicie rekordów predkosci zdezelowanym motorem, dzialki hery z uzywanych strzykawek (to podobno nawet w Polsce) itd. I to, ze sie kilka razy udało, nie jest zadnym argumentem. No i, przede wszystkim, "madrzy inaczej" od takiego farta, chocby i wielokrotnego, nie staną się "mądrymi nieinaczej" :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez paradoksy 11 lip 2010, 10:38
Majster napisał(a):
Korba napisał(a):pete_27, dopraszasz się danych, że SSRI + alkohol to szkodliwe połączenie? Rozumiem, że dopóki nie przekażemy Ci dowodu w postaci kogoś, kto kopnął w kalendarz po tej mieszance, będziesz żył w przekonaniu, że to jest zdrowe?
Ja mysle, ze i z takim dowodem facio bedzie cukieraski zapijal alkiem. To jest taki typ czlowieka, ktory ma zawsz racje i nic go nie przekona. W USA maja takie ekstremalne hobby: sex z nosicielem, zjazd ze stromizny 90stopni, skok na spadochronie z wysokiego budynku, bicie rekordów predkosci zdezelowanym motorem, dzialki hery z uzywanych strzykawek (to podobno nawet w Polsce) itd. I to, ze sie kilka razy udało, nie jest zadnym argumentem. No i, przede wszystkim, "madrzy inaczej" od takiego farta, chocby i wielokrotnego, nie staną się "mądrymi nieinaczej" :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
padłam.
paradoksy

przez marlena1977 11 lip 2010, 16:01
Majster napisał(a):skok na spadochronie

Mądrości Majstra.......
Ze spadochronem jeśli już!

przez pete_27 11 lip 2010, 16:42
Majster napisał(a):

Przecież jeszcze niedawno przekonywałeś, że sam należysz do tych co uważają, że zawsze mają rację. Hipokryzja rzadkiej wody panie Majster.... "Popijałeś alkiem cukieraski"? Nie mierz wszystkich swoją miarą bo ja tego nie robię.

Nie ma co nawet dyskutować z takim radykałem - jeśli chodzi o skalę niebezpieczeństw, picie sporadyczne z ssri porównujesz do działek z hery z używanych strzykawek? ŁOŁ :D Ogarnij się człowieku. Zaaplikuj o pracę u Leppera - on takich radykalnych populistów przyjmuje z otwartymi ramionami.

P.S. Nie głosowałeś przypadkiem na PIS? Nie zdziwiłbym się.

P.S. 2
Chupacabra,

no jest jednak progress u Ciebie! Mały bo mały, ale jednak cieszy:) Coś tam zrozumiałeś tylko znów konfabulujesz - ja nie chleję. Ty chlejesz - sam się do tego przyznałeś, ja piję sporadycznie więc nie wciskaj mi tego na siłę (tak jak sugeruje większość) bo to żenujące. Masz rację - tu ze mną nikt poważnie nie rozmawia - są tylko groźby, jakieś straszenia i inne dyrdymały nawiedzonych. :D
pete_27

przez Shadowmere 11 lip 2010, 16:59
Majster, kim Ty jestes,że by oceniac kto jest jakim typem czlowieka? :shock: Po jednym bądź kilku postach?
Owszem to co piszesz jest dowcipne,zabawne,podkoloryzowane,ja również wybucham niekontrolowanym chichotem jak czytam ,ale momentami odnosi sie wrażenie,że lat masz 15 i niesamowitą chęć błyśnięcia elokwencją wśród rówieśnic.Pisanie per "facio" o kims kogo nie znasz jest poprostu żenujące i gardzę takimi ludźmi.Mam nadzieje,że dziecka nie uczysz takich rynsztokowych zachowań-niby inteligentny czlowiek,ale słoma z butów zawsze wyjdzie..
Shadowmere

przez zdesper 11 lip 2010, 17:13
Mam nadzieje,że dziecka nie uczysz takich rynsztokowych zachowań-niby inteligentny czlowiek,ale słoma z butów zawsze wyjdzie..

Ta słoma jest ciągle widoczna.Idę tropem Majstera i wnioskuję z avatara..))
zdesper

przez wovacuum 11 lip 2010, 17:29
Bierzesz prochy-nie pijesz.Pijesz-nie bierzesz prochow.To bardzo proste i logiczne.Tu nie ma nic do rozpatrywania wg mnie. ;)
wovacuum

przez El Chupacabra 11 lip 2010, 17:29
pete_27 napisał(a):Chupacabra,

no jest jednak progress u Ciebie! Mały bo mały, ale jednak cieszy:) Coś tam zrozumiałeś tylko znów konfabulujesz - ja nie chleję. Ty chlejesz - sam się do tego przyznałeś, ja piję sporadycznie więc nie wciskaj mi tego na siłę (tak jak sugeruje większość) bo to żenujące. Masz rację - tu ze mną nikt poważnie nie rozmawia - są tylko groźby, jakieś straszenia i inne dyrdymały nawiedzonych. :D

Od pierwszych moich postow w tym watku zdanie mam takie samo - chcesz sobie chlac to chlej. Nie szukaj usprawiedliwien. Probowalismy Tobie wskazac droge do swiatla drobnymi aluzjami, nie podzialalo, wiec nalezy powiedziec wprost - jestes tempy a Twoje poglady o psychotropach i alkoholu moga zaszkodzic innym ludziom. To jest powod, dlaczego spotykasz tutaj taki opor.

Jednak to nie jest najgorsze. Najgorsze że jest jakis lekarz, ktory Ci ten kit wcisnal. Jest to nieetyczne i nierzetelne.

Zrozum, albo pijesz, albo sie leczysz. Nie ma drogi na skroty. Z hormonami nie ma zartow. Watroba moze Ci wybaczy, ale mozg nie. Przy lekach na inne hormony niz neuroprzekazniki zreszta tez sie nie pije. Nawet glupie koksy z silowni wiedza, ze przy braniu sterydow (testosteron) nie ma chlania. Masz na ulotce ostrzezenie o interakcji z alkoholem. Nie wiem co jeszcze chcesz, zeby Ci tlumaczyc.

Ok, teraz odwracasz kota ogonem. Jesli poczujesz sie lepiej to mozesz myslec nawet, ze codziennie wale dynks przez chlebek. Mi to wisi. Tylko czy to cos zmienia ?

wola człowieka jest jego niebem

przez pete_27 12 lip 2010, 21:13
"jestes tempy"

Na podstawie tej przemyślanej i drobiazgowo uargumentowanej wypowiedzi :great: stawiam tezę, że cierpisz na :

a)kompleks niższości,
b)kompleks małego członka,
c)kompleks ogólny,
d)wszystkie z powyższych.

Błagam, idź na jakąkolwiek psychoterapię. Może nie wszystko jeszcze stracone i jeszcze wskażą ci drogę do światła (nie)delikatnymi aluzjami :lol: W wolnych chwilach między seansami popracuj też nad ortografią oszołomie. :lol:
pete_27

przez Magdaa 12 lip 2010, 21:33
Chupacabra napisał(a): Magdaa - nie chce mi sie szukac po starych watkach, ide ogladac film :P

Ok, poczekam aż znajdziesz czas. Nie będziesz mi wpierał dziecka do brzucha, nie lubię jak ktoś kłamie na mój temat.

Wiecie co Wam powiem? Byłam w sobotę na baletach, wypiłam 4 drinki, miałam malutkiego kacyka w niedzielę ale 'czym się trułeś, tym się lecz' więc wypiłam piwo na plaży i było zajebiście :mrgreen: Żadnych skutków picia na lekach. Macie, zrugajcie mnie teraz, a co- chociaż będziecie mieć zajęcie :lol:
A ja przynajmniej nie tracę życia na spinanie się bez powodu :roll: :D

p.s. Tępy, nie tempy :lol: :mrgreen:
Magdaa

Sortuj wg