Mam dyskinezy - zwykłe czy późne?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Mam dyskinezy - zwykłe czy późne?

przez MeRoQuE 15 lis 2010, 14:39
Biorę od od kilku miesięcy neuroleptyki w dużych dawkach. O jakiegoś czasu pojawiły się ruchy mimowolne kończyn(często), skurcze mięśni ust(rzadko), skurcze innych mięśni(często), zginanie się palców u rąk(rzadko)
Czy to zwykłe dyskinezy czy już dyskinezy późne? Dyskinezy późne już mogą po kilku miesiącach się pojawić i mogą być nieodwracalne :!:
MeRoQuE

Re: Mam dyskinezy - zwykłe czy późne?

przez El Chupacabra 15 lis 2010, 21:51
MeRoQuE napisał(a):Biorę od od kilku miesięcy neuroleptyki w dużych dawkach. O jakiegoś czasu pojawiły się ruchy mimowolne kończyn(często), skurcze mięśni ust(rzadko), skurcze innych mięśni(często), zginanie się palców u rąk(rzadko)
Czy to zwykłe dyskinezy czy już dyskinezy późne? Dyskinezy późne już mogą po kilku miesiącach się pojawić i mogą być nieodwracalne :!:

Nie mozemy Ci poradzic w ciemno - musielibysmy widziec te Twoje tiki. Proponuje wizyte u neurologa.

wola człowieka jest jego niebem

Re: Mam dyskinezy - zwykłe czy późne?

przez cytrynka84 17 lis 2010, 22:46
Idz do lekarza MeRoQuE, na forum na odleglosc Tobie nie poradzimy
A moge spytac jakie neuroleleptyki bierzesz? ja zaczelam brac ketrel na sen,od wczoraj 50mg,boje sie tycia i tych dyskinez :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg