dlaczego lek gasprid pogarsza mój stan

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

dlaczego lek gasprid pogarsza mój stan

przez jann45 20 lis 2010, 10:34
w skrocie gasprid to lek ktory powoduje wzmocnienie skorczow i oprozniania zoladka i dwunastnicy, po nim , juz po malej dawce np 1/4 tab czyli 2,5 mg czuje sie jak bym mial umrze , czuje cos zracego w jelitach co mi je paralizuje, dopiero lewatywa z sody oczyszczonej troche pomaga , bo jesli tego szybko nie zrobie to dostaje goraczki, zimnych potow i drgawek, oraz objawy psychiczne jak lęki niepokoj, pobudzenie , omdlenia - dlaczego?
dodam ze srodki przeczyszczajace dzialajace na jelita nie maja na mnie negatywnego wplywu i raczej pomagaja takiego wplywu takiego wplywu . mam refluks
Offline
Posty
14
Dołączył(a)
08 wrz 2010, 05:43

Re: dlaczego lek gasprid pogarsza mój stan

Avatar użytkownika
przez linka 20 lis 2010, 10:35
jann45, a skąd my mamy to wiedzieć? Wyczytać w magicznej kuli?
Poszukaj na forach dla "żołądkowców" albo najlepiej udaj się do gastrologa.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do