Kto mi pomoże z lekiem?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Kto mi pomoże z lekiem?

przez szczesliwy_chomik 27 lis 2010, 15:27
Potrzebuje leku silniejszego przeciw depresyjnie od fluoksetyny ( na marginesie to ona nie działa na mnie już ani trochę), dodatkowo działającego przeciwlękowo.
Zależy mi przede wszystkim na zwiększeniu pewności siebie i motywacji do działania.
Drugie pytanie: czy jeśli wezmę coś z grupy SSRI, to czy np. taka sertralina zadziała od razu czy będe musiała czekać te przykładowo dwa tygodnie aż się załaduje? Biorę teraz seronil.
Dziekuję wszystkim dobrym ludziom, którzy być może odezwą się w tym temacie.

Re: Kto mi pomoże z lekiem?

przez miko84 27 lis 2010, 16:09
Ja brałaś seronil to przejście na inny SSRI powinno być momentalne, te leki mimo wszystko działają bardzo podobnie do siebie. Ja Ci proponuję wellbutrin jeśli go nie próbowałaś, chociaż tutaj działanie przeciwlękowe może być mniejsze.
miko84

przez El Chupacabra 27 lis 2010, 18:26
szczesliwy_chomik,

a probowales zwiekszyc dawke Fluoksetyny ?

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szczesliwy_chomik 27 lis 2010, 18:34
No pewnie, i po 2 tabletki i po 3...Zero efektu, jakbym łykała cukierki. Mało tego ,na seronilu i lexotanie próbowałam się zabić jakoś całkiem niedawno, przestały mnie te leki w najmniejszym stopniu ruszać. Postaram się zasugerować zmianę, ale tak nie lubię gadać z lekarzami, że chyba napiszę to na kartce i wręczę :?

Sortuj wg