Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez iamx 29 wrz 2014, 17:22
Gdzieś na początku użytkowniczka Fermina napisała, że podczas nerwicy często się rzuca palenie, bo sie tego boi. Ja mam tak, ze jak siedze sam w domu i zapale to czuje sie strasznie podłamany i jakby lęki mi się nasilały, kiedyś tego nie miałem, dopiero jakos od niecałego roku. Czy miał ktoś coś podobnego?
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

przez Kalebx3 29 wrz 2014, 17:34
iamx napisał(a):Gdzieś na początku użytkowniczka Fermina napisała, że podczas nerwicy często się rzuca palenie, bo sie tego boi. Ja mam tak, ze jak siedze sam w domu i zapale to czuje sie strasznie podłamany i jakby lęki mi się nasilały, kiedyś tego nie miałem, dopiero jakos od niecałego roku. Czy miał ktoś coś podobnego?

Ja tak mam . Kiedys zapaliłem i było Ok . Teraz po zapaleniu papierosa nachodzą mnie lęki .Okrutna sprawa.
Staram się nie palić , ale czasem sie zdarzy i ,,, prawdziwa lipa . Nawet jak widze jak inni przy mnie palą to wprodzadza mnie w to w nienajlepszy stan.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez iamx 29 wrz 2014, 20:12
No wlaśnie.. Ale jak jestem w towarzystwie + leje sie jakis alkohol to nie odczuwam juz tego.
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 29 wrz 2014, 20:18
taa, po alko jakoś idzie, nawet przyjemnie się składa, ale zapalić samemu przesrane. ja też dostaję jakiejś nerwówki przeokropnej, dlatego już nie palę
lojantka

przez nerwosol-men 29 wrz 2014, 20:38
pale pije jakieś prochy tez zjadam i żyje :lol:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez Kalebx3 30 wrz 2014, 11:22
iamx napisał(a):No wlaśnie.. Ale jak jestem w towarzystwie + leje sie jakis alkohol to nie odczuwam juz tego.

mam to samo .
jak zapale trawę , to mogę palić tytoń bez żadnych złych konsekwencji ile tylko chcę . Również jak sie naćpam tramalem ,,, nie straszne mi wtedy palenie fajek . Aleeeeeeee na trzeżwo MASAKRA !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zwyklyczlowiek 20 paź 2014, 13:37
Bywa tak i u mnie, dokładnie tak jak napisał iamx, napisałem bywa bo nie jest to nagminne, ale raz było na tyle poważne ze rzuciłem palenie, a raczej zrobiłem sobie przerwę na miesiąc bo niestety zacząłem znów palić, a przydałoby się rzucić bo to nic dobrego.
Pozdrawiam

Będzie dobrze!

przez rosomak89 24 paź 2014, 19:15
Piję (czasem jedno-dwa piwa, czasem piwo, wino, wódka, czyli czym chata bogata), zdarza się to mniej więcej 3-5 razy w miesiącu. Potem oczywiście (po dużych ilościach) mam całkowicie urwany film, okropne kacory i obawy, że "coś mi się tam w mózgu rozpiedroli przez to chlanie", ale jak już spotykam się ze znajomymi i nadarzy się okazja, to nie potrafię się opanować :roll: Wiem, że biorę leki, że nie powinnam, że potem będzie źle, ale po drugim piwie lub drinku te strachy mijają i hulaj dusza piekła nie ma. Cóż, stara, a głupia.
Papieroska zapalę sobie przy alkoholu kilka razy w roku, a jointa raz na ruski rok, więc tych używek nie biorę w ogóle pod uwagę.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

przez 2004borys 04 lis 2014, 18:44
Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

przez Doberman 06 lis 2014, 18:53
Biorę to gówno (leki) i chlam wino, a jeszcze jakoś nie umarłem.
Doberman

przez lucy1979 06 lis 2014, 18:55
2004borys napisał(a):Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.

Cicho sza, bo zaraz Doberman wyzwie Cie od ćpunów ( ze względu na tego skuna :D ) i wytknie, ze masz psychozy ponarkotykowe.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Doberman 06 lis 2014, 18:57
lucy1979 napisał(a):
2004borys napisał(a):Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.

Cicho sza, bo zaraz Doberman wyzwie Cie od ćpunów ( ze względu na tego skuna :D ) i wytknie, ze masz psychozy ponarkotykowe.

Ehh, a niektórzy dalej nie mogą się ode mnie odczepić. :bezradny: Widać niektórzy potrzebują kozła ofiarnego, żeby się wyładować.
Doberman

przez lucy1979 06 lis 2014, 19:18
Nie marudz, nie marudz :D
Ostatniego Twojego posta nie skomentowałam tak jak sobie życzyles. ( tego o alkoholizmie)
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Doberman 06 lis 2014, 19:20
lucy1979 napisał(a):Nie marudz, nie marudz :D
Ostatniego Twojego posta nie skomentowałam tak jak sobie życzyles. ( tego o alkoholizmie)

To w takim razie prosiłbym, żebyś się maksymalnie hamowała przed chamskimi zaczepkami dotyczącymi moich wypowiedzi.
Doberman

Sortuj wg