Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez ( Dean )^2 21 sie 2013, 20:20
A ale są dziesiątki rodzajów leków jak nie ten to inny......A ja tez miałem poprawe dopiero po 2 miesiącach gdzieś.No i jak sama czegoś ze swoim życiem nie zrobisz,to leki to bedzie za mało.

Staramy Ci sie pomóc,nie besztaj nas to,a jak nie chcesz naszej pomocy to sie całuj w tyłek ;)
Najgorszy jest wiatr.

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez deader 21 sie 2013, 20:20
borderline.kowalsky, :brawo:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez hania33 21 sie 2013, 20:22
barsinister

Zadzwoniłam do mego psychiatry , gdy usłyszał o glosach kazał odstawić, wiec odstawiłam , wywaliłam w kibel.Nie zapisał mi nic innego , brałam tylko 2 dni , wiem może zbyt krotko,lecz na serio źle się czułam.Później to już była w ogóle katorga.

Przepraszam , ze nie dopisałam o tel do lekarza.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez borderline.kowalsky 21 sie 2013, 20:24
( Dean )^2 napisał(a):A ale są dziesiątki rodzajów leków jak nie ten to inny......A ja tez miałem poprawe dopiero po 2 miesiącach gdzieś.No i jak sama czegoś ze swoim życiem nie zrobisz,to leki to bedzie za mało.

Właśnie o lekach też maiłam napisać. Jeśli SSRI nie pasują, są jeszcze SNRI. Każdy indywidualnie reaguje na dany lek, przykład raz brałam Asentrę i ten lek podziałał na mnie niekorzystnie a używając słowa niekorzystnie mam na myśli bardzo bardzo bardzo źle, jednakże znam ludzi których postawił na nogi. Czasem warto próbować i czekać bo takie leki działają z opóźnieniem. A i prawda jest, że takie niepozorne benzo "ryje" 100 tysięcy razy bardziej niż ssri czy snri.

-- 21 sie 2013, 19:26 --

deader napisał(a):borderline.kowalsky, :brawo:

aleś mi przyklasnął :105: :mrgreen:
Valar Morghulis

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez hania33 21 sie 2013, 20:29
barsinister

Ja chce się leczyć , by z tego paskudztwa wyjść, lecz teraz jestem w takiej porąbanej sytuacji Gdyż nie ma mnie w Polsce , jeden lekarz kazał brać ten lek ten lekarz , odrzucać i brać jego lek, jeszcze bardziej się rozchorowałam .

Obrazek

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez deader 21 sie 2013, 20:31
borderline.kowalsky napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):A ale są dziesiątki rodzajów leków jak nie ten to inny......A ja tez miałem poprawe dopiero po 2 miesiącach gdzieś.No i jak sama czegoś ze swoim życiem nie zrobisz,to leki to bedzie za mało.

Właśnie o lekach też maiłam napisać. Jeśli SSRI nie pasują, są jeszcze SNRI. Każdy indywidualnie reaguje na dany lek, przykład raz brałam Asentrę i ten lek podziałał na mnie niekorzystnie a używając słowa niekorzystnie mam na myśli bardzo bardzo bardzo źle, jednakże znam ludzi których postawił na nogi. Czasem warto próbować i czekać bo takie leki działają z opóźnieniem. A i prawda jest, że takie niepozorne benzo "ryje" 100 tysięcy razy bardziej niż ssri czy snri.

Ja jako pierwszy lek dostałem Trittico, działał na mnie tragiczne, ale nie wpadłem na forum ostrzegać przed Trittico, tylko wróciłem do lekarza żeby spróbować innego leku. I tak do skutku.

Mam też niejakie wątpliwości co do tej "straszności" benzo, nie wiem czy nie są trochę zmitologizowane. Od jakichś 4-5 miesięcy doraźnie biorę relanium bądź clonazepam i nie odczuwam żadnego "zrycia beretu", używane "z głową" chyba nie są tak straszne (raz zrobiłem sobie w ramach "testu" dwutygodniową całkowitą przerwę i nie odczułem jakichkolwiek objawów odstawiennych, obniżenia nastroju itd). Wydaje mi się że najwięcej szkód wynika z niewiedzy - ludzie zaczynają łykać leki nie poczytawszy najpierw o ich właściwościach, a czasem lekarze faktycznie "dają dupy" (mojemu kumplowi lekarz rodzinny przepisał dwumiesięczny zapas xanaxu na rzucanie palenia, z zaleceniem brania codziennie po dwa czy trzy razy - bach! piękny podkład po uzależnienie).

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez monapayne 21 sie 2013, 20:31
borderline.kowalsky, ale co ja , k...rwa, niby takiego twoim zdaniem robię. Jak piszę, że wcześniej było mi ok z rzucaniem talerzami. Może Ty jesteś chora, ale ja nie. Zrozumcie do k...rwy nędzy, że ja nie potrzebowałam leków, tylko opieki. Mogłam równie dobrze iść do klaszotru gdyby taki był w moim mieście. W d...pie mam Wasze problemy i pomocną dłoń, skoro ja w leki nie wierzę. Pozdro dla Was. A Ty dziewczyno z wilkiem bądź sobie w jakim chcesz kolorze, kup sobie majtki, założ na głowę, mnie to nie interesuje. Nie masz takiej matki jak ja i nie masz ojca w więzieniu. Nie wiesz co gra u mnie w domu więc się nie wypowiadaj aż tak na temat mojej choroby. Po godzinnej rozmowie z panem Waniewskim mam stwierdzone borderline. Super. I nakłaniają mnie do szpitala. Bo moja matka mnie nie chce w domu. Więc idę. A tam śpię obok schizofreniczki co mnie w nocy dusi bo słyszy glosy.

To jest tak, że ktoś ma książkę. Tam ma objawy. I dopasowuje. Czy Ty wiesz co zrobiła psycholog? Zdiagnozowała mnie. Z książeczką w ręku. Dlatego ja nie ufam im wszystkim. Jak raz wejdziesz w psycho bagno to ciężko wyjść, bo ci wmówią że jesteś chory, a ty po prostu jesteś wrażliwy.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez ( Dean )^2 21 sie 2013, 20:40
Jak na taką wrażliwą artystyczną duszę to jesteś wyjątkowo wulgarna i oschła.Nie chcesz pomocy to nie.Masz zjebaną rodzinę,twój problem :angel: my sobie jakoś życia układamy,a też nie jest lekko u nas wierz mi nie tylko ty wyłazisz z bagna i nie masz monopolu na zjebaną rodzine.
Najgorszy jest wiatr.

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez monapayne 21 sie 2013, 20:43
( Dean )^2, co mnie to wszystko obchodzi. Nie interesujesz mnie na prawdę, a Twoja pomoc także. Piszę po prostu co mnie spotkało ostatnio w związku z polską psychiatrą i ich opieką, oraz po prostu o ssri. Uważam, że warto pisać prawdę.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez deader 21 sie 2013, 20:46
robotnica napisał(a):Może Ty jesteś chora, ale ja nie.

Pierdolenie o Szopenie. Mi miesiącami ludzie mówili że chyba mam depresję a ja mówiłem że chyba ich posrało, po prostu taki jestem. I dupa, okazało się że mieli rację.

Nie chcesz leków, nie lubisz leków - OK, idź je sobie nielubić gdzie indziej, bo możesz odstraszyć osoby którym te leki pomogą a przeczytają twoje wypociny i stwierdzą że jednak nie będą brali leków. Bo ludzie dość często mają nieuzasadniony lęk przed lekami. Moja koleżanka z pracy nawet głupiego Panadolu nie chce łyknąć jak ją boli głowa "bo to chemia". Po czym wraca do domu z bólem głowy, robi mężowi awantury o pierdoły, ferment szerzy w domu, a wszystko by nie miało miejsca gdyby łyknęła jedną pieprzoną pigułkę i pozbyła bólu głowy.

Szerzysz antylekową propagandę, pomyślałaś o tym że ktoś gdzieś może przeczytać twoje wypociny, nie wziąć leku i się powiesić bo choroba mu powróci? Jakoś nie sądzę.

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez ( Dean )^2 21 sie 2013, 20:51
robotnica napisał(a):( Dean )^2, co mnie to wszystko obchodzi. Nie interesujesz mnie na prawdę, a Twoja pomoc także. Piszę po prostu co mnie spotkało ostatnio w związku z polską psychiatrą i ich opieką, oraz po prostu o ssri. Uważam, że warto pisać prawdę.

A co mnie to obchodzi że Ciebie to nie obchodzi.Kogo to w ogóle obchodzi.Nikogo.I nawet mnie to nie obchodzi że mnie to nie obchodzi.Ale kogo to obchodzi.

Powodzenia z takim bezczelnym podejscie do ludzi i życia,na pewno dasz sobie rade w życiu,nie długo wyzdrowiejesz i bedziesz szczęśliwa. Cholernie na to zasługujesz:D
lol
Jeśli Cie to obchodzi:)
Najgorszy jest wiatr.

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez hania33 21 sie 2013, 20:53
Kazdy z nas miał , jakieś swoje bagno w życiu i rodzinie , przeżyliśmy syf kompletny.Staramy się z tego wyjść.

robotnica źle zdiagnozowali , lekarz dal ciała , wiec może być wściekła. Dziewczyna się buntuje , bo zrobili jej krzywdę.Ale ja np. chce Tobie pomoc i inni również ,przecież można , jakoś to wszystko zrozumieć.Ponieważ wszyscy chorujemy i każdy by chciał być zdrowym, ja tez nie chciała bym, wylądować w psychiatryku i być tak traktowana, jak by działała moja psychika , jeszcze gorzej..rozszarpana, wiec tu nie ma się co dziwić.

Obrazek

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez Kalebx3 21 sie 2013, 20:55
To jest tak, że ktoś ma książkę. Tam ma objawy. I dopasowuje. Czy Ty wiesz co zrobiła psycholog? Zdiagnozowała mnie. Z książeczką w ręku. Dlatego ja nie ufam im wszystkim. Jak raz wejdziesz w psycho bagno to ciężko wyjść, bo ci wmówią że jesteś chory, a ty po prostu jesteś wrażliwy.

a czym Ty tak sie podniecasz ?
A wiesz co mi zrobiła psycholog , zmarnowała mi moje cenne 3 godziny życia na zbędne pierdo==lenie , a na końcu rzekła" niech pan już więcej do mnie nie przychodzi"
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Leki SSRI - Ostrzeżenie

przez hania33 21 sie 2013, 20:57
Kalebx3

A mi Pani psycholog zmarnowała 3 lata, małpa :twisted:

Obrazek

Sortuj wg