Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez LitrMaślanki 06 mar 2011, 11:19
Marek77,
choć by mak w makowcu ...albo sałata też ma śladowe ilości psychoaktywnych .
Nie wspominając o całej masie ziół .
LitrMaślanki

przez linka 06 mar 2011, 11:34
intertronic napisał(a):kazdy z was dobrze wie ze branie lekow niczego nie rozwiaze

Racz się wypowiadać za siebie jeśli łaska - bo jak widać nie masz pojęcia co sądzi każdy z nas :roll: . Mam wrażenie, ze przez swoją chorobę uważasz się za wyrocznię w sprawie zaburzeń emocjonalnych, Ty wiesz lepiej, Ty znasz jedyną drogę - wybacz - ale prawisz jak nawiedzony szaman ....... nie znasz każdego przypadku i jesteś niekompetentny żeby się na ich temat wypowiadać, więc przestań wciskać ludziom bzdury....jakbyś mógł.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 06 mar 2011, 12:24
A mnie leki bardzo pomogły.
Zniknęły kompulsje momentalnie. Wspomagałam się rozmową z psychologiem .
I gdyby nie obsesjie i natrętne mysli i huśtawki nastroju z depresji aż po manię jak mniemam byłabym super zdrowa. :mrgreen: :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intertronic 06 mar 2011, 12:48
linka napisał(a):
intertronic napisał(a):kazdy z was dobrze wie ze branie lekow niczego nie rozwiaze

Racz się wypowiadać za siebie jeśli łaska - bo jak widać nie masz pojęcia co sądzi każdy z nas :roll: . Mam wrażenie, ze przez swoją chorobę uważasz się za wyrocznię w sprawie zaburzeń emocjonalnych, Ty wiesz lepiej, Ty znasz jedyną drogę - wybacz - ale prawisz jak nawiedzony szaman ....... nie znasz każdego przypadku i jesteś niekompetentny żeby się na ich temat wypowiadać, więc przestań wciskać ludziom bzdury....jakbyś mógł.

jak ja nie mama pojecia , to kto ma ? ci co sie truja przez lata chemia i nie moga z niej wyjsc ani ze swoich lekow ? ...a reszte to sobie sama odpowiedzialas :-)

-- 06 mar 2011, 12:52 --

Zenonek napisał(a):intertronic,

To dla twojej wiadomosci, srednia dlugosc zycia przez ostatnie chocby 100 lat ciagle sie wydluza. Zawdzieczamy to medycynie.

zwlaszcza w ameryce ostatnio sie wydluza ... :] ..dzieki medycynie , zlej chemi zawartej w zywnosci i modyfikowaniu jej .

http://www.youtube.com/watch?v=4amHSkc5 ... re=related
Ostatnio edytowano 06 mar 2011, 12:55 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez linka 06 mar 2011, 12:55
jak ja nie mama pojecia , to kto ma ?

O kur.... alfa i omega, po medycynie-biochemii-farmacji.....
Nie no faktycznie z takim podejściem to nie mamy o czym rozmawiać.

Jako moderator, ostrzegam cię, jeśli komukolwiek poradzisz, żeby odstawił leki, dostaniesz ostrzeżenie. NIE MASZ ABSOLUTNIE ŻADNYCH KOMPETENCJI ŻEBY W AŻ TAK DRASTYCZNY SPOSÓB SUGEROWAĆ LECZENIE!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 06 mar 2011, 13:07
linka, spokojnie .
Dla równowagi polecam . :yeah:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez intertronic 06 mar 2011, 13:08
widze ze nie potrafisz prowadzic kulturalnie rozmowy , jak i "twoja kolezanka" ktora zacytuje nizej ....
Kazdy ma swoj rozum i nikt nikomu nie moze niczego kazac , czy do czegos zmuszac , jest to jedynie forum na ktorym porusza sie rozne tematy .... co nie przekresla tego ze prawde o lekach powinien znac kazdy ....
Jesli chcialas sie pochwalic tym ze dostalas moda od kogos z gory to wybacz ale bylo to bardzo plytkie i nie zrobilo na mnie zadnego wrazenia , swiadczy tylko o tym ze chcialas sie dowartosciowac , bo brak ci dalszych argumentow w dyskusji ?
I wybacz , ale to wlasnie ja uwzwam ze z taka osoba nie mam o czym rozmawiac :-)

tu kultura jaka swieci to forum :-)

linka napisał(a):
A wiecie co jest w alkoholu dobre?

Ja wiem, ja wiem....NIC.
Wiesz, co jest chujowe w alkoholiku? Że jest święcie przekonany, że nim nie jest, a nawet jak jest to i tak jest zajebisty bo mu się wydaje, że Ludzie ktorzy oszukuja i klamia boja sie pic alkoholu 8)

linka napisał(a):specjal, jak się wypowiadasz na forum ogólnodostępnym to się licz z tym, że ludzie będą się wpierdalać i mają do tego pełne prawo. Jak nie jesteś gotowy na krytykę, to zastanów sie czy chcesz pisać dalej.....easy. Poza tym wiem z doświadczenia, kłótnia z pijaną osobą nie ma żadnego sensu 8)

-- 06 mar 2011, 13:25 --

zawsze mozesz usunac ten post na swoja korzysc , masz przeciez moda :-) , tylko jak ludzie to zauzwa... ? :-)
intertronic

przez intertronic 06 mar 2011, 13:34
uwzasz ze sie przestrasze nieslusznie przyznanego mi ostrzezenia ...? grubo sie mylisz , tutaj ludzie tez to czytaja i swoje pomysla , jesli was to dowartosciuje to nie pytajcie mnie o to czy chce ??? tylko to uczyncie , ja z tym wspolnego nic nie mam i umywam od tego rece ...poza tym chyba nie myslicie ze to mnie walsnie zalezy tutaj na czym kolwiek ?
Ostatnio edytowano 06 mar 2011, 13:34 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez Michuj 06 mar 2011, 13:34
Osta mu. Jeszcze kogoś zniechęci do terapii. Chociaż przy zerowych argumentach nie sądzę by to się udało.
Michuj

przez intertronic 06 mar 2011, 13:36
jesli moje argumenty sa zerowe to jakie sa wasze ? ... mnie sie udalo pokonac swoje leki , wyjsc z lekow ...podajcei jeden chociaz argument dla ktorego powinno sie truc organizm lekami ???
intertronic

przez Michuj 06 mar 2011, 13:40
intertronic, mi się udało wyjść ze stanu wegetatywnego, który nie pozwalał mi nawet na nawiązanie kontaktu s psychoterapeutą. To co piszesz to tylko jakieś pobożne życzenia argumentowane w sposód ''wiele ludzi z forum'' co się mija z prawdą. I terapie nazywasz truciem, leki - trucizną. No ludzie. Jak dla mnie to powinieneś bana dostać a nie osta.
Michuj

przez intertronic 06 mar 2011, 13:41
"rozmowa" z wami staje sie malo merytoryczna dlatego nie zamierzam dluzej zabierac glosu w tym temacie . dziekuje
intertronic

przez Michuj 06 mar 2011, 13:43
Nikt nie będzie tęsknił ;]
Michuj

przez intertronic 06 mar 2011, 13:44
i viceversa
intertronic

Sortuj wg