Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki, a alkohol. Wątek zbiorczy.

przez Artemizja 02 mar 2012, 20:00
wieslawpas, wątki przeważnie ludzie czytają od końca :roll: Poza tym,kiedy pojawia się kilkadziesiąt nowych wątków o tej samej tematyce,to po pierwsze robi się bałagan,a po drugie Twój wątek bardzo szybko zniknie wśród innych.Poza tym,do tematów zbiorczych częściej się zagląda i istnieje większa szansa,że ktoś odpowie bądź gdy już dane pytanie padało,to przeglądając poprzednie strony można znaleźć na nie odpowiedź.Wątki były i będą łączone.Tyle w tym temacie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 02 mar 2012, 22:30
wieslawpas, Bellatrix, zrobiła tak jak należało, To ,że nikt nie odpowiedział nie ma nic wspólnego z połączeniem wątku. Nie wiem w jaki sposób Ty czytasz forum, ale radzę używać opcji "aktywne watki" i wtedy będziesz widział w których tematach jest ruch i co kto ostatnio napisał, :evil:
Moderator

przez Kaszpirowski 05 maja 2012, 14:25
Witam..

Jakie reakcje mogą zajść po wzięciu ok. 20 tabletek x 5 mg i zapiciu płynnym żytem...?

Będzie dłuższe spanko, czy...?

Pozdrawiam.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uzytkownik 05 maja 2012, 14:30
Dobrze się czujesz?
Chcesz skończyć jak W.Houston?
uzytkownik

przez Kaszpirowski 05 maja 2012, 14:39
Pytam, aby nie przekonać się na samym sobie.

-- 05 maja 2012, 14:20 --

PS. chodzi mi o zapicie Relanium... 20 x 5 mg.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez Maciej farmaceuta 06 maja 2012, 18:26
Kaszpirowski napisał(a):

Może być wieczny odpoczynek.Samo relanium w takiej dawce nie musi zabić,ale dodatek alk.nasila depresję ośrodka oddechowego w mózgu-możesz przestać oddychać.Do tego uduszenie wymocinami...Na sam diazepam jest specyficzna odtrutka-flumazenil,ale o wiele gorzej działa gdy jest alko.Jest wiele pewniejszych leków,by się zabić

przez Kalebx3 08 maja 2012, 16:45
MACIEJ fARMACEUTA TO ZALEŻY OD DAWKI WYPITEGO ALKOHOLU ,jEGO WYŻSZYCH PROCENTÓW , NO I ILE TYCH "TABLETECZEK " SIĘ ZJADŁO.
Ja bardzo często mieszałem na kaca benzodiazepiny z piwem . Pomagało ,co najważniejsze. Ale były to góra 2 clony po 2mg. ,albo nasennie 4 estazolamy +3 piwka i spałem . Gdybym przyjął tych tabletek 20-30 była by duża szansa na zejście w depresji układu oddechowego. Wierzę jednak ,że muszą być to większe ilości. Druga sprawa to wykształcona tolerancja na benzo ,a nawet ( tzw. silna głowa do alkoholu).Radził bym uważać na takie miksowaniealko+ benzo ,ale jak już to tylko w mniejszych dawkach. Dopiero jak 1 godzinie nie da pożądanego efektu można wtedy i tylko wtedy coś jeszcze .

.Do tego uduszenie wymocinami.

Święta prawda < Macieju . Mój sąsiad właśnie w ten sposób zakończył swój 56 letni żywot. Mówię wam ,a już najbardziej nie wsiadajcie w swojej bezmyślności ,braku wyobrażni , i najczystszej głupocie nie wsiadajcie za kółko samochodu. To może skończyć sie bardzo tragicznie.
Jak widzicie najlepiej położyć się w łóżku i nie wychodzić nigdzie z domu ,,,no i oczywiście nie przesadzać z alko + benzo.
Pozdrawiam. Aha ,czytałem gdzieś ,że "wódka rozum odbiera" , a rozum to wiadomo ROZUM, a w nim podejmowanie mądrych decyzji i wyborów.To CENTRUM, siła sterująca,etc ...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kaszpirowski 08 maja 2012, 20:46
Jest wiele pewniejszych leków,by się zabić

Np.? :( :roll:
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez one-half 08 maja 2012, 20:54
Maciej farmaceuta napisał(a):
Kaszpirowski napisał(a):

Jest wiele pewniejszych leków,by się zabić

Najlepiej KCN (czyli specyficzny "lek", służący błyskawicznemu "ostatecznemu rozwiązaniu kwestii" :lol: ). W aptekach już tego nie ma, to nie przedwojnie, potrzebny jest więc "zestaw młodego chemika" i fachowa wiedza, jak odczynniczki pomieszać :twisted:

przez Kaszpirowski 09 maja 2012, 10:11
KCN - dobrze się składa, ponieważ mieszkam nieopodal obozu koncentracyjnego Gross Rosen... :D

Może jakaś porcyjka zachowała się dla mnie. :great: :lol: :lol: :lol:
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez blackbird 12 maja 2012, 14:28
czy ktos pil alko zazywajac pregabaline (Lyrica). Niby nie mozna - jak to wyglada w praktyce , wie ktos?

przez Maciej farmaceuta 14 maja 2012, 00:33
blackbird napisał(a):czy ktos pil alko zazywajac pregabaline (Lyrica). Niby nie mozna - jak to wyglada w praktyce , wie ktos?

Nie próbowałem,ale odradzam.Alko i pregabalina działają na GABA-mogą wzajemnie nasilać swoje działanie.Jeżeli musisz,to spróbuj w domu z małą dawką alko,to się przekonasz,nóg nie powinieneś wyciągnąć-takie jest moje zdanie.

przez blackbird 14 maja 2012, 19:19
dzieki :D na razie sie boje, ale 1 piwko moze kiedys sprobuje.
biore 2 razy dziennie, tylko 75mg, rano wieczorem, a jakby wieczornej dawki nie wziac, to ranna powinna duzo starcic na mocy, gdyby to piwko bylo wieczorem, ta sobie rozmyslam :roll:

przez Lukrecja. 14 maja 2012, 19:45
Jaki efekt wywola polaczenie op.neuroleptykow + op. antydepresantow ?
Lukrecja.

Sortuj wg