Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bleft 05 cze 2007, 16:02
benzodiazepiny + alkohol to powszechny i dobrze tolerowany mix, nie powinno byc problemow.
antydepresanty ssri z alkoholem mog spowodowac stan euforii, graniczacym z mania.
pochodne fenotiazyny i butyrofenonu z alkoholem moga spowodowac trzesiawke i napiecie miesni.

przez atrucha 05 cze 2007, 18:07
bleft napisał(a):benzodiazepiny + alkohol to powszechny i dobrze tolerowany mix, nie powinno byc problemow

Co Ty gadasz.. :?: Mieszaj benzodiazepiny z % a zrobisz sobie papkę z mózgu..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Bad Girl 05 cze 2007, 19:44
atrucha napisał(a):Co Ty gadasz.. Mieszaj benzodiazepiny z % a zrobisz sobie papkę z mózgu..

Racja... można się wykręcić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 05 cze 2007, 19:53
Nie potwierdzam ,ani nie zaprzeczam.
Słyszałam że benzo i procenty to "zabójstwo",aczkolwiek ja na swoim przykładzie powiem tak:niejednokrotnie zdażało mi się zafundowac sobie taką mieszankę :oops: ,aczkolwiek nic mi nie było.

atrucha napisał(a):zrobisz sobie papkę z mózgu.

Się muszę głębiej zastanowic ;),byc może mam...
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez bleft 06 cze 2007, 14:05
atrucha, owszem, taki mix moze wywolac niewielkie zmiany w amplitudzie elektroencefalogramu, ale przekonanie,ze robi papke z mozgu to zwykla urban - legend jeszcze z czasow, kiedy krolowaly barbiturany i rezerpina. gorszy mix to kofeina + alkohol + nikotyna, powszechny na wielu imprezach. ;)

psychotropy a lekkie dragi

przez Beata Murczek 11 cze 2007, 17:34
czy ktos moze powiedziec mi jaki ma skutek branie leków antydep. i rownoczesne palenie trawki. Mam brata,ktoremu trzeba to wyjasnic, tylko nie wiem jaich konkretnie argumentów uzyc. chcialabym wiedziec czy to niebezpieczne?

przez Pstryk 11 cze 2007, 17:44
Hm, jemu już psychotropy nie pomogą jeśli pali od dawna. Brrr...
Pstryk

przez Beata Murczek 12 cze 2007, 21:24
prosze, czy ktos moze powiedziec mi jakie moga byc konsekwencje brania tych leków i jednoczesnego palenia? czy moze jest to calkowicie bezpieczne?

przez Pstryk 13 cze 2007, 20:59
???
Pstryk

przez Beata Murczek 13 cze 2007, 21:02
widze,ze kompletnie nikt z Was sie na tym nie zna, tak jak ja.

przez laven 13 cze 2007, 23:12
Już kit z lekami. Same w sobie narkotyki są czymś okropnym. Z łatwością nawet te lekkie pogłębiają bardzo depresję. Dlugotrwałe zażywanie może prowadzić do poważnych zaburzeń psychicznych. Mózg i cały układ nerwowy się niszczy i przestaje poprawnie pracować. Mogą pojawiać się halucynacje, lęki, urojenia. Nie wiem dokładnie jak wygląda interakcja antydepresyjnych z marihuaną. Ale trawka sama w sobie powoduje ogromne szkody. Paląc ją raczej się nie wyleczy z depresji. Pozdrawiam.

przez Anczitka 15 cze 2007, 13:06
hmmm no to trafilas dziewczyno ja jestem tym przypadkiem ktory jaral zielsko i bral antydepresanty....teraz juz nie jaram prawie 3 tygodnie i jestem z siebie dumna:)ale dlugo co?ale to zawsze dobry poczatek!nie polecam nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam takiej kombinacji!!!!dlaczego?bo strasznie zaburza dzialanie lekow!Twoj brat nigdy nie wyzdrowieje jarajac i rownoczesnie sie leczac przykro mi!Ja po 2 tygodniach leczenia kiedy to juz zaczynalam czuc sie lepiej i wydawalo mi sie nawet ze powolutku zdrowieje popadlam w tygodniowy ciag melanzu trawkowego(jaralam duzio mono duzio)kiedy przestalam wszystko wrocilo a leki ktore bralam dalej przestaly dzialac wszystko musialam zaczac od poczatku! bylam na siebie zla! jak sie pali to sie wydaje czlowiekowi ze wszystko jest dobrze gorzej jak sie przestanie:P najpierw trawa dociera do mozgu gdzie pierwsza reakcja to euforia, zadowolenie i przede wszystkim zapomnienie o problemie choroby pozniej dobiero zaczyna niszczyc uklad nerwowy( wszystkie uzywki dzialaja na uklad nerwowy depresyjnie i to jest fakt) wiec robi sie kolo zamkniete
masiakra! i pozdrowienia dla Bethi he he
Anczitka

przez gosiaczek** 16 cze 2007, 11:38
mam pytanko: od 4 dni zażywam propranolol ( 10 mg), nerol ( o,25 mg) ; czy jedno piwko mi zaszkodzi? zażywał ktoś te leki?

przez kasztan 18 cze 2007, 00:51
podobnie jak powiedziała wolnośc antydepresanty i trawa nie idą ze sobą w parze... trawa hamuje serotoninę a antydepresanty własnie maja pobudzić ją do wydzieleania pomimo iż po spaleniu sqna czujesz się ok to i tak to negatywnie wpływa na psychikę... twooj brat poprostu strzela sobie gole we własną bramkę której powinien bronić....
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...

Sortuj wg