Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez salir 30 wrz 2016, 14:59
Jesli chodzi o suplementacje i moja wypowiedz to sceptycyzm wynika z braku wiekszych wlasciwosci leczniczych.

przez przemol123 17 paź 2016, 18:36
2 lata temu brałem kilka miesięcy temu leki, ale przestałem, 1.5 roku zwlekania z lekami i bez pracy leciało jakoś, nie było aż tak źle po za okresem 2tyg spędzonym w łózku, zawaliłem maturę bo powtarzałem sobie, że nie będę się uczył bo popełniam samobójstwo, potem znowu kolejna data przed świętami, potem znowu nowy rok, i tak za każdym razem. Potem w 2016 samo się jakoś unormowało, przyszedł wrzesień ostateczna data, i nagle mnie jakoś oświeciło że może spróbuję i pójdę znowu po leki, bo nie będę tak cały czas zwlekał a wcale nie chcę tego zrobić.

Jestem na CRF od miesiąca 75 wenflaksyna i 15 mirtazapina. Pierwszy tydzień wenflaksyna dużo skutków ubocznych. Po tygodniu minęły całkowicie. Skusiłem się na mirtazapinę i to był strzał w 10, kiedyś brałem miansec brałem wcześnie ,byłem strasznie senny nawet do 12 spałem..
Od razu poczułem, że leki działają i czuję dużą poprawę po tygodniu i brak głupich myśli, leków, takiego niepokoju, który miałem prawie codziennie pod wieczór.

Teraz nawet jeśli wezmę mirtazapinę o 23 to i tak wstaję samoistnie około 7 rano, na miansecu potrafiłem spać do 12. Czuję się na prawdę wyspany i najlepsze, że nie mam senności w ciągu dnia i nie śpię w dzień. Mirtazapina po wzięciu już po godzinie zasypiam, a zawsze miałem problemy.

To ja w sumie polecam spróbowanie leków
(jeśli nie ten temat to proszę o przeniesienie)

Pozdrawiam
wenlafaksyna 75mg
mirtazapina 15mg

Sortuj wg