Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki, a alkohol. Wątek zbiorczy.

przez Lord Kapucyn 21 maja 2013, 08:36
Wierz mi, że jeśli będąc na lekach przeciwdepresyjnych raz na jakiś czas wypijesz piwo czy drinka to nic Ci się nie stanie- taka jest opinia mojego lekarza. Oczywiście jeśli zaczniesz pić na umór to efekty są trudne do przewidzenia i skutki mogą być opłakane.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez icrew 21 maja 2013, 08:41
Ok dzieki :)
Zastanawiam sie jeszcze czy od nerwicy moze mnie bolec glowa non stop przez 1,5 roku. Codziennie z roznym nasileniem.
Nie jest to taki zwykly bol tylko taki scisk, a szczegolnie z tylu glowy. Do tego mam tez codziennie od 10 miesiecy taki scisk w mostku i uczucie ciezkiego oddechu.

Pisalem wczesniej temat o infekcji jaka mialem w 2010 roku i 2011 ale nie wiem czy to moze miec wplyw na to jak bralem tyle antybiotykow?
Boli mnie od 3 dni kregoslup w odcinku ledzwiowym i szyjnym, takie klucie i az mi sie cieplo w nogach zrobilo wczesniej i jakbym tak lekko czucie stracil... ale to jak mialem atak "chyba nerwicy".

przez Pasman 21 maja 2013, 10:52
Wracając do alko to na lekach jest efekt "mocnej głowy" tzn słabiej się go odczuwa.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 21 maja 2013, 11:10
Pasman napisał(a):Wracając do alko to na lekach jest efekt "mocnej głowy" tzn słabiej się go odczuwa.

A nie na odwrót przypadkiem..? o.O Ja nawet po hydroksyzynie alkohol odczuwam znacznie silniej...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Dziwne 23 maja 2013, 16:46
Można podczas brania Olanzapinum spożywać ?

przez icrew 24 maja 2013, 07:21
U mnie byl efekt slabej glowy. Wypilem jedno piwo i czulem sie jakbym normalnie ze 3 wypil.

przez polaris 24 maja 2013, 23:40
Witam , chciałem zapytać jak to jest z piciem alkoholu na wenlafaksynie lecze się wenlą już około 3miechów dawka 150-225mg. Ostatnio nie stronie od alkoholu, bardzo dużo pije zażywajać wenle, piję po 5-8piw prawie codziennie od tygodnia. Czy przy takim piciu mogę liczyć na dzialanie leku ??? Jakich efektów ubocznych mogę sobie narobić przez takie coś ? zaznaczam ze czuje sie dobrze, nie mam żadnego dołka . Pozdro
Wenlafaksyna 150mg + bupropion 150mg

przez johny12 24 maja 2013, 23:54
Ja bym uważał z piciem alkoholu jak wypiłem trochę więcej alkoholu biorąc wenlafaksyne to pierwszy raz w życiu urwał mi się film nic przyjemnego.

przez polaris 25 maja 2013, 00:56
to ja nie miałem jeszcze żadnej urywki filmu, ale widzę ze alkohol + wenla daje mi o wiele większa pewność siebie niż kiedyś jak piłem sam alkohol. po prostu jak popije na wenli to jest chodzacym prze..**ujem , moge wszystko :D i jak dotad skutkow ubocznych nie odczułem.
Wenlafaksyna 150mg + bupropion 150mg

przez Anna Maria 25 maja 2013, 01:09
polaris, no pięknie :roll:
Anna Maria

przez zdezorientowany85 29 maja 2013, 17:48
Witam mam zacząć brać amisan w dawce 200mg albo 100 bo to jest jeszcze kwestia dogadania i mam takie pytanie w związku z tym czy 4 piwa jednoczesnie wypite raz na tydzien moga mi zaszkodzić czy raczej nie powinny ?

przez icrew 28 cze 2013, 14:04
Jesli wypije czasami piwko lub dwa bedac na wenli to bedzie wszystko ok?
Biore 75mg dziennie.
Nie bedzie to szkodzilo np. na watrobe czy inne organy?

przez CórkaNocy 14 lip 2013, 21:10
czy jeśli wypiję jedno piwo śmiesznej pojemności być może 0,33 to nic mi nie będzie w połączeniu lekami? w sensie wymiotowania, czy jakiś tam interakcji? bo niby się nie powinno pić z takimi lekami, ale na jednych lekach lepiej się toleruje alkohol a na innych gorzej? biorę ten wellbutrin,mirtagen i niewielką dawkę wenli (25, lub 12,5 mg), bo odstawiam ją
CórkaNocy

przez Miss Worldwide 15 lip 2013, 00:18
nic ci nie bedzie tylko nie pij wkrotce po zazyciu tabletki. Ja tam kiedys sie tak przejechalam, ze jedynie na male piwko sobie pozwole ale to raczej byl mix alko z benzo co mi zaszkodzil.

Tutaj jest napisane, ze nie wchodza w reakcje z alkoholem wiec chyba mozna chlac :mrgreen: J nie moge bo wale 3mg lorazepamu na dobe...

http://leczeniedepresji.pl/depresja/lec ... iczne.html
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Sortuj wg