Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki, a alkohol. Wątek zbiorczy.

przez Lukrecja. 28 sie 2012, 17:18
Ja nie wiem co robic.Wypilam w weekend 3 drinki whyski dokladnie i wymiotowalam. A lubie sie napic w weekend i teraz nie wiem czy to przez leki czy tak po prostu mnie scielo. Co za zycie
Lukrecja.

przez Fleure_De_Violette 28 sie 2012, 18:12
Lukrecja., może to od whisky - to mocny truneczek :D Piłaś wcześniej inne alkohole na lekach?
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Miss Worldwide 29 sie 2012, 20:19
Fleure_De_Violette, hehe, fajny podpis, nieco rozne podejscia do "jutra". Widac kto w jakim "stanie" jest. hehhee. pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez frustrated 30 sie 2012, 00:23
alkohol powinien wspomagac dzialanie lekow antydepresyjnych, wtedy zycie byloby piekne :mrgreen:
zdrowymozg.pl

przez Dziwne 01 wrz 2012, 14:14
Opipramol - lek trójpierścieniowy... chce dzisiaj wypić co nie co, jak wiadomo na każdej ulotce pisze, że nie wolno alkoholu. Ale jak to wygląda w praktyce z opipramolem i alkoholem ???

przez Maciej farmaceuta 01 wrz 2012, 14:47
W praktyce może Cię ostro zmulić(kwestia indywidualna,sporo osób nie),ale nie zabije(chyba że cholernie dużo wypijesz)

przez uzytkownik 01 wrz 2012, 15:11
Opipramol - lek trójpierścieniowy... chce dzisiaj wypić co nie co, jak wiadomo na każdej ulotce pisze, że nie wolno alkoholu. Ale jak to wygląda w praktyce z opipramolem i alkoholem ???

U mnie bynajmniej (kilka piwek) się nic nie dzieje. A oprócz opipramolu mam jeszcze 120 mg mianseryny na wieczór.
uzytkownik

przez intr11 10 paź 2012, 17:45
Witam

Biore:

rano: Parogen 20mg, Chlorprothixen 15mg, doxepin 10mg
wieczorem: Chlorprothixen 15mg, doxepin 10mg

I moje pytanie czy w razie czego po wypiciu 1 dużego piwa w ciągu dnia coś mi się stanie? I ile najlepiej odczekać
po zażyciu leków?
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 17:47 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

przez clone 10 paź 2012, 18:42
Psychotropów nie łączy się z alkoholem. Zdarzały się przypadki zgonów po takich mieszankach. Nie wiadomo jak twój organizm zareaguje. To jest kwestia indywidualna.

przez Kaszpirowski 14 paź 2012, 16:45
Co sądzicie o kilku opakowaniach promazyny 50 mg i większej ilości alkoholu.?

Dam radę się przekręcić.?
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez bfts 18 paź 2012, 16:43
Cześć, przez pare miesięcy brałam codziennie sulipiryd w dawkach 150mg, odstawiłam dzisiaj i zastanawiam się po jakim czasie mogę spokojnie zacząć pić alkohol.. ? w weekend szykuje się impreza i nie wiem czy iść, nie chcę ryzykować

przez aniołek 20 paź 2012, 16:44
Hej ja kiedyś brałam anafranil i pamiętam,że raz na jakiś czas mogłam wypic do 3 piwek i miałam czerwone plamy na ciele,nic poważnego nie działo się.Natomiast od kilku lat zażywam Xetanor 20 mg i kompletnie zrezygnowałam z alkoholu na 2 lata bo nie chciałam bawić się kosztem mojego zdrowia,dopiero w sylwestra tamtego roku pozwoliłam sobie na kilka piwek i także było ok.Od tamtej pory dawałam sobie przyzwolenie na taką rozrywkę co tydzien i tez spoks.Zdarzały się dni kiedy przesadziłam z ilością piw i miałam migrenę z wymiotami,kołatanie serdca(na następny dzień)także zalecam umiarkowanie!Wiem jak to jest i rozumiem wszystkich którzy się tutaj o to pytają,przecież każdy czasem ma ochotę w towarzystwie wypić sobie piwko i śmiać się z byle czego tak jak inni,a nie siedzieć jak buc i przyzwoitka która widzi jak inni robią z siebie jełopów w jej trzeźwych oczach :)
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez ActAFool 30 gru 2012, 19:19
Witam, mam małe pytanie. Czy lek podczas brania leku paxtin mozna zazywac alkohol?
Jutro sylwester i troszke sie boje ze moze sie cos stac jak wypije. Paxtin biore dopiero od dzisiaj w dawce 20mg, wczesniej poltora miesiaca brałem lexapro tez 20mg.
Ostatnio edytowano 31 gru 2012, 12:45 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

przez Rafka 30 gru 2012, 19:22
Ja sobie zrobiłam 3 dni przed sylwkiem bez leków bo mam ochotę się napić. Lepiej żebyś nie mieszał alkoholu z lekiem
Rafka

Sortuj wg