Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Kalebx3 05 paź 2015, 11:24
Tweedles,
chyba, że już się pochlastała i zdechła

Gościu co to za teksty ???
Zdechnąć to może pies , nie człowiek .
Jej sprawa czy sie leczy i czym , my możemy wyrażąć swoje opinie o tym , ale NIE OBRAŻAĆ !!!
Mnie to pierdoli czy Ty jesteś trolem , czy innym cieciem , nie bądż przynajmniej chamem !
Siedzisz miesiąc na Forum , a taki mądry jesteś. I chociaż to Forum dla zaburzonych nie zmienia to faktu ,że możemy innych dobijać swoją chamszczyzną .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez monapayne 13 paź 2015, 10:03
Tweedles napisał(a):chyba, że już się pochlastała i zdechła :nono: , nie ładnie tak odstawiać leki bez konsultacji z lekarzem i w dodatku przerzucać się na witaminki :great:

Z tego o wida to hyba duzo lekow juz probowales. I oto fakt, ze niszcza mozg, dusze.

przez err 20 lis 2015, 19:55
Problem nie jest zejście stopniowo z SSRI, u pewnej grupy osób będą objawy odstawienne lekkie lub większe, inni w ogóle tego nie odczują. Technika schodzenia z 20mg na 10mg potem na 5mg i w koncu 0mg jest skuteczna, tyle tylko, że jeżeli paroksetyna była np. na depresję czy lęki to za kilka dni lub dłużej wrócą problemy depresją/lęk ze zdwojoną siłą. Można trzymać się 5mg i brać witaminy i ostatecznie do zera uda się zejść, lęki nasilone nie będą aż tak, natomiast należy się przygotować, że jednak coś od siebie (pocierpieć, bezsenność) trzeba dać i to przejść. Organizm się oczyści.
err

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 23 gru 2015, 16:46
Tweedles napisał(a): Wiem o co chodzi, to była ironia. Równie dobrze możesz żreć gruz - ta sama skuteczność.  
Dobre :D niestety, nie o wszystkich to dociera, tutaj ludzie chorują na depresje bo seria twillig się skończyła, albo ''chłopak mnie zdradził'' :< So sad.... Wtedy, może naprawdę dobre jest zjescie z leków na gruz, czy witaminki 8)
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

przez monapayne 11 mar 2016, 11:02
Nortt napisał(a):
Tweedles napisał(a): Wiem o co chodzi, to była ironia. Równie dobrze możesz żreć gruz - ta sama skuteczność.  
Dobre :D niestety, nie o wszystkich to dociera, tutaj ludzie chorują na depresje bo seria twillig się skończyła, albo ''chłopak mnie zdradził'' :< So sad.... Wtedy, może naprawdę dobre jest zjescie z leków na gruz, czy witaminki 8)

Napisz proszę listę problemów, które rzeczywiście mogą spowodować depresję. Takie problemy, które kwalifikują się pod depresję. Wiem, ze to potrafisz, na pewno przeżyłes w życiu bardzo wiele i cierpiales jak nikt.
I obok każdego problemu maszyny ludzkiej napisz procenty - w ilu procentach ten problem ma mozliwosc powodować depresję.

Wtedy będziemy wiedzieć czy naprawdę mamy problemy i czy możemy brać leki bądź może dasz komuś prawo do odstawienia ich bądź brania.

A w ogóle to możliwe, ze brakuje w twoim mózgu witamin, tak myśle. Wg badan naukowcow o pewnych zachowaniach na forum, które do niczego nie prowadzą, tylko są próba podniesienia swojej samooceny to właśnie jest podane w przyczynach. Często tez ci ludzie maja swoje niby markowe awatary, z którymi się utozsamiaja. Chodzi głownie o problemy ego.

przez tictac 14 mar 2016, 10:53
Nie mam siły brać już paroksetyny po prostu nie daje rady wytrzymać skutków ubocznych.
Dziś był chyba 9 czy 10 dzień jak wziąłem tabletkę i nie wiem czy wytrzymam jeszcze , nie wiem co robić chce mi się płakać.
Skutki uboczne :
- brak libido, nie mam żadnego sposobu żeby osiągnąć orgazm, problemy z erekcją, mrowienie w kroczu, generalnie dno totalne ( + 30 do depresji )
- brak apetytu, żeby wmusić w siebie jedzenie rano przed tabletką muszę się dobrze postarać ( +10 do depresji )
- suchość w jamie ustnej i bardzo nieświeży oddech - w życiu nie miałem rano tak brzydkiego zapachu z ust ( + 20 do depresji )
- chudnięcie ( + 5 do depresji )
- zaburzenia snu w 2 połowie nocy ( + 10 do depresji)
- zero działania na lęki i depresje - jestem jeszcze bardziej zamknięty w sobie, spędzam całe dni w łóżku nie wychodzę do znajomych.

Poczekać jeszcze czy odstawić? Napiszcie cokolwiek. Jestem wykastrowany i śmierdzi mi z ust na kilometr nie wiem co zrobić ze swoim, życiem
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez bedzielepiej 14 mar 2016, 12:28
tictac napisał(a):Nie mam siły brać już paroksetyny po prostu nie daje rady wytrzymać skutków ubocznych.
Dziś był chyba 9 czy 10 dzień jak wziąłem tabletkę i nie wiem czy wytrzymam jeszcze , nie wiem co robić chce mi się płakać.
Skutki uboczne :
- brak libido, nie mam żadnego sposobu żeby osiągnąć orgazm, problemy z erekcją, mrowienie w kroczu, generalnie dno totalne ( + 30 do depresji )
- brak apetytu, żeby wmusić w siebie jedzenie rano przed tabletką muszę się dobrze postarać ( +10 do depresji )
- suchość w jamie ustnej i bardzo nieświeży oddech - w życiu nie miałem rano tak brzydkiego zapachu z ust ( + 20 do depresji )
- chudnięcie ( + 5 do depresji )
- zaburzenia snu w 2 połowie nocy ( + 10 do depresji)
- zero działania na lęki i depresje - jestem jeszcze bardziej zamknięty w sobie, spędzam całe dni w łóżku nie wychodzę do znajomych.

Poczekać jeszcze czy odstawić? Napiszcie cokolwiek. Jestem wykastrowany i śmierdzi mi z ust na kilometr nie wiem co zrobić ze swoim, życiem

O kurde, to masz faktycznie uboki. Jaką dawkę przyjmujesz?

przez tictac 14 mar 2016, 12:36
Przez pierwsze 5 dni 10 mg, przez kolejne 4 15mg . Siedzę i nie wiem co robić dalej.
Wiosna idzie, piękna pogoda, a ja się staczam z każdym kolejnym dniem , myślałem, że nie może być gorzej ale może być !
Nie ma to jak się wykastrować po tygodniu :( Czy jest chociaż szansa, że jak odstawie ten lek to mi wróci sprawność seksualna czy jest już po mnie ?

przez bedzielepiej 14 mar 2016, 12:54
tictac napisał(a):Przez pierwsze 5 dni 10 mg, przez kolejne 4 15mg . Siedzę i nie wiem co robić dalej.
Wiosna idzie, piękna pogoda, a ja się staczam z każdym kolejnym dniem , myślałem, że nie może być gorzej ale może być !
Nie ma to jak się wykastrować po tygodniu :( Czy jest chociaż szansa, że jak odstawie ten lek to mi wróci sprawność seksualna czy jest już po mnie ?

A jak brałeś 10 mg to było lepiej? Może za szybko Ci kazali wskoczyć na wyższą dawkę? Tez jak zaczynałam to brać to mnie kopało, żreć się nie chciało, a miałam najpierw 2 tygodnie być na 10 mg, a potem zwiększyć do 20 mg.w ogóle jak Ty dawkujesz te 15 mg jak paroksetyna przynajmniej ta co ja biorę to najmniejsza dawka 20 mg, bierzesz ćwiartkę maciupeńkiej tabletki?
No fakt, zamuła jest, ale za to byłam duszą towarzystwa, miałam na wszystko wylane i ludzie mnie nie denerwowali.
Więc rozważ potencjalne korzyści i straty. Oczywiście ja nie namawiam do brania, to że na mnie tak działa nie oznacza że na Ciebie musi. Zależy czemu zacząłeś brac ten lek. Jeśli chodzi o sprawy seksualne, to faktycznie ten lek skutecznie znieczula, ale seks nie jest najważniejszy i można bez niego żyć! hue hue hue. A może jakieś ashwaghandy, ziółka i afrodyzjaki by pomogły na te sprawy? Po odstawieniu pewnie będzie normalnie.
Nieświeży oddech to może dlatego, że nic nie jesz, to organizm uruchomił procesy czyszczenia.

przez JERZY62 14 mar 2016, 13:28
tictac, jak to rzucisz to dalej będziesz sprawny seksualnie wróci jak przed braniem dalej będziesz jak ogier :smile:
♪♪♪

przez Judelaw 14 mar 2016, 13:34
To normalne uboki zawsze mam takie.Jeśli dasz sobie radę z chorobą/zaburzeniem bez tego to szkoda sobie pogarszać jakość życia.Ja mając Chad muszę się nauczyć żyć z takimi ubokami bo suma sumarum korzyści z działania leków ogólnie są większe niż pogorszenie samopoczucie od skutków ubocznych.Też znowu wchodzę na antydepresant po raz już nie pamiętam który przyzwyczaiłem się,nie panikuję i mam to w dupie.Myślę że jeśli miało by to trochę pomóc na chorobę to mogły by mi po antydepach rogi wyrosnąć i tak miałbym to w chuju już i się cieszył że lek działa.
CHAD
''Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją w ogóle''

przez tictac 14 mar 2016, 14:37
Nie wiem dlaczego nie mogę tego przeboleć, jakoś inne uboki potrafię przeboleć ale libido nie umiem. Zawsze w tych sprawach było super, a teraz jest po prostu koszmar.
Flak totalny, mrowienie przez cały dzień i oziębłość taka , że szok - może seks nie jest najważniejszy, ale wykastrowało mnie psychicznie to również.
Jeśli chodzi o nieświeży oddech to oczywiście zmniejszyła się ilość wydzielania śliny i apetyt a co za tym idzie bakterie się namnażają - powinienem może zrobić jakiś wymaz czy coś ale nie mam dosłownie do tego siły.
Nie wiem dlaczego, ale chce mi się okropnie palić papierosy mimo, że rzuciłem już na dobre jakiś czas temu - czy mogę mieć za mało dopaminy ?

przez monapayne 14 mar 2016, 17:58
To co opisujesz to jakiś horror. Pomysł, ze ja tak miałam przez pól roku na paro. Jak nie brałes nic i było lepiej to odstaw.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez tictac 14 mar 2016, 18:20
Jestem już tak przerażony tym wszystkim , że juz nie mogę nic jeść i mam okropne mdłości, po części to wina leków po części załamania nerwowego. Czy będę miał skutki uboczne po odstawieniu leków od razu ? Czy schodzić z dawki stopniowo.?

Sortuj wg