Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez *Monika* 09 cze 2011, 01:17
margarita200 napisał(a):tak wiem dlatego ciekawi mnie czy te l 72 wogóle działaja biore fluoksetyne i doraznie benzodiazepiny . nikt nie slyszał o nich ???

Informuj nas o efektach działania tego homeopatycznego leku.
Obrazek
Główny Moderator

przez Badziak 09 cze 2011, 01:29
margarita200 napisał(a):cytuję,,Preparat ten poddano wielu badaniom klinicznym, z których na uwagę zasługuje studium porównawcze działania homeopatycznego leku L.72 i Diazepamu.
Badania te udowodniły, że lek L.72 działa równie szybko i skutecznie w stanach lękowo-depresyjnych jak lek o niepodważalnych referencjach, jakim jest Diazepam.,,

dlatego pytam czy ktos to brał . Jak zacznę to podziele sie czy to działa

Z tym Diazepamem to przesadzili. Aż mi się wierzyć nie chce, że można te specyfiki porównywać. Zresztą L.72 w Encyklopedii Zdrowia znajduje się w dziale Homeopatia, a dla mnie to zwykle jest jednoznaczne z efektem placebo.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez conscious 28 cze 2011, 13:16
Post-SSRI Sexual Dysfunction (PSSD) - zbiór jatrogennych dysfunkcji seksualnych spowodowanych bezpośrednio uprzednim przyjmowaniem selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI)

Ostrzegam przed tym, od pół roku nie łykam SSRI(okres zażywania 1,5 roku, w tym najgorsza pod tym względem paroksetyna - 10 m-cy zażywania) a wciąż mam problem z libido, nie interesuje mnie seks, a jak już do niego dojdzie niewiele czuję, a kiedyś przed braniem leków było zupełnie inaczej... :/

Po angielsku doswiadczenia ludzi, którzy mają PSSD:
http://www.topix.com/forum/drug/zoloft/ ... K6HU02QTL1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez conscious 28 cze 2011, 14:03
Dokładnie!
Dlatego najlepiej nie brać nic, a poczekać mając nadzieję, że ten syndrom przejdzie, może on trwać miesiącami, a nawet latami. Przeciętny czas dojścia do "siebie" to podobno około 18 miesięcy...
U mnie już 6 m-cy minęło jak jestem bez żadnych leków :)

przez Thazek 28 cze 2011, 14:38
JA jestem ponad dwa lata bez leków! ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Michuj 28 cze 2011, 21:02
EEEE tam. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Michuj

przez Amon_Rah 29 cze 2011, 07:51
Michuj, nie ma to jak rozsmieszyc kogos z samego rana :P no i co teraz? Nie mam jak sie wscieknac i wrzucac ostów ;)
margarita200, wybacz, ale powiem, ze powiem, ze naprawde, jak to mozna ludzi wkrecic. Woda z cukrem ma zadzialac jak Relanium/Valium??
Nie no, zaraz z krzesla spadne XD
Poza tym to diabelstwo cholernie drogie, kilkakrotnie drozsze niz Relanium i Clonazepam.
I nie, nie czepiam sie. Mowie to jako osobnik na krorym byly testowane rozne "leki" homeopatyczne. I co? Za przeproszeniem d*pa zbita, no ale niewatpliwie odniosly jeden skutek- wscieklizne, ze tyle kasy poszlo a nic w ogole nie podzialal ani jeden. Potem rozdalem to znajomym. Zaden z nich nie potwierdzil zbawiennego dzialania owych specyfików. Na stwierdzenie, ze nie dziala, pewna znawczyni homeopatii powiedziala, ze nie dziala, bo w to trzeba wierzyc. Rece mi opadly. No ale dobrze:
- Cicuta virosa- slynna cykuta, nie ma co sie ropisywac.
- Hyoscyamus niger- halucynogen (moze o to chodzi, ze ktos ma haluny, ze wyzdrowial xD), hyoscyamina i skopolamina, na ich bazie robi sie Parkopan, i jak kiedys wzialem jedna malutka tableteczke, to mialem zwidy, ze aloes na parapecie ozyl. W tamtym momencie nie bylo to wcale smieszne.
cicuta virosa.jpg
blinherb2.jpg

I nawet wiem, gdzie rosna, calkiem za darmo!
Pozdrawiam niedowiarkowo i hmm tak zapytam, jak przelozyc stezenia owych alkaloidów z D4 i D2 aa 3 ml na miligramy? Bo Relanium tak dla przyklady ma 5 i 2 ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Michuj 29 cze 2011, 08:05
Michuj, nie ma to jak rozsmieszyc kogos z samego rana no i co teraz? Nie mam jak sie wscieknac i wrzucac ostów

Przykro mi Amon <głaszcze>. Następnym razem postaram się być bardziej wulgarny :lol:
Michuj

przez *Monika* 29 cze 2011, 16:08
conscious napisał(a):Dokładnie!
Dlatego najlepiej nie brać nic, a poczekać mając nadzieję, że ten syndrom przejdzie, może on trwać miesiącami, a nawet latami. Przeciętny czas dojścia do "siebie" to podobno około 18 miesięcy...

18 miesięcy?
Na jakiej podstawie podajesz nam takie informacje? :D
To sprawa indywidualna.....leczenie danego zaburzenia.
A jedno jest pewne: samo nie przejdzie na pewno!

Druga sprawa: są zaburzenia, gdzie pacjent wymaga zarówno farmakoterapii i psychoterapii, czyli leczenia dwutorowego.

A Ty czekasz, aż wyzdrowiejesz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?
Obrazek
Główny Moderator

przez conscious 03 lip 2011, 16:09
czekam na wizytę u mojej pani psychiatry, "dzięki" której mam ten syndrom, wizyta we wrześniu, ciekawe co poradzi? Leków nie mam ochoty już łykać.

przez Zenonek 08 lip 2011, 08:50
Marek77 napisał(a):SSRI-chemiczna kastracja... po leczeniu tymi lekami wpada sie w kolejną spirale farmakologicznej pułapki-by odzyskać libido i emocje zaczynasz brac leki dopaminergiczne które indukują lęk i niepokój co dla nerwicowca bez libido który potrzebuje wyciszenia moze okazac sie zgubne -siegasz znów po SSRI -i grzeźniesz coraz bardziej w bagnie...ale przeciez o to chodziło lobby farmaceutyczno-psychiatrycznemu-leczenie ma byc przewlekłe.

Mysle, ze i tak najgorsza rzecza w przypadku tych lekow jest ich mierna skutecznosc.

Oczywiscie sa osoby, ktore czasami dzieki antydepresantom staja sie zupelnie normalnie funkcjonujacymi ludzmi...ale jest ich mniejszosc. Nawet jak ktos dzieki lekom sie wyciszy itp itd i najgorsze objawy depresyjne mina to i tak najczesciej nie funkcjonuje nawet w 50 % tak jak powinien zdrowy czlowiek.

Generalnie nie wiadomo czy dysfunkcje mozgow sa az tak daleko posuniete czy....wedlug mnie biorac pod uwage, ze firmy farmaceutyczne wydaja WIELOKROTNIE wiecej na marketing niz na badania przyczyn nieskutecznego leczenia depresji i nerwic nalezy doszukiwac sie w samych korporacjach.

Nie ma zadnej pewnosci, ale z duzym prawdopodobienstem mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze gdyby na badania majace na celu zsyntezowanie skutecznych antydepresantow szly naprawde duze pieniadze moznaby takowe stworzyc.

I tez wytworzyc mechanizm przywiazywania pacjentow do lekow, jednak specyfiki bylyby przynajmniej skuteczne.

Az groteskowe jest do, ze od czasow zsyntezowania IMAO i TLPD nie stworzono lepszych antydepresantow.....

http://www.neurotransmitter.net/newdrugs.html

przez Amon_Rah 08 lip 2011, 13:50
margarita200 napisał(a):słuchajcie a brał ktos te kropelki na leki i depresje http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.ph ... ntent=5974 i nerwice,podobno działają na tej samej zasadzie co diazepam,benzodiazepiny tyle że bez żadnych efektów ubocznych ,podobno jakas ziołówa mieszanka ale nie jestem pewna ,zamówiłam je dzis wiec dopiero bede próbowac

"L.72 zawiera 10 składników w niskiej potencji, wybranych zgodnie z prawem podobieństwa[...]

porownujesz "lek" homeopatyczny do sily dzialania benzodiazepin? Skladniki w niskiej potencji, czyli znowu tylko molekuly. Skladniki wybrane zgodnie z prawem podobienstwa...co to ma w ogole oznaczac?
Nie lubie nabierania ludzi, tym bardziej, ze te "leki" sa na ogol 2 razy drozsze od standartowych i sprawdzonych :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Masakra85UK 20 lip 2011, 01:20
A jest tutaj ktos kto nie bierze juz wogole lekow i dobrze sie czuje?

przez Thazek 20 lip 2011, 06:45
Masakra85UK napisał(a):A jest tutaj ktos kto nie bierze juz wogole lekow i dobrze sie czuje?

ja ;) ale tak nie do końca :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg