Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Uwaga! Benzodiazepiny a alkohol.

przez Anna R. 07 lis 2008, 21:14
He he, każdy alkohol tuczy niestety

Odkąd skończyłam trzydziestkę, to mam wrażenie, że tyję od każdego haustu powietrza :?
Jakoś ta przemiana materii zwalnia niestety. Kiedyś pożerałam straszliwe ilości wszelkiego pożywienia i nie utyłam nawet grama. Teraz co spojrzę na ciasteczko, to mi zaraz w biodra idzie :lol:
Dla mnie jedyna rada to dieta i sport. Ale nie przesadzam i od czasu do czasu pozwolę sobie na małe piwko w gronie przyjaciół. A tak w ogóle to benzo plus alkohol to dla mnie po prostu środek nasenny. I nie zapominam oddychać, tylko chrapię, tak okropnie, że mąż się przenosi na sofę :P
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez fobia 08 lis 2008, 02:42
scrat-tez gdzies czytalam, ze benzo + alkohol moze wywolac bezdech :!: baaardzo nie mila wizja :?

przez kasia000 08 lis 2008, 09:56
Aniu R...bardzo ci dziekuje za te słowa..to balsam na moją duszyczkę;-))

chcę życ normalnie!!chcę z przyjaciółmi sobie wypić śmiać sie bawić--a nie tylko rozmyslać,że jestem inna niż oni bo sie leczę!!

dziś idę na disco--i na pewno piwka sie napije ;-)))
lekarka mi powiedziała ,żę jak piwko mogę..pytałam o jedno,a ona na to: moze pani 2,3,4 ale w tym dniu nie brać lerivonu.

i co wy na to?
kasia000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 08 lis 2008, 10:41
kasia000 napisał(a):chcę życ normalnie!!chcę z przyjaciółmi sobie wypić śmiać sie bawić--a nie tylko rozmyslać,że jestem inna niż oni bo sie leczę!!

Bez alkoholu też się da bawić.......bo wychodzi na to, że wyznacznikiem dobrego nastroju jest ilość wypitych piw......

kasia000 napisał(a):lekarka mi powiedziała ,że jak piwko mogę..pytałam o jedno,a ona na to: może pani 2,3,4 ale w tym dniu nie brać lerivonu.
i co wy na to?

Co ja na to.....alkohol nie dość że może powodować dziwne objawy w połączeniu z benzo to jeszcze obniża ich skuteczność...poza tym jako substancja psychoaktywna wpływa na tok myślenia.....możesz nie wziąć levironu i się napić - tylko jaki jest sens leczenia?
Może trzeba nauczyć się bawić bez alkoholu i najpierw porządnie wyleczyć........
Takie jest moje zdanie......

Ps. A jeśli już masz zamiar pić, to radziłabym najpierw w domu spróbować - zobaczysz jak się czujesz, bo jak cię na dyskotece zetnie z nóg po jednym piwie to może być niefajnie......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kasia000 08 lis 2008, 11:56
po pierwsze lerivon to NIE BENZO!
po drugie trzy piwka juz wypiłam i nawet lerivon kiedyś wzięłam-zero nawet nie czułam alkoholu!nic mi nawet nie szumło.
po trzecie piję raz na ruski rok!
pozdro
kasia000

przez namiestnik 08 lis 2008, 12:09
linka656 napisał(a):Ps. A jeśli już masz zamiar pić, to radziłabym najpierw w domu spróbować - zobaczysz jak się czujesz, bo jak cię na dyskotece zetnie z nóg po jednym piwie to może być niefajnie......

Dokładnie. Najlepiej wypić z kumpelą czy kumplem piwo na pół i będziesz wiedziała co i jak. Tylko z kimś zaufanym. Umrzeć nie umrzesz - ale może Cię ściąć z nóg. Jednych po lekach nie ścina żadna dawka innych ścina już jedno piwo więc trzeba wypraktykować.

To taka uwaga ogólnie była - może się komuś przyda. Jak piłaś już przy obecnych lekach piwa i było ok to test już zrobiony. Tylko żeby ten ruski rok nie był za często i wszystko będzie oki. :)

A przede wszystkim BAW SIĘ DOBRZE. To napewno dobrze zrobi i kto wie czy nie da lepszego efektu niż leki.

przez kasia000 08 lis 2008, 12:20
dzięki
ten ruski rok jest no może raz w miesiącu;-))
trzba żyć..nie dać się!!hej
kasia000

przez namiestnik 08 lis 2008, 12:26
Dokładnie! Powodzenia na imprezie! :D

przez kasia000 08 lis 2008, 13:27
dzięki..oby jutro za dużego kaca nie było;-))

wiem ,że przy seroxacie spokojnie można potutkać;-))
ale przy lerivonku mam trochę małe doświadczenia aczkolwiek łep mam mocną tak jak już pisałam --dzieki pappa
kasia000

przez scrat 08 lis 2008, 16:52
Powodzenia :)
Przyjaciel forum

przez Anna R. 08 lis 2008, 19:04
Dobrej zabawy Kasiu :smile:
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

alkohol a risperon

przez ewelinka_ 08 lis 2008, 22:36
chce sie napic alkoholu a biore risperon... bral to ktos kiedys? moglby mi ktos powiedziec wiecej o tym leku i jak to jest z alkoholem...?
ewelinka_

przez kasia000 09 lis 2008, 12:08
hellooo
już po imprezie..było super!
kacyk minimalny...
wypiłam 4 piwka ;)
nic nie czułam że wypiłam jakbym wodę piła...dziwne?
przyszłam do domu wzięłam lerivon...jeszcze sie pokręciłąm w łóżku..potem zasnęłam i dzis mam sie dobrze....
pozdrawiam
dodam jeszcze ,że nie piję częstko sporadycznie--ale jakos ten alkohol na mnie nie działa....mocna łep i tyle!

---- EDIT ----

kasia000 napisał(a):hellooo
już po imprezie..było super!
kacyk minimalny...
wypiłam 4 piwka ;)
nic nie czułam że wypiłam jakbym wodę piła...dziwne?
przyszłam do domu wzięłam lerivon...jeszcze sie pokręciłąm w łóżku..potem zasnęłam i dzis mam sie dobrze....
pozdrawiam
dodam jeszcze ,że nie piję częstko sporadycznie--ale jakos ten alkohol na mnie nie działa....mocna łep i tyle!

a tak mnie nastraszyliscie;-)))))))))))))))))))0
kasia000

przez jaaa 09 lis 2008, 14:05
na mnie tez alkohol nie dzialal wogole jak bralam leki ;)
raz tylko wypilam za duzo i namieszalam alko i wygladowalam w kiblu;)

Sortuj wg