Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Uwaga! Benzodiazepiny a alkohol.

przez namiestnik 15 gru 2009, 22:49
No jak być wiedziała a wypiła to by dopiero były jazdy. Lęki co teraz będzie etc.... :) Tzn. nie wiem czy by były - ale tak reaguje organizm nerwicowca czasami. Jak by komuś powiedzieć, że przy lekach nie wolno absolutnie pić wody gazowanej bo można zejść to też by było fatalnie.

Fakt, że benzo i alkohol to faktycznie niezła jazda. Choć każdy reaguje indywidualnie. A jak brałaś do tego jeszcze asentrę to kaca nie było (wiele osób ma albo fatalny albo wcale). Klony też jeszcze długo działały. I wręcz mogłaś być bardziej swobodna i wyluzowana na sesji, a po piciu nie było śladu.

Anyway nie róbcie tego w domu... :) (Tylko ja mogę :evil: ;)

przez magdalenabmw 15 gru 2009, 23:21
I ja :P :twisted: ;) ;) ;) ;)
Po Xanaxie pare razy mi sie zdarzyło, zero kaca. Ale nie róbcie tego w domu.
magdalenabmw

przez fobia 16 gru 2009, 01:20
ja będę obstawać przy swoim - nie próbujcie alkoholu z benzo! po co ryzykować ? czy jest to naprawde az tyle warte?

[Dodane po edycji:]

dodam jeszcze ,ze ja 4 miesiące nie piłam biorąc xanax/ zomiren a na imprezki chodziłam i też się świetnie bawiłam, w dobrym towarzystwie nie potrzeba alkoholu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brunnhilde 16 gru 2009, 01:32
fobia, ja też ostatnio byłam zaskoczona, że można się tak dobrze bawić bez alko. Poszłam na imprezę z takim nastawieniem "ech, no spróbuję, ale pewnie szybko sobie pójdę, bo wszyscy się popiją, tylko ja będę trzeźwa, i będę się dziwnie z tym czuła" - a bawiłam się super, wyluzowałam się, wygłupiałam - dzięki dobremu towarzystwu :)
Nic nie trwa wiecznie - nawet deprecha!

przez namiestnik 16 gru 2009, 02:25
Na ból istnienia i to, że jest się nikim to warto jednak czasami coś wziąć. Choć dobre towazrystwo potrafi zdziałać jeszcze większe cuda. Ale to ja chyba jestem zbyt uależniony od tego co słyszę od ludzi.

przez fobia 16 gru 2009, 02:58
brunnhilde, no ja własnie będąc na imprezie z takim towarzystwem często czułam sie lepiej, nieraz płakałam ze śmiechu - zasem warto być trzeźwym. Teraz kiedy ju z biore benzo tylko doraźnie popijam sobie na imprezkach , ale tylko tak "dla dobrego humoru " bo na kacu czuję sie fatalnie.

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 16:51
Ostatnio dość często jem Zomiren po miałam trudnawy czas i zdarza mi sie na benzo wypić kieliszek wina, nawet wczoraj... Jeszcze żyję... Wogóle jak brałam Xanax, Clonazepam i Asertin to przestałam brać z dnia na dzień i zero skutków- ani na gorsze a może troszke na lepsze nawet... Po alkoholu na lekach też zero skutków.... Zastanawiam sie czasem czy te leki wogóle na mnie działają jakoś tam :? :-|
magdalenabmw

przez 19_latek 29 gru 2009, 21:13
A jesli biore 20mg Paromercku dziennie +1,5g Fluanxolu to moge wypic 1 piwo na sylwestra? Poki co odmawiam sobie alkoholu i nie wiem czym by sie skonczylo wypicie piwa.
19_latek

przez mp1 29 gru 2009, 21:31
19_latek napisał(a):A jesli biore 20mg Paromercku dziennie +1,5g Fluanxolu to moge wypic 1 piwo na sylwestra? Poki co odmawiam sobie alkoholu i nie wiem czym by sie skonczylo wypicie piwa.

nie powinno być problemu, ale każdy organizm reaguje inaczej, po prostu nie czekaj na sylwestra, tylko wypij też to jedno piwo dzień wcześniej na przykład
mp1

Paromerck i alkohol.

przez piolun1987 08 sty 2010, 23:28
Mam pytanie, czy ktoś próbował łączyć ParoMerck (paroksetynę) i alkohol. Jakie to może wywołać skutki? Nie mówię o dużych ilościach, ale jakby trochę czasami coś wypić ;) Macie jakieś doświadczenia?

Re: Paromerck i alkohol.

przez kasia000 09 sty 2010, 13:51
oczywiście-żadnych negatywnych reakcji
kasia000

przez ewaryst7 09 sty 2010, 13:52
absolutnie nie łączyłabym alkoholu i lekarstw.

przez Jogurt22 09 sty 2010, 14:44
popieram nie łączyć z alko!

przez pete_27 10 sty 2010, 03:42
Tak,tak, najlepiej nie łącz z alko, nie pal do tego, bo a nóż zajdzie jakaś niepożądana reakcja i żyj jak roślina bo jeszcze coś się stanie. Powodzenia:)
pete_27

Sortuj wg