Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez Michuj 05 mar 2011, 21:42
_asia_, Wtedy SSRI+ TLPD, praktycznie musi zadziałać. Jeśli nie to SSRI+neuroleptyk albo SSRI + SSRI. Nie ma możliwości, żeby nie zadzialało.
Michuj

przez intertronic 05 mar 2011, 21:45
ale chodzi o to czy pacjent roztworzy usta i pusci slinotok zapatrzony jak kwiatek w sciane ? .... tak to moze zadzialac , do domu wypisza go z lekami i tak przewaznie do konca zycia juz , szpital dom , dom szpital , leki ... pozniej to juz tylko puchnie jak balon po neuroleptykach a po 10 latach brania neuroleptykow trzesie sie jak galareta bo mu uklad nerwowy uszkodza .
intertronic

przez Michuj 05 mar 2011, 21:49
intertronic, Skąd tą życiową mądrość wytrzasnąłeś? Ślinotok to puścisz właśnie po wymienionym haloperdiolu czy klozapinie, a nie po antydepresantach. Mi leki bardzo pomogły, natomiast psychoterapia w najmniejszym stopniu nic.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intertronic 05 mar 2011, 21:49
nie wiem po jakich , ale widzialem takich ludzi jak bylem u siostry w klinice ktora jest tam psychologiem , takze widzialem co psychiatrzy z nich robia :/
Ostatnio edytowano 05 mar 2011, 21:51 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez Michuj 05 mar 2011, 21:51
to widziałeś jakieś ekstrema chorych neurologicznie bądź na schizę. Nie mieszaj do tego antydepresantów.
Michuj

przez intertronic 05 mar 2011, 21:52
z depresja tez lezeli i sie w sufit tylko patrzyli , to nie wiem ....
intertronic

przez rutka 05 mar 2011, 21:53
no mi pomogła terapia, mam takie zdanie że leki i terapia muszą iśc w parze .

przez intertronic 05 mar 2011, 21:54
z tym to juz sie mozna bardziej zgodzic ...ale nic , piszczie pozniej was wpadne poczytac , do milego ... , dzieks za "rozmowe ."
Ostatnio edytowano 05 mar 2011, 21:55 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez Michuj 05 mar 2011, 21:54
intertronic, i chcesz taką osobę leczyć gadaniem o dzieciństwie? Brzmi to co najmniej śmiesznie...
Michuj

przez intertronic 05 mar 2011, 21:57
leczyc jej na pewno nie bede ani Ty , a tymbardziej nie mial bym jej sumienia truc :-)

Ps; Z mojego punktu widzenia , to mysle ze nalezy dazyc do poznania przyczyny i wtedy zastosowac odpowiednai terapie a nie lagodzic objawy lekami , pozostawic takeigo chorego samemu sobie w domu i truc tylko jego organizm , bo to do niczego dobrego nie prowadzi .
intertronic

przez Michuj 05 mar 2011, 22:02
Ale Ty chcesz odradzić branie leków gdy ktoś nie ma nic do stracenia. Możesz powiedzieć, że nie dostanie ''trucizny''. Powinna się ucieszyć.
Michuj

przez Michuj 05 mar 2011, 22:05
Marek77, Biorę 40-tkę i od paru dni mam delikatne wahania nastrojów, które powoli ustępują. Pełnej stabilizacji spodziewam się w ciągu ok. 2 tygodni. Ale ogólnie jest ok. Praca coraz bardziej mi pasuje, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku :)
Michuj

przez intertronic 05 mar 2011, 22:12
Michuj napisał(a):Ale Ty chcesz odradzić branie leków gdy ktoś nie ma nic do stracenia. Możesz powiedzieć, że nie dostanie ''trucizny''. Powinna się ucieszyć.

Kazdy kto bierze przez dluzszy czas tabletki , to uwzam ze ma do stracenia bardzo wiele a mianowicie zdrowie fizyczne , poza tym ze psychiczne tez nie stoi najlepiej ...zostanie pooprostu struty prochami i powiedzym szczerze , bedzie tylko wegetowal , nie jeden z tego forum pewnie by napisal ze znacznie lepiej czul sie przed braniem lekow , ci ktorzy sie chwilowo poczuli lepiej , sa to Ci ktorzy biora je od niedawna lub maja troche silniejszy organizm , ale to wlasnie jak "mowie " do czasu wszyskto ....
Znam wielu , bardzo wielu ktorzy podobnie mysleli o lekach a dzsiaj zmienili zdanie , sa tez tacy ktorzy pozostali w miejscu , truja sie dalej i jest z nimi bardzo zle i bardzo mozliwe ze tak juz pozostanie do konca .
intertronic

przez Lili-ana 05 mar 2011, 22:51
linka napisał(a):Więc nie jedzmy nic, a najlepiej wyprowadzić się na wieś i samemu sobie hodować 8)

otóż to! I ja mam to w planach :)
Lili-ana

Sortuj wg