Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych

przez intertronic 03 mar 2011, 23:52
kazdy kto przejdzie , wczesniej czy pozniej przez ten magiel zmieni w koncu zdanie na temat brania lekow ... , leki Cie nie wylecza , zrozumiesz to wczesniej czy pozniej (mnie zabraly tylko 20 lat zycia i nigd nie wyleczyly , bylem po lekach wrakiem , organizm mialem jak rzeszoto) , obys nie musiala przejsc przez odtrucia , zapasci serca , lezec kilka dni nieprzytomna itd ... przechodzic przez tych wszystkich kretaczy , lapuwkarzy itp ..itp ...itp
Ostatnio edytowano 03 mar 2011, 23:56 przez intertronic, łącznie edytowano 1 raz
intertronic

przez margarita200 03 mar 2011, 23:56
to jak uwazasz leczyc depresje bo ja juz niewiem,to taki stan kiedy chcesz umrzec wiec jesli pojawia sie nadzieja ze lek pomaga choc troche to jak nie skorzystac z ostatniej deski ratunku?

przez intertronic 03 mar 2011, 23:57
mozna pujsc na kompromis , jakis czas brac te leki , sa takie stany ze wymagaja tego , jesli tylko bedzie jakas poprawa to pomalu odstawiac , nie ciaganc bron boze brania lekow latami !
Poza tym , depresja to jednak nie to samo co agorafobia czy inne le`ki , oczywiscie w derpesji tez sa le`ki jak i w kazdej chorobie psychicznej ...nie chce sie tutaj wypowiadac na temat depresji gdyz nidgy jej nie mialem ....dlatego chetnie poczytam madrzejszych w tym temacie :-) ...ale mysle ze jedank i z depresji da sie wyjsc dzieki psychoterapi bez trucia organizmu prochami .
Ostatnio edytowano 04 mar 2011, 00:03 przez intertronic, łącznie edytowano 2 razy
intertronic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 03 mar 2011, 23:59
No to ja jestem farciara, bo leki biorę/brałam przez niecałe 2 lata. I jestem im wdzięczna, bo wyciągnęły mnie z dołka i dzięki nim mogłam z dystansu spojrzeć na siebie i swoje życie. Baaardzo dużo się we mnie zmieniło przez ten czas, przez te niecałe 2 lata. I wiem, że tak już zostanie :) Do leków nie wrócę.

Tez tak uważam, że większość kiedyś uzna, że leki są złe i je odstawią prędzej czy później, o ile odnajdą swoją drogę.
margarita200 - Ty jeszcze błądzisz i tyle ;)
Lili-ana

przez intertronic 04 mar 2011, 00:05
nie tylko ona, ale tez ci ktorzy te leki pisza ... , to jest tez polityka pieniadza sluchaj ....

Ps; Ja ide spac dziewczyny , do milego , trzymajcie sie ;)
intertronic

przez margarita200 04 mar 2011, 00:10
Ja po wypadku,, z paroxetyna nie chciałam słyszec o lekach,wybrałam terapie w wawie w klinice nerwic tam nie ma nacisku na leki wrecz odwrotnie komu sie da to odstawiaja lub ograniczaja do minimum.mnie leczyli bez ,ale teraz to nie daje rady musze sie wspomóc troche podniesc potem biore skierowanie na kraków.po terapi prawie dwa lata miałam spokój ale to nie dla tchórzy bo tam trzeba walczyc

przez Lili-ana 04 mar 2011, 01:02
Ja jestem zdania, że każde wydarzenie w naszym życiu ma nas czegoś nauczyć...

-- 04 mar 2011, 00:03 --

intertronic napisał(a):nie tylko ona, ale tez ci ktorzy te leki pisza ... , to jest tez polityka pieniadza sluchaj ....

oczywiście, że tak jest, lekarze przepisują te leki tych firm, z którymi mają podpisane kontrakty.
Lili-ana

przez intertronic 04 mar 2011, 09:49
intertronic

przez Lili-ana 04 mar 2011, 18:06
Ciekawy tekst. Oglądałam na youtube dokument o Rockefellerach, IG Farben, II wojnie światowej i o eksperymentach na ludziach, o podawaniu im leków, fluoru itp.
Lili-ana

przez margarita200 04 mar 2011, 22:40
intertronic. przeczytałam link który wkleiłes ,bardzo ciekawe i szokujace .mój tata tez go przeczytał ma 70 lat i mówi ze juz odstawia leki na nadcisnienie b gorzej sie po nich czuł .Ale wierze w to bo my nawet pojecia nie mamy i w głowach nam sie nie miesci jak jestesmy manipulowani.
http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

przez intertronic 04 mar 2011, 23:36
moze niektorych uda sie wlasnie ostrzec.... , druga sprawa to toxyny zawarte w pozywieniu ...

http://www.youtube.com/watch?v=Ayvkr0CC ... dded#at=68

PS; Zdrowy niezatruty , wysportowany organizm , nie ma prawa sie lekac `, jak to mowia " w zdrowym ciele , zdrowy duch" i to jest swieta prawda , ja wierze w to i jestem swiecie przekonany , ze czlowiek jest w stanie sam zwalczyc wiekszosc chorob w tym wlasnie psychicznych w naturalny sposob bez trucia organizmu , wiele tez chorob jest spowodowanych poprzez zatrucie organizmu zla chemia zawarta w zywnosci.
intertronic

przez *Monika* 04 mar 2011, 23:53
intertronic, to ważne-dieta, prawidłowe żywienie. Ale to tak jakby zadano pytanie "czym jest sekunda wobec wieczności?"
NIestety, problemy psychiczne leczy się u psychoterapeuty, a dieta to dodatek do zdrowia.
Obrazek
Główny Moderator

przez khaleesi 04 mar 2011, 23:54
Na dobrą sprawę większą szkodliwą chemię ma żywność, którą spożywamy niż leki.
To co jak powiedzmy ktoś ma grypę to ma nie zażywać antybiotyku tylko co robić ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez *Monika* 04 mar 2011, 23:56
psyche., jeść, jeść, jeść...a bakcyle same zginą.
:mrgreen:
To oczywiście żart.
Dietą można zregenerować organizm, ale antybiotykoterapia nieraz jest konieczna niestety.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg