Koszmary senne :(

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Koszmary senne :(

przez Zeely 26 lis 2010, 01:10
Ostatnio co noc pojawiają się u mnie koszmary senne związane z gwałtem mnie przez osobę mi nie znaną, bądź byłego chłopaka.
Po przebudzeniu pamiętam całość bądź większość snu i również czuję jakiś dziwny lęk, a nawet strach.
Na co dzień nie mam żadnych obaw, ani w przeszłości nic takiego mi się nie przytrafiło, ani nawet nie było blisko czegoś takiego jak gwałt.
Co powinnam zrobić, aby pozbyć się niechcianych snów?

Re: Koszmary senne :(

przez betty_boo 26 lis 2010, 09:47
ha! właśnie nosiłam się z zamiarem założenia podobnego wątku. w moich snach dominuje przemoc, agresja, strach i ułomność.
śni mi się że ktoś mnie krzywdzi, że uciekam, ze się boję, ze opiekuję się jakąś bardzo niepełnosprawną osobą i nie chcę tego robić, że jestem poniżona (nie mam ubrania przy ludziach).

takie sny miałam jak zaczęła mi się poważna nerwica i depresja, a potem mi to przeszło.

dodam że nie biorę żadnych leków, więc te sny nie są spowodowane farmakoterapią. czyżby to moja podświadomość mówiła mi o czymś? i o czym/ o jakimś niebezpieczeństwie ze strony kogoś?

jak rozumiec te sny?

Sortuj wg